2019 жылғы 9 маусымда өткен Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы туралы есеп

2019 жылғы 9 маусымда Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы өтті.

Сайлаушылардың қатысуы 77,5% -ды құрады.

Орталық сайлау комиссиясы 2019 жылғы 9 маусымда өткен кезектен тыс Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауында дауыстарды санаудың қорытындылары бойынша облыстық, республикалық және қалалық сайлау комиссияларының хаттамаларының негізінде Орталық сайлау комиссиясының хабарлауынша, сайлау округтеріне 11 960 364 адам бірыңғай ұлттық сайлау округінде Дауыс беруге 9,274,110 адам немесе 77,5 пайыз дауыс қатысты, оның ішінде 22502-і сырттай дауыс беруге арналған бюллетеньдер мен 105682-ні сайлады Мен.

Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың саны 7 адамнан асты.

Дауыс беру кезінде Қазақстан Республикасы Президентіне үміткерлер келесідей дауыстар алды:

 

 

Ақмола облысында:

Жамбыл Ахметбеков Ахметбековке – 13124 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 3,05 проценті;

Эспаева Дания Мадиевна – 23 914 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 5,56 проценті;

Косанов Әміржан Сағидрахманұлы – 45 802 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 10,64 проценті;

Рахымбеков Төлеутай Сатаевич – 20165 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 4,69 проценті;

Таспихов Амангелді Сатыбалдиев – 9896 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 2,3 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 314 859 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 73,16 проценті;

Тұғал Садыбек – 2599 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,6 проценті;

 

 

Ақтөбе облысында:

Жамбыл Ахметбеков Ахметбековке – 3 794 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,79 пайызы;

Эспаева Дания Мадиевна – 42 751 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 8,85 пайызы;

Косанов Әміржан Сагидрахманұлы – 69 472 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 14,39 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатаевич – 14 958 дауыс немесе берілген дауыстардың 3,1 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдиевич – 9186 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 1,9 проценті;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 340979 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 70,62 проценті;

Тұғал Садыбек – 1680 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 0,35 пайызы;

 

 

Алматы облысында:

Жамбыл Ахметбеков Ахметбековке – 10138 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,81 проценті;

Эспаева Дания Мадиевна – 20,508 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 1,64 проценті;

Косанов Әміржан Сағидрахманұлы – 207 431 дауыс немесе дауыс беруге қатысқандардың 16,6 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатаевич – 26711 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 2,14 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдиевке – 8720 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,7 проценті;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 967042 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 77,4 пайызы;

Тұғал Садыбек – 8895 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 0,71 пайызы;

 

Атырау облысы:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы – 1761 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,61 проценті;

Эспаева Дания Мадиевна – 11126 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 3,86 проценті;

Косанов Әміржан Сағидрахманұлы – 65436 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 22,69 проценті;

Рахымбеков Төлеутай Сатаұлы – 3523 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 1,22 проценті;

Таспихов Амангелді Сатыбалдиев – 4993 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 1,73 проценті;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 1997 ж.118 дауыс немесе Берілген дауыстардың 69,24 проценті;

Тұғал Садыбек – 1882 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,65 пайызы;

 

 

Шығыс Қазақстан облысында:

Жамбыл Ахметбеков Ахметбековке – 15 838 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 1,93 пайызы;

Эспаева Дания Мадиевна – 51074 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 6,24 проценті;

Косанов Әміржан Сағидрахманұлы – 126339 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 15,43 проценті;

Рахымбеков Төлеутай Сатаевич – 16419 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 2,01 проценті;

Таспихов Амангелді Сатыбалдиев – 10566 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 1,29 проценті;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 580457 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 70,89 проценті;

Тугел Садыбек – 18102 голоса или 2,21 процента голосов избирателей, принявших участие в голосовании;

Жамбыл облысында:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы – 8341 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 1,45 проценті;

Эспаева Дания Мадиевна – 30777 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 5,35 проценті;

Косанов Әміржан Сағидрахманұлы – 96415 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 16,76 проценті;

Рахымбеков Төлеутай Сатаевич – 21 400 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 3,72 проценті;

Таспихов Амангелді Сатыбалдиевич – 10757 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 1,87 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 401133 дауыс немесе дауыс беруге қатысқандардың 69,73 проценті;

Тұғал Садыбек – 6443 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 1,12 пайызы;

 

 

Батыс Қазақстан облысында:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы – 2,854 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,94 проценті;

Эспаева Дания Мадиевна – 4 415 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 1,45 проценті;

Косанов Әміржан Сағидрахманұлы – 63355 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 20,85 проценті;

Рахымбеков Төлеутай Сатаевич – 2 923 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,96 проценті;

Таспихов Амангелді Сатыбалдиевич – 5159 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 1,7 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 223,937 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 73,69 проценті;

Тұғал Садыбек – 1237 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,41 проценті;

 

 

Қарағанды ​​облысы бойынша:

Жамбыл Ахметбеков Ахметбеков – 11454 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 1,6 пайызы;

Эспаева Дания Мадиевна – 44526 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 6,22 проценті;

Косанов Әміржан Сағидрахманұлы – 125203 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 17,49 проценті;

Рахымбеков Төлеутай Сатаевич – 21 762 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 3,04 проценті;

Таспихов Амангелді Сатыбалдиевке – 6299 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,8 проценті;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 501 947 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 70,12 проценті;

