Қалалар мен аудан әкімдерінің есеп беру кездесулерін өткізу кестесі

Павлодар облысы бойынша 2017 жылы қалалар мен аудандар әкімдерінің халықпен есеп беру кездесулерін өткізу кестесі

Әкімшілік-аумақ-тық бірліктігі ДҮЙСЕНБІ СЕЙСЕНБІ СӘРСЕНБІ БЕЙСЕНБІ ЖҰМА
23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
Павлодар қаласы (Ашимбетов Нуржан Кемерович – қала әкімі)

 

Павлодар ауылы

№ 40 ЖОБМ,

Береговая к.,

60/1 үй

15.00

 

 

 

 

 

 

Ленин кенті

МҮ,

Павлодарская к., 53А үй

11.00

 

 

Кенжекөл

ауылдық округі

Кенжекөл ауылы ЖОБМ,

Конституция алаңы,

3 үй

15.00 

Жетекші ауылы

МБО

Әуезов к., 15 үй

11.00

Мойылды ауылы

№ 38 ЖОБМ

Абай к., 1 үй

15.00

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
    Қаланың

шағынаудандары

«Шаңырақ» ОХШ мен МСҚО 

11.00

   
6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
      Қала әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Естай ат. ҚМҮ

Конституция алаңы, 1 үй

11.00 

 
Ақсу қаласы (Дюсимбинов Нурлан Шайхслямович – қала әкімі)

 

23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
Қалқаман

ауылдық округі

Қалқаман ауылы, МҮ

11.00

Достық

ауылдық округі

Достық ауылы, ЖОМ

15.00 

 

 

 

М. Омаров ат.

ауылдық округі

М Омаров ат. ауыл, МБО

11.00

Евгеньевка

ауылдық округі

Евгеньев ауылы, МҮ

15.00 

 

 

Қызылжар

ауылдық округі

Қызылжар ауылы, МҮ

11.00

Алғабас

ауылдық округі

Алғабас ауылы, ЖОМ,

15.00

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Ақсу қаласы,

гимназия мектебі,

Әуезов к. 58 ұй

11.00

Ақсу қаласы,

Ақсу аулының МБО,

Комсомол к. 3 ұй

15.00 

 

 

Ақсу қаласы

“ЕЭК” АҚ, акті залы,

11.00

Ақсу қаласы

 “Казхром” ТҰК” АҚ АФЗ, акті залы

15.00

   
6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
Қала әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Ақсу қаласы,

С. Дөнентаев ат. МҮ,

Әуезов к. 8 ұй

10.00

   

 

 

   
Екібастұз қаласы

(Нукенов Кайрат Темиршотович – қала әкімі)

 

23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
 Бескауға ауылы

 МҮ

11.00

Коянды

ауылдық округі

Қоянды ауылы, ЖОБМ

15.00

 

 

 

 

Ақкөл

ауылдық округі

Ақкөл ауылы, МҮ

11.00

Екібастұз

ауылдық округі

Төртүй ауылы, МҮ

14.00

 

  А. Маргулан ат.  

ауылдық округі

МҮ

11.00

Шикылдақ ауылы

МҮ

14.00

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Бәйет

ауылдық округі

Бәйет ауылы, МҮ

10.00

Шідерті кенті

 «Юбилейный» МҮ

Юность к. 1 ұй

12.00

Төрт-Құдық

ауылдық округі

Төрт-Құдық ауылы, МҮ

15.00 

 

 

 

Құдайкөл

ауылдық округі

Құдайкөл ауылы, МҮ

10.00

Железнодорожный ауылдық округі

Құлакөл ауылы,  МҮ

12.00 

 

 

Сарықамыс

ауылдық округі

Сарықамыс ауылы, МҮ

10.00

Солнечный кенті «Мақпал» МҮ,

Джамбыл алаңы

12.00

 

 

«Богатырь Көмір» ЖШС

«Богатырь» кенішінің

акт залы,

10.00

«Восточный» кеніші

акт залы

12.00

«Б. Нұржанов атындағы Екібастұз ГРЭС-1» ЖШС

акт залы 

15.00 

 

6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
    Қала әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

 «Өнер» ҚМО

 Әуезов к. 149 ұй

11.00

   
Ақтоғай  ауданы

(Амирин Агыбай Койшыбаевич – аудан әкімі)

 

23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
Шолақсор

ауылдық округі

Шолақсор ауылы, МҮ

10.00

Жалаулы

ауылдық округі,

Ивановка ауылы, МҮ

15.00 

 

 

 

 

   

 

Әуелбек

ауылдық округі .

