Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы

ГЮЛНАР ЗЕЙНЕЛ-ҚАБИДЕНҚЫЗЫ ЖАРМАКИНА

Павлодар облысы  денсаулық  сақтау басқармасы

1966ж. 18ақпанда Павлодар облысы Павлодар қаласындатуған.

 1995 ж. Семей қаласының мемлекеттік медициналық университетін бітірді.

 Жұмыс тәжірибесі:

 05.07.1983ж. – 15.08.1984ж. – Павлодар облысы. Аққу орталық аудандық ауруханасының хирургиялық бөлімі, отажасау блогының санитаркасы

 18.07.1986ж. – 25.08.1988ж. – Павлодар облысы. Аққу орталық аудандық ауруханасының таңу-отажасау блогының медбикесі

 01.09.1995ж. – 01.06.1998ж. – Павлодар қаласы, 1-ші қалалық шұғылқызметтің акушер-гинеколог дәрігері

 01.06.1998 ж. – 01.02.1999ж. – Павлодар қаласы, 1-ші қалалық емханасы әйелдеркеңесінің акушер-гинеколог дәрігері

 01.02.1999 ж. – 29.12.1999 ж. – Павлодар қаласы, 1-ші емхананың медико-генетикалықкеңес беру және отбасын жоспарлаудағы балалар бөлімінің акушер-гинеколог дәрігері

 30.12.1999 ж. – 26.03.2002 ж. – Павлодар қаласы денсаулық сақтау басқармасының жетекші маманы

 27.03.2002 ж. – 05.01.2005 ж. – Павлодар қаласы денсаулық сақтау басқармасының акушер-генекологиялық қызметтің бас маманы

 06.01.2005 ж. – 03.09.2008 ж. – Павлодар облысы денсаулық сақтау департаменті Павлодар қаласы бойынша денсаулық сақтау бөлімінің акушер-гинекологы бас маманы

 04.09.2008 ж. – 30.07.2014ж. – Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасы ана мен баланы қорғау бөлімінің бас маманы

 30.07.2014ж. – осы уақытқадейін – Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасы ана мен баланық орғау бөлімінің басшысы

 

Арыстанова Сәуле Ескендірқызы – «Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасы» ММ басшысының орынбасары

1962 жылы 5 қыркүйек күні Өзбек СССР Ильич ауылында дүниеге келген.

 1987 жылы Алматы мемлекеттік медициналық институтты «акушер-гинеколог» мамандығы бойынша бітірген.

 16.11.1979 -23.08.1981 жж. – Алматы қаласындағы госпитальда медициналық қызметкер болып жұмыс істеген.

 03.08.1987-04.08.1988 жж. – Шымкент қаласының облыстық перзентханасында дәрігер-интерн,

 16.08.1988 – 25.08.1982 жж. – Шымкент қаласы облыстық ауруханасының акушер-гинекологі,

 02.09.1992-01.06.1996 жж. – Краснокурстск ауданының акушер-гинекологі (Ақтогай орталық аудандық ауруханасы)

 07.06.1996-27.04.1998 жж. – Ғ.Сұлтанов атындағы облысытық ауруханасының босану бөлімінің меңгерушісі

 01.05.1998-02.12.2002 жж. – Павлодар қаласы №1ауруханасының акушер-гинекологі

 12.12.2002-15.02.2010 жж. – «Павлодар облысы денсаулық сақтау департаменті» ММ-нің бас маманның м.а.

 03.03.2010-03.04.17 жж – ҚРДМ«Медициналық-фармацевтикалық қызметін бақылау комитеті департаменті» РМБ

 03.04.2017-05.03.2018 жж. – ҚРДМ «Қоғамдық денсаулықты қорғау департаменті» РМБ бас маманы

 28.03.2018 жж- қазіргі уақытқа дейін «Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасы» ММ-нің емдеу-сауықтыру бөлімінің басшысы.

 2019 жылғы 27 қарашадан бастап «Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасы» ММ-нің басқарма басшы орынбасарының м.а.