Байланыс

Аты-жөні Лауазымы Телефон
1 Дінислам Болатханұлы Басқарма басшысы 32-09-65
2 Алекпарова Сауле Увалиевна Басқарма басшысының орынбасары 32-35-13
3 Карамбаев Жомарт Петрович Басқарма басшысының орынбасары 32-10-83
4 Аканова Роза Кабибуловна Басқарма басшысының орынбасары 32-53-12
5 Рамазанова Гульсим Бакибаевна Ұйымдастыру- кадрлар жұмысы мен құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы 32-09-64
6 Назарова Инна Федоровна Ұйымдастыру- кадрлар жұмысы мен құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы 32-52-32
7 Калиева Зауреш Жаксалыковна Ұйымдастыру- кадрлар жұмысы мен құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы 32-05-60
8 Алькенова Гульмира Вахитовна Білім беру мониторингі бөлімінің басшысы 32-01-61
9 Баденова Анара Балтабековна Білім беру мониторингі бөлімінің бас маманы 32-29-69
10 Абенова Айгерым Еркеновна Білім беру мониторингі бөлімінің бас мамны 32-29-69
11 Байжуманова Айгуль Сембаевна Техникалық және кәсіптік білім беру бөлімінің басшысы 32-15-95 
12 Сюендыкова Гулсум Дюсембаевна Техникалық және кәсіптік білім беру бөлімінің бас маманы 32-47-73
13 Жакенова Жанар Руслановна Техникалық және кәсіптік білім беру бөлімінің бас маманы 32-47-73
14 Ибраева Гульнар Рахимжановна Техникалық және кәсіптік білім беру бөлімінің бас маманы 32-19-40
15 Таджикова Жанар Ануарбековна Тәрбие жұмысы мен қосымша білім беру бөлімінің бас маманы 32-31-51
16 Нургалиева Сауле Кайруллаевна Тәрбие жұмысы мен қосымша білім беру бөлімінің бас маманы 32-31-51
17 Кыдралин Куаныш Толегенович Тәрбие жұмысы мен қосымша білім беру бөлімінің бас маманы 32-31-51
18 Асаинова Жанат Кабатаевна Мектепке дейінгі және жалпы орта білім беру бөлімінің басшысы 32-14-91 
19 Жилкибаева Галия Ануаровна Мектепке дейінгі және жалпы орта білім беру бөлімінің бас маманы 65-22-18
20 Культуманова Айнур Тулегеновна Мектепке дейінгі және жалпы орта білім беру бөлімінің бас маманы 32-11-74
21 Жанке Ляззат Аизбергеновна Мектепке дейінгі және жалпы орта білім беру бөлімінің бас маманы 32-11-74
22 Байдалина Галия Сагындыковна Мектепке дейінгі және жалпы орта білім беру бөлімінің бас маманы 32-18-21
23 Маймышева Майра Зикеновна Мектепке дейінгі және жалпы орта білім беру бөлімінің бас маманы 65-22-19
24 Калимжанова Гульнара Турархановна Экономика және жоспарлау бөлімінің басшысы 32-94-12
25 Найманова Дарья Игоревна Экономика және жоспарлау бөлімінің бас маманы 32-14-67
26 Исенова Гульден Бектемировна Экономика және жоспарлау бөлімінің бас маманы 32-03-05
27 Мырзабекова Балжан Ермековна Экономика және жоспарлау бөлімінің бас маманы 32-14-67
28 Сумбаева Надия Ризаевна Экономика және жоспарлау бөлімінің бас маманы 32-03-05
29 Есимханова Индира Каирбековна Мемлекеттік сатып алулар және құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің басшысы 32-06-84
30 Рахимов Галымбек Базарбекович Мемлекеттік сатып алулар және құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы 65-39-06
31 Жумабекова Бибигуль Тобыктыновна Интернаттық ұйымдар бөлімінің басшысы 32-06-04 
32 Кощегулова Гультан Бахытовна Интернаттық ұйымдар бөлімінің бас маманы 32-60-02
33 Садвакасова Зада Мейрамовна Интернаттық ұйымдар бөлімінің бас маманы 32-60-02
34 Икласова Алмагуль Нурашовна Балалардың құқығын қорғау бөлімінің басшысы 32-41-05 
35 Байгазинова Гульмира Жайнакбаевна Балалардың құқығын қорғау бөлімінің бас маманы 32-99-20
36 Сматаева Жанара Абаевна Балалардың құқығын қорғау бөлімінің бас маманы 32-12-42
37 Акпарова Гульдана Ергазыевна Балалардың құқығын қорғау бөлімінің бас маманы 32-99-20
38 Сункарбеков Сабит Толеуович Материалдық-техникалық жарақтандыру және тіршілікті қамтамасыз ету мониторингі бөлімінің басшысы 32-80-10 
39 Абдразаков Аскар Толейтаевич Материалдық-техникалық жарақтандыру және тіршілікті қамтамасыз ету мониторингі бөлімінің бас маманы 32-47-92