Әуелбек ауылы, МҮ

11.00

 Қараоба

ауылдық округі

Қараоба ауылы, МҮ

15.00

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Басқамыс

ауылдық округі, 

Басқамыс ауылы,

ауылдық округ әкімі аппаратының акт залы 

11.00

 

 

  Разумовка

ауылдық округі

Андриановка ауылы, МҮ

11.00

 Жолболды

ауылдық округі

Жолболды ауылы, МҮ

15.00

  Мүткенов

ауылдық округі.

Мүткенов ауылы, МҮ

11.00

Харьковка

ауылдық округі

Харьковка ауылы, ЖОБМ

15.00

6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
Қожамжар

ауылдық округі,

Қожамжар ауылы, МҮ

11.00

Ақтоғай

ауылдық округі, 

Ақтоғай ауылы,

ауылдық округ әкімі аппаратының акт залы 

Абай  к. 75 ұй

15.00

   

 

 

 

 

 

 

 

  Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Ақтоғай ауылы,

АМҮ

М. Горький к. 29 ұй

11.00

Баянауыл ауданы

(Кайргельдинов Оразгельды Алигазинович –

аудан әкімі)

23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
Майқайың кенті

МҮ

Ленин к. 31 ұй

11.00

Шөптікөл

ауылдық округі

ОЭС ауылы, МҮ

14.30

Бірлік

ауылдық округі

Бірлік ауылы, МҮ

16.30 

 

 

Торайғыр

ауылдық округі

Торайғыр ауылы, МҮ

11.00

Қызылтау

ауылдық округі

Жуантөбе ауылы, МҮ

14.30

Ақсан

ауылдық округі

Ақсан ауылы, МҮ

17.00

 

 

 

 

 

Баянауыл

ауылдық округі

Баянауыл ауылы, МҮ

Сатпаев к. 47 ұй

11.00

Жаңажол

ауылдық округі

Жаңажол ауылы, МҮ

15.00

 

 

 

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Күркелі

ауылдық округі

Күркелі ауылы, МҮ

11.00

Құндыкөл

ауылдық округі

Құндыкөл ауылы, МҮ

15.00

  Ұзынбұлақ

ауылдық округі

Ұзынбұлақ ауылы, МҮ

11.00

Сәтбаев

 ауылдық округі

Қараащы ауылы, МҮ

15.00

 

 

 

 

Жаңатілек

ауылдық округі

Жаңатілек ауылы, МҮ

11.00

Қаратомар

ауылдық округі

Қаратомар ауылы, МҮ

15.00

6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Баянауыл ауылы

АМҮ

Сатпаев к. 47 ұй

11.00

       
Железин ауданы

(Абушахманов Кабиболла Аманович – аудан әкімі)

 

23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
Веселая Роща

ауылдық округі

Веселая Роща ауылы, МҮ

11.00

Новомир  

ауылдық округі

Церковное ауылы, МҮ

14.30 

Железинка

ауылдық округі

Железинка ауылы,

аудан әкімішілігінің

акт залы Әуезов к. 10 ұй

11.00

Башмачный

ауылдық округі

Башмачное ауылы, МҮ,

14.30 

Прииртышск

ауылдық округі

Прииртышск ауылы, МҮ

11.00

Лесной  

ауылдық округі

Лесное ауылы, МҮ

15.00

  Қазақстан

ауылдық округі

Жаңа жұлдыз ауылы, МҮ

11.00

Озерный  

ауылдық округі

Озерное ауылы, МҮ

14.30 

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Алакөл

ауылдық округі

Алакөл ауылы, МҮ

11.00

Еңбекші

ауылдық округі

Еңбекші ауылы, МҮ

14.30 

  Михайловка  

ауылдық округі

Михайловка ауылы, МҮ

11.00

Ақтау

ауылдық округі

Березовка ауылы, ЖОБМ  

14.30 

 

 

 

Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Железинка ауылы,

АМҮ

Тәуелсіздік к. 59 ұй

11.00

 

 

Ертіс ауданы (Батыргужинов Серик Барлыбаевич – аудан әкімі) 

 

23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
Амангелді ауылы

ЖОБМ

11.00

Ленин ауылы,

ЖОБМ

14.30

 

 

 

 

