Павлодар облысы қалалары мен аудандары әкімдерінің 2018 жылы халық алдында есеп беру кестесі

Павлодар облысы қалалары мен аудандары әкімдерінің 2018 жылы халық алдында есеп беру кестесі

Әкімшілік-аумақтық бірлігінің әкімі

 

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

 

Күмпекеев

Әнуар

Қайыргельдіұлы –

 

Павлодар қаласының әкімі

 

 

           

 

  Кенжекөл а/о

Кенжекөл а.,

ЖОБМ, 15.00

 

 

Павлодар ауылы,

№40 ЖОБМ, 15.00

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Ленин кенті,

Жаяу Мұса атындағы

МҮ, 11.00

  Жетекші ауылы,

әкімі аппаратының МСО, 15.00

 

Мойылды ауылы,

 «Мойылды Шипажайы» АҚ, 15.00

  Қала әкімінің шағын аудандарының тұрғындарымен есеп беру кездесуі

«Шаңырақ»

ОХШ мен МСҚО, 15.00

      Қорытынды есеп беру кездесуі

Естай атындағы ҚМС, 11.00

 

Әшімбетов

Нұржан

Кемерұлы –

 

Екібастұз қаласының

 әкімі

 

 

 

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

   

 

Байет а/о

Байет а.

ауылдық клуб,

10.00

 

Шідерті кенті

«Юбилейный» МҮ, 15.00

Төрт-Құдық а/о

Төрт-Құдық а.,

ауылдық клуб

10.00

А.Марғұлан атындағы ауыл

ауылдық клуб

12.00

 

Шиқылдақ а.,

ауылдық клуб,

15.00

Қоянды а/о

Бесқауға а.,

ауылдық клуб,

11.00

 

 

Ақкөл а /о

Ақкөл а.

аул. клуб, 11.00

 

Екібастұз а/о

Төртүй а.,

ауылдық клуб,

15.00

Теміржол а/о

Құлакөл а.,

ауылдық клуб, 11.00

 

Сарықамыс а/о

Сарықамыс а.,

ауылдық клуб,

10.00

 

«Болат Нұржанов атындағы Екібастұз           ГРЭС-1» ЖШС

акт  залы, 10.00

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Солнечный

кенті  және «Екібастұз»          ГРЭС-2 Станциясы» ЖШС,

«Мақпал» МҮ, 10.00

«Богатырь Көмір» ЖШС

акт залы, 10.00

 

«Восточный» кеніші

акт залы, 10.00

 

 

 

 

        Қорытынды есептік кездесуі

«Өнер» ҚМО,

11.00

 

 
 

Ибраев

Балғабай Жұмағұлұлы  –

 

Ақсу қаласының әкімі

 

 

 

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

   

 

    М. Омаров атындағы с/о

М.Омаров атындағы ауыл,

МСО, 10.00

 

Евгеньевка с/о

Евгеньевка а.,

МСО, 15.00

 

 

Қалқаман с/о

Қалқаман а.,

МҮ, 11.00

 

 

Достық с/о

Достық а., әкімшілік, 14.00

 

  Қызылжар с/о

Қызылжар а.,

МСО, 11.00

 

Алғабас с/о

Алғабас а.,

 ОМ мәжіліс залы,14.00

 
қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

  Ақсу қаласы

БШҮ, 11.00

 

Ақсу кенті

МСО, 15.00

 

  Ақсу қаласы

“ЕЭК” АҚ,

мәжіліс залы, 11.00

 

Ақсу қаласы

 “Казхром” ТҰК” АҚ филиалы – АФЗ,

мәжіліс залы, 15.00

      Қорытынды

есеп беру кездесуі

М.Дөнентаев ат. ҚМС, 11.00

 

   
 

 Арынов

Қаршыға

Залмұханұлы –

 

Ақтоғай  ауданының

әкімі

 

 

 

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

          Басқамыс а/о

Басқамыс а.,

а/о әкімі аппаратының мәжіліс залы, 11.00

 

