Байланыс

Мекен жайы: 140000, Палодар қ., Астана көшесі 61 ғимарат, 8(7182) 32-32-30 қабылдау бөлмесі,  32-72-32 кеңсе, электрондық поштасы: kense.dsh@pavlodar.gov.kz

Ресми сайт: depagri.pavlodar.gov.kz

р/с

ТАӘ Лауазымы Байланыс телефоны

8(7182)

1 Мақашев

Нұрболат  Абылайханұлы

Басқарма басышысы 32-49-10

32-32-30 қабылдау бөлмесі

2 Көшербаев

Төлеген Баянбайұлы

Басшының орынбасары 32-71-07
3 Шұғаев

Марат Рәшитұлы

Басшының орынбасары 32-17-13
4   Басшының орынбасары 32-59-84
5 Ауталапова Балғын Аманбайқызы Әкімшілік бөлімінің басшысы 32-30-29
6 Алькенова

Карлыгаш Сапаровна

Әкімшілік бөлімінің бас маманы 32-83-10
7   Әкімшілік бөлімінің бас маманы 32-30-29
8 Марданова

Сауле Жұмабекқызы

Әкімшілік бөлімінің бас маманы 32-72-32
9 Мүрсәлімов

Есентай Базарбайұды

Өсімдік шаруашылығы және механизация бөлімінің басшысы 32-14-51
10 Рахимжанов

Байболат Мырзамбекұлы

Өсімдік шаруашылығы және механизация бөлімінің бас маманы 32-22-09
11 Асқаров

Сұлтан Төлеуұлы

Өсімдік шаруашылығы және механизация бөлімінің бас маманы 32-04-04
12 Елеусіз

Дамир Нұрланұлы

Өсімдік шаруашылығы және механизация бөлімінің бас маманы 32-04-04
13 Масалимова

Лаура Бюрбайқызы

Өсімдік шаруашылығы және механизация бөлімінің бас маманы 32-22-09
14 Байсаринов

Қайырболат Қасымұлы

Мал шаруашылығы бөліміәнің басшысы 32-31-52
15 Жангазинов

Тимур Серіұлы

Мал шаруашылығы бөліміәнің бас маманы 32-31-52
16 Жакупов

Айдос Толеуұлы

Мал шаруашылығы бөліміәнің бас маманы 32-31-52
17 Жұматаев

Қазбек Дорошұлы

Мал шаруашылығы бөліміәнің бас маманы 32-31-52
18 Омірзақова

Гүлжан Бейсенқызы

Мал шаруашылығы бөліміәнің бас маманы 32-83-10
19 Нагула

Татьяна Николаевна

Ауыл шаруашылығы өнімдерін дайындау және қайта зңдеу бөлімінің басшысы 32-26-15
20 Бейсекеева

Айдана Асылбековна

Ауыл шаруашылығы өнімдерін дайындау және қайта өңдеу бөлімінің бас маманы 32-26-15
21 Тәңірбергенов

Ақылбек Асылханұлы

Ауыл шаруашылығы өнімдерін дайындау және қайта өңдеу бөлімінің бас маманы 32-26-15
22 Садықова

Бадиша Жұмағалиқызы

Экономикалық талдау және болжау бөлімінің басшысы 32-49-40
23 Болатова

Мөлдір Жұмабекқызы

Экономикалық талдау және болжау бөлімінің бас маманы 32-33-40
24 Бесимбаева

Данагүл Айтбайқызы

Экономикалық талдау және болжау бөлімінің бас маманы

 

32-28-81
25 Шукурова

Сауле Ақылбекқызы

Экономикалық талдау және болжау бөлімінің бас маманы 32-33-40
26 Бақтыбаева

Малика Қайыржанқызы

Ауыл шаруашылығын қаржыландыру және мемлекеттік сатып алу бөлімінің басшысы 32-19-87
27   Ауыл шаруашылығын қаржыландыру және мемлекеттік сатып алу бөлімінің бас маманы 32-30-81
28 Байтемірова

Гүлнар Ұлықбекқызы

Ауыл шаруашылығын қаржыландыру және мемлекеттік сатып алу бөлімінің бас маманы 32-30-46
29 Китаев

Дамир Абайұлы

Ауыл шаруашылығын қаржыландыру және мемлекеттік сатып алу бөлімінің бас маманы 32-30-81
30 Ташимова

Диана Қайыриденқызы

Ауыл шаруашылығын қаржыландыру және мемлекеттік сатып алу бөлімінің бас маманы 32-30-81
31 Каратаев

Сабит Каирович

Астық және тұқым инспекциясы бөлімінің басшысы 32-99-91
32 Рыскильдиева

Мадина Садывахасқызы

Астық және тұқым инспекциясы бөлімінің бас маманы 32-71-53
33 Аманова

Жазира Нұрланқызы

Астық және тұқым инспекциясы бөлімінің бас маманы 32-71-53
34 Ибраев

Қанат Әшкенұлы

Техникалық иснпекция бөлімінің басшысы 32-71-84
35 Сыйхымбаев

Қырыкбес Ахметжанұлы

Техникалық иснпекция бөлімінің бас маманы 32-71-84
36 Сүлейменова

Жазира Қайырбекқызы

Құқықтық бөлімінің басшысы 32-74-08
37  Келдібекова

Айжан Жұмабайқызы

Құқықтық бөлімінің бас маманы 32-74-08
38 Кабиев

Нұралы Ахтанұлы

Ауыл шаруашылығы кооперациясы бөлімінің басшысы 32-52-55
39   Ауыл шаруашылығы кооперациясы бөлімінің бас маманы 32-52-55