Северный  

ауылдық округі

Северное ауылы, МҮ

11.00

Байзақов 

ауылдық округі

Байзақов ауылы, МҮ

14.30 

  Қосағаш ауылы

Қосағаш ауылы,

ЖОБМ

11.00

Панфилов 

ауылдық округі

МҮ

14.30

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Майқоңыр ауылы,

ауыл әкімі аппаратының акт залы

11.00

Луговой ауылы

Луговое ауылы, МҮ

14.30 

  Ағашорын ауылы

Ағашорын ауылы, МҮ

11.00

Ұзынсу ауылы

Ұзынсу ауылы, МҮ 

14.30

Голубовка ауылы

МҮ,

11.00

Ертіс ауылы

АМҮ,

И. Байзаков к. 13 ұй

16.00 

Қарақұдық

ауылдық округі

Қарақұдық ауылы, ЖОБМ

11.00

Қызылжар

ауылдық округі,

Қызылжар ауылы, «ОХ «Иртышское» ЖШС

акт залы, 14.30

6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
Селеті

ауылдық округі

Селеті ауылы, ЖОБМ

11.00

Қоскөл ауылдық округі

ЖОБМ

15.00 

  Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Ертіс ауылы,

АМҮ

И. Байзаков к. 13 ұй

11.00 

   
Қашыр ауданы (Шугаев Жанат Рашитович – аудан әкімі) 

 

23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
    Береговой

ауылдық округі

Береговое ауылы, МҮ

11.00

Тереңкөл

ауылдық округі

Тереңкөл ауылы,

АМҮ

 Тәуелсіздік к. 230 ұй

14.00

 

  Бобровка

ауылдық округі

Жаңабет ауылы, МҮ

11.00 

Октябрь  

ауылдық округі

Октябрьское ауылы, МСО

14.00

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Калиновка  

ауылдық округі              Калиновка ауылы, МҮ

11.00

Федоровка  

ауылдық округі

Федоровка ауылы, МҮ

14.00

  Верненка  

ауылдық округі

Львовка ауылы, ЖОБМ

11.00

Ивановка

 ауылдық округі

Ивановка ауылы, МҮ

14.00

Жаңа Кұрылыс

ауылдық округі

Трофимовка ауылы, МҮ

11.00

Воскресенка  

ауылдық округі

Воскресенка ауылы, МҮ

14.00 

Байқоныс

ауылдық округі

Байқоныс ауылы, МҮ

11.00

Песчаный  

ауылдық округі

Песчаное ауылы, МҮ

14.00

6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
  Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Тереңкөл ауылы,

АМҮ

 Тәуелсіздік к. 230 ұй

15.00 

 

 

   
Лебяжі ауданы (Жангазинов Серик Хасенович – аудан әкімі)  30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Баймолда

ауылдық округі

Баймолда ауылы, МҮ

10.00

Қызылағаш

ауылдық округі

Бесқарағай ауылы,

ауылдық округ әкімі аппаратының акт залы 

15.00 

 

 

 

 

Шақа

ауылдық округі

Шақа ауылы, МҮ

10.00

Майқарағай

ауылдық округі

Майқарағай ауылы, МҮ

12.00

Малыбай ауылдық округі

с. Малыбай ауылы, МҮ

15.00 

Шарбақты

ауылдық округі

Шарбақты ауылы,

ЖОБМ

10.00

Жамбыл ауылдық округі

Жамбыл ауылы, МҮ

15.00 

Ямышев 

ауылдық округі

Ямышево ауылы

ЖОБМ

10.00

Қызыләскер

ауылдық округі

Черное ауылы, МҮ

15.00

 

6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
Лебяжі

ауылдық округі

Аққу ауылы,

ЖОБМ

Вс. Иванов к. 97 ұй

11.00 

 

 

 

 

 

 

Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Аққу ауылы

АМҮ,

Баймолдин к. 3 ұй

11.00

   
Май ауданы (Кантарбаев Ардак Амангельдинович – аудан әкімі)  23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
 

 

 

 

 

 

Акжар ауылы

МҮ

11.00

 

Май  

ауылдық округі

Май ауылы, МҮ

15.00 

  Ақшиман

ауылдық округі

Ақшиман ауылы, МҮ

11.00

 

 

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Майтүбек ауылы

МҮ

15.00

 

 

 

Қаратерек 

ауылдық округі

Қаратерек ауылы, МҮ

11.00

 

 

Қазан

ауылдық округі

Жұмыскер ауылы, МҮ

15.00

 

Малайсары

ауылдық округі

Малайсары ауылы, МҮ

11.00 

 

 

Саты

ауылдық округі

Саты ауылы, МҮ

15.00

Баскөл

ауылдық округі

Баскөл ауылы, МҮ

11.00

 

 