 

 

  Шолақсор а/о

Шолақсор а.,

АМҮ, 10.00

 

Жалаулы а/о

Жалаулы а.,

АМҮ, 15.00

Разумов а/о

Андриановка а.,

АМҮ, 10.00

 

Жолболды а/о

Жолболды а.,

АМҮ, 15.00

 

 

Әуелбек а/о

Әуелбек а.,

АМҮ, 10.00

 

Қараоба а/о

Қараоба а.,

АМҮ, 15.00

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Мүткенов а/о

Мүткенов а.,

АМҮ,  10.00

 

Ақтоғай а/о

Ақтоғай а.,

аудан әкімі аппаратының үлкен мәжіліс залы, 15.00

  Харьков а/о

Харьковка а.,

АМҮ, 10.00

 

Қожамжар а/о

Қожамжар а.,

АМҮ, 15.00

 

 

Қорытынды есеп беру кездесуі

Ақтоғай ауылы

АМҮ, 11.00

 

 

 

 

 

         
 

Балғабаев

Абзал

Әбілхақұлы –

 

Аққулы ауданының әкімі

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

 

 

 

        Баймолдин а/о

Баймолдин а., ауылдық клуб,  10.00

 

Қызылағаш а/о

Бесқарағай а.,

а/о әкімдігінің ғимараты, 15.00

 

  Шақа а/о

Шақа а.,

МҮ, 10.00

 

Майқарағай а/о

Майқарағай а., МҮ, 12.00

 

Малыбай а/о

Малыбай а., клуб, 15.00

 

Шарбақты а/о

Шарбақты а., ауылдық клуб, 10.00

 

Жамбыл а/о

Жамбыл а.,

МҮ,  15.00

 

Ямышев а/о

Ямышев а.,

ЖОМ,, 10.00

 

Қызыләскер с/о

Черное а.,

МҮ, 15.00

 

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Аққулы а/о, Аққулы а., ЖОМ, 11.00

 

 

    Қорытынды

есеп беру кездесуі

Аққулы а.,

АМҮ, 11.00

 

           
 

 Қайыргелдинов Оразгелді Әлиғазыұлы –

 

Баянауыл ауданының

әкімі

 

 

 

 

 

 

 

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

          Шөптікөл а/о

ЦЭС а.,

ауылдық  клуб, 09.00

 

Майқайың кенті

МҮ, 11.00

 

Бірлік а/о

Бірлік а.,

АМҮ, 14.30

 

Торайғыр а/о

Торайғыр а.,

АМҮ, 17.00

 

  Қызылтау а/о

Жүсіпбек Аймауытов а., АМҮ, 09.00

 

Ақсаң а/о

Ақсаң а.,

АМҮ, 12.00

 

Күркелі а/о

Күркелі  а., АМҮ, 15.00

Ұзынбұлақ а/о

Ұзынбұлақ а., 

АМҮ, 09.00

 

Сәтбаев а/о

Қараащы а., АМҮ, 11.00

 

Құндыкөл а/о

Құндыкөл а., АМҮ, 15.00

 

Жаңажол а/о

Жаңажол а., АМҮ, 17.00

Қаратомар

а/о

Қаратомар а., АМҮ, 11.00

 

Жаңатілек

а/о

Жаңатілек а., АМҮ, 15.00

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Баянауыл а/о

Баянауыл а.,  АМҮ, 11.00

        Қорытынды есеп беру кездесуі,

Баянауыл  ауылы,  АМҮ, 10.00

 

       
 

Қашкиров

Қанат Шаймарданұлы

 

Железин ауданының әкімі

 

 

 

 

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

          Веселорощин а/о

Веселая роща а., АМҮ, 11.00

 

Новомир а/о

Церковное а.,

АМҮ, 14.30

 

 

      Михайлов

а/о

Михайловка а.,

МҮ, 11.00

 

Ақтау а/о

Ақтау а.,

ЖББОМ, 14.30

 

 

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Қазақстан а/о

Жаңа жұлдыз а.,

МҮ, 11.00

 

Озерный а/о

Озерное а., ЖББОМ, 14.30

  Алакөл а/о

Алакөл а.,

МҮ, 11.00

 

 

Еңбекші а/о

Еңбекші а.,

МҮ, 14.30

  Прииртышск а/о

Прииртышск а., МҮ 11.00

 

Лесной а/о

Лесное а.,

МҮ,  15.00

 

Железин  а/о

Железинка а.,

а/о әкімдігінің ғимараты,

11.00

 

Башмачин а/о

Башмачное а.,

МҮ, 14.30

 

   

 

 

  Қорытынды

есеп беру кездесуі

Железинка ауылы,

АМҮ,  11.00

 

 

 

 

Батырғужинов Серік Барлыбайұлы

 

Ертіс ауданының әкімі

 

 

 

 

 

 

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

    Қарақұдық а/о

Ленин а.,

аулдық клуб, 10.30

 

Қызылжар а/о Аманкелді а., аулдық клуб, 15.00

 

  Қоскөл а/о

Қоскөл а.,

аулдық клуб, 10.30

 

Сілеті а/о

Сілеті а.,

ЖОББМ, 15.00

 

Қосағаш а.

ЖОББМ, 11.00

 

Панфилов  а/о

Панфилов а.,

МҮ, 15.00

 

 

  Луговой а.

аулдық клуб, 10.30

 

Майқоңыр а.

ауылдық әкімдігінің мәжіліс залы, 15.00

  Ұзынсу а.

аулдық клуб, 11.00

 

Ағашорын а.

МСО, 15.00

 

 

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Голубовка а.

МҮ, 11.00

 

Ертіс аулы

МҮ, 16.00

  Қарақұдық а/о Қарақұдық а.,

МСО, 11.00

 

Қызылжар а/о

Қызылжар а., ЖОББМ, 15.00

  Байзақов а/о

Иса Байзақов а., МҮ, 11.00

 

Северный  а/о

Северный а.,

МҮ, 15.00

 

 

    Қорытынды есеп беру кездесуі

Ертіс ауылы,

МҮ, 11.00

 

   
 

Қантарбаев

 Ардақ     Амангелдіұлы –

 

Май ауданының әкімі

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

              Ақжар аулы,

ауылдық клуб,  11.00

 

Май а/о

Май а.,

ауылдық клуб, 14.30

  Майтөбе а.

ауылдық клуб, 10.00

 

Қаратерек а/о

Қаратерек а.,

АМҮ, 12.00

 

Қазан а/о

Жұмыскер  а.,

клуб, 16.00

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

 

 

  Саты а/о

Саты а.,

АМҮ, 10.00

Малайсары а/о

Малайсары а.,

АМҮ, 12.00

  Ақшиман а/о

Ақшиман а.,

ауылдық клуб,

12.00

 

Кеңтүбек а/о

Кеңтүбек а.,

Жалтыр ЖОББМ, 15.00

  Баскөл а/о

Баскөл а.,

АМҮ, 10.00

Көктүбек а/о

Көктөбе а., ЖОББМ, 16.00

 

  Қорытынды

есеп беру кездесуі

Көктөбе а.,

АМҮ, 11.00

 

 

 

Шұғаев

Жанат

Рашидұлы

 

Павлодар  ауданының әкімі

 

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

          Ефремовка а/о

Ефремовка а., МҮ, 10.00

 

Луганск а

Луганск а.,

МҮ, 12.00

 

Рождественка а/о

Розовка а.,

МҮ,  15.00

 

 

Чернорецк а/о

Чернорецк а., МҮ, 10.00

 

Григорьевка а

Набережное а., МҮ, 12.00

 

Мичурин а Госплемстан-ция а.,

мектеп, 15.00

Ольгинка а.,

Әкімдік мәжіліс залы, 10.00

 

Кеңес а

Новоямышево а.,

МҮ, 12.00

 