Кентүбек

ауылдық округі

Кентүбек ауылы, МҮ

16.00 

6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
Көктөбе

ауылдық округі

Көктөбе ауылы,

Е. Мұқашев атындағы

ЖОБМ

Сейфуллин к. 12 ұй

15.00 

    Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Көктөбе ауылы,

АМҮ

Абылайхан к. 32 ұй

11.00 

 
Павлодар  ауданы (Бабенко Александр Витальевич – аудан әкімі)

 

23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
Ефремовка

ауылдық округі

Ефремовка ауылы, МҮ

10.00

Луганск 

ауылдық округі

Луганск ауылы, МҮ

12.00

Рождественка ауылдық округі

Розовка ауылы, МҮ

15.00

  Чернорецк

ауылдық округі

Чернорецк ауылы, МҮ

10.00

Григорьевка

ауылдық округі

Набережное ауылы, МҮ

12.00

Мичурин 

ауылдық округі

Госплемстанция ауылы, ЖОБМ

15.00

Ольгинка ауылы

ауылдық округ әкімі аппаратының акт залы 

10.00

Кеңес

ауылдық округі

Новоямышев ауылы, МҮ

12.00

Заря

ауылдық округі

Заря ауылы, МҮ

15.00

Красноармейка ауылдық округі

Красноармейка ауылы, МҮ

60 лет Октября к. 30 ұй

10.00 

Шақат 

ауылдық округі

Шақат ауылы, МҮ

12.00

Заңғар

ауылдық округі

Заңғар ауылы, МҮ

15.00 

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Черноярка

ауылдық округі

Новочерноярка ауылы, МҮ

15.00

       
6 ақпан 7 ақпан 8 ақпан 9 ақпан 10 ақпан
      Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Красноармейка ауылы, МҮ

11.00

 
Успен ауданы (Саламацкий Сергей Иванович – аудан әкімі)  23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
Богатырь ауылы

МҮ

10.00

Қаратай ауылы

Қаратай ЖОБМ

12.00

Лозовое

ауылдық округі

Лозовое ауылы,

ауылдық округ әкімі аппаратының акт залы 

15.00 

  Қозыкеткен 

ауылдық округі

Қозыкеткен ауылы ауылдық округ әкімі аппаратының акт залы 

10.00

Ковалевка

ауылдық округі

Ковалевка ауылы, МҮ

12.00

Успенка

ауылдық округі

Успенка ауылы,

«Балдырған» БЭО

15.00 

  Белоусовка

ауылдық округі

Белоусовка ауылы, МҮ

10.00

Равнополь  

ауылдық округі

Константинов ауылы, МҮ

12.00

Тобылжан ауылы

МҮ 

15.00 

 

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Қоңырөзек 

ауылдық округі

Қоңырөзек ауылы, МҮ

10.00

Новопокровка

ауылдық округі

Галицкое ауылы, МҮ

12.00 

Надаровка

ауылдық округі

Вознесенка ауылы,  МҮ

15.00

      Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Успенка ауылы

АМҮ

Милевский к. 65 ұй

11.00

 

Шарбақты ауданы

(Ибраев Балгабай Жумагулович – аудан әкімі)

23 қантар 24 қантар 25 қантар 26 қантар 27 қантар
Орловка

ауылдық округі

Орловка ауылы, МҮ

11.00

Шарбақты ауылы

МҮ

Советов к. 26 ұй

15.00 

Татьяновка

ауылдық округі

Малиновка ауылы, МҮ 

11.00

 

 

Шегерен

ауылдық округі

Шегерен ауылы, МҮ

11.00 

Шалдай

ауылдық округі

Шалдай ауылы, МҮ

15.00

Жылыбұлақ

ауылдық округі

Жылыбұлақ ауылы, МҮ

11.00 

Хмельницкий  

ауылдық округі

Хмельницкий ауылы, МҮ 

14.00 

Красиловка

ауылдық округі

Красиловка ауылы, МҮ

11.00 

Сосновка

ауылдық округі

Сосновка ауылы, МҮ 

15.00 

30 қантар 31 қантар 1 ақпан 2 ақпан 3 ақпан
Алексеевка

ауылдық округі

Алексеевка ауылы, МҮ

11.00

Александровка

ауылдық округі

Александровка ауылы, МҮ

14.00 

Сынтас

ауылдық округі

Сынтас ауылы, МҮ 

15.00

 

 

Галкин 

ауылдық округі

Галкин ауылы, МҮ 

15.00 

 

 

Аудан  әкімінің

қорытынды

есеп беру кездесуі 

Шарбақты ауылы

АМҮ

Советов к. 26 ұй

15.00

 

 

Өзгертілді: 09.01.2015 17:32
Орналастырылды: 25.01.2017 08:59