Заря а/о

Заря а.,

МҮ, 15.00

Красно-армейка а/о

Красно-армейка а.,

МҮ, 10.00

 

Шақат а

Шақат а.,

аулдық клуб, 12.00

 

Заңғар а

Заңғар а.,

аулдық клуб, 15.00

 

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Черноярка а

Новочернояр-ка а.,

МҮ, 15.00  

        Қорытынды

есеп беру кездесуі

Новоямышево а.,

МҮ, 11.00

 

   

 

 

 

 

   
 

Айткенов

Ернұр Нурмұханұлы

 

Тереңкөл ауданының әкімі

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

              Береговой а/о

Береговое а.,

МҮ, 11.00

Тереңкөл а/о

Тереңкөл а.,

МҮ, 14.00

 

  Бобровка а/о

Жаңабет а.,

МҮ,  11.00

 

Октябрь а/о

Октябрь а.,

МДО,  14.00

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Калиновка а/о

Калиновка а.,

МҮ, 11.00

 

Федоровка а/о

Федоровка а.,

МҮ, 14.00

  Верненка а/о

Львовка а.,

МҮ, 11.00

 

Ивановка а/о

Ивановка а.,

МҮ, 14.00

 

Жаңақұрылыс а/о

Трофимовка а.,

аулдық клуб, 11.00

 

Воскресенка а/о

Воскресенка а.,

аулдық клуб, 14.00

Байқоныс а/о

Байқоныс а.,

МҮ, 11.00

 

Песчан а/о

Песчаное а.,

МҮ, 14.00

 

 

  Қорытынды

есеп беру кездесуі

Тереңкөл а.,

АМҮ, 15.00

     
 

Қасенов

Бауыржан

Қазыбекұлы

 

Успен

ауданының әкімі

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

          Қонырөзек а/о

Қонырөзек  а.,

АМҮ, 10.00

 

 

Равнополь а/о

Константинов а.,

АМҮ, 10.00

 

Қозыкеткен а/о

Қозыкеткен а.,

әкімі аппаратының ғимараты, 10.00

  Ольгин а/о

Ольгин а.,

АМҮ, 10.00

 

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Лозов а/о

Лозов а.,

әкімі аппаратының ғимараты, 10.00

Успен а/о

Успен а., «Балдырған» БЭО, 10.00

Новопокров а/о

Галицкий а.,

АМҮ, 10.00

 

Қорытынды

есеп беру кездесуі

Успен а.,

АМҮ, 11.00

           
 

Абеуов

Азылхан Көреғұлұлы

 

Шарбақты ауданының әкімі

 

қаңтар
14

дүйсенбі

15

сейсенбі

16

сәрсенбі

17

бейсенбі

18

жұма

21

дүйсенбі

22

сейсенбі

23

сәрсенбі

24

бейсенбі

25

жұма

          Алексеевка а

Алексеевка а.,

МҮ, 11.00

 

 

Александровка а

Александровка а.,

МҮ, 14.00

Чигиринов а

Чигиринов  а., МҮ, 11.00

 

 

Шалдай а/о

Шалдай а.,

МҮ, 15.00

 

 

Жылы-Бұлақ а/о

Жылы-Булақ а.,

МҮ, 10.00

 

Хмельницкий а

Хмельницкий а.,

МҮ, 15.00

Красиловка а

Красиловка а.,

МҮ, 12.00

 

 

Сосновка а/о

Сосновка а.,  МҮ, 14.00

 

 

Галкино а

Галкино а.,

МҮ, 11.00

 

 

Шарбақты а/о

Шарбақты а., АМҮ, 15.00

қаңтар-ақпан
28

дүйсенбі

29

сейсенбі

30

сәрсенбі

31

бейсенбі

1

жұма

4

дүйсенбі

5

сейсенбі

6

сәрсенбі

7

бейсенбі

8

жұма

Орловка а/о

Орловка а.,  МҮ,11.00

 

 

      Қорытынды

есеп беру кездесуі

Шарбақты а.,

АМҮ, 15.00