Тұғал Садыбек – 4 654 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,65 проценті;

 

 

Қостанай облысында:

Жамбыл Ахметбеков Ахметбековке – 2025 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,41 проценті;

Эспаева Дания Мадиевна – 43 789 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 8,96 проценті;

Косанов Әміржан Сағидрахманұлы – 51951 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 10,63 проценті;

Рахымбеков Төлеутай Сатаевич – 14131 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 2,89 проценті;

Амангелді Сатыбалдиевич Таспихов – 17854 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 3,65 проценті;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 357 633 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 73,17 проценті;

Тұғал Садыбек – 1365 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,28 пайызы;

 

 

Қызылорда облысында:

Жамбыл Ахметбеков Ахметбеков – 2015 ж. Дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 0,51%;

Эспаева Дания Мадиевна – 16 783 дауыс немесе сайлаушылар дауыстарының 4,22 проценті;

Косанов Әміржан Сағидрахманұлы – 68804 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 17,32 проценті;

Рахымбеков Төлеутай Сатаевич – 3226 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 0,81 проценті;

Таспихов Амангелді Сатыбалдиевич – 2 899 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 0,73 проценті;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелевич – 299192 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауыстарының 75,32 проценті;

Тұғал Садыбек – 4333 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 1,09 пайызы;

 

Маңғыстау облысы бойынша:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы-6158 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 2,32 пайызы;

Еспаева Дания Мадиевна-12911 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 4,86 пайызы;

Қосанов Әміржан Сағидрахманұлы-86958 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 32,73 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатайұлы – 3069 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 1,16 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдыұлы-7236 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 2,72 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлы-147495 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 55,52 пайызы;

Түгел Садыбек-1827 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 0,69 пайызы;

 

 

Павлодар облысы бойынша:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы-4949 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 1,11 пайызы;

Еспаева Дания Мадиевна-27450 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 6,16 пайызы;

Қосанов Әміржан Сағидрахманұлы-63895 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 14,33 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатайұлы-16923 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 3,79 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдыұлы-3226 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 0,72 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлы-327277 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 73,39 пайызы;

Түгел Садыбек-2221 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 0,5 пайызы;

 

 

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы-10409 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 3,26 пайызы;

Еспаева Дания Мадиевна-9802 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 3,07 пайызы;

Қосанов Әміржан Сағидрахманұлы-32754 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 10,26 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатайұлы-дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 12963 дауысы немесе 4,06 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдыұлы-1919 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 6,08 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлы-232284 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 72,75 пайызы;

Түгел Садыбек-1660 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 0,52 пайызы;

 

 

Түркістан облысы бойынша:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы-10684 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 1,07 пайызы;

Еспаева Дания Мадиевна-28887 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 2,89 пайызы;

Қосанов Әміржан Сағидрахманұлы-178498 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 17,88 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатайұлы-45055 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 4,51 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдыұлы-10788 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 1,08 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлы-720855 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 72,21 пайызы;

Түгел Садыбек-3487 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 0,35 пайызы;

 

 

Нұр-сұлтан қаласы бойынша:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы-15026 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 3,23 пайызы;

Еспаева Дания Мадиевна-36099 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 7,76 пайызы;

Қосанов Әміржан Сағидрахманұлы-91038 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 19,57 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатайұлы-27307 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 5,87 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдыұлы-11536 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 2,48 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлы-275346 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 59,19 пайызы;

Түгел Садыбек-8838 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 1,9 пайызы;

 

 

Алматы қаласы бойынша:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы-39375 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 6,7 пайызы;

Еспаева Дания Мадиевна-43489 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 7,4 пайызы;

Қосанов Әміржан Сағидрахманұлы-50366 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 8,57 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатайұлы-19982 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 3,4 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдыұлы-30560 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 5,2 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлы-392167 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 66,73 пайызы;

Түгел Садыбек-11754 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 2,0 пайызы;

 

 

Шымкент қаласы бойынша

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы-9704 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 2,53 пайызы;

Еспаева Дания Мадиевна-17413 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 4,54 пайызы;

Қосанов Әміржан Сағидрахманұлы-71684 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 18,69 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатайұлы-9934 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 2,59 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдыұлы-13807 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 3,6 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлы-257394 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылардың 67,11 пайызы;

Түгел Садыбек-3605 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 0,94 пайызы;

 

 

Қазақстан республикасы бойынша:

Ахметбеков Жамбыл Аужанұлы-167649 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 1,82 пайызы;

Еспаева Дания Мадиевна-465714 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 5,05 пайызы;

Қосанов Әміржан Сағидрахманұлы-1495401 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 16,23 пайызы;

Рахымбеков Төлеутай Сатайұлы-280451 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 3,04 пайызы;

Таспихов Амангелді Сатыбалдыұлы-182898 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 1,98 пайызы;

Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлы-6539715 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 70,96 пайызы;

Түгел Садыбек-84582 дауыс немесе дауыс беруге қатысқан сайлаушылар дауысының 0,92 пайызы.

“Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы” Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 65-бабына сәйкес, 1953 жылы туған, қазақ, “Nur Otan” партиясының мүшесі, Нұр-сұлтан қаласында тұратын Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаев Қазақстан Республикасының Президенті болып сайланды.

 

 

Хаттамадан үзінді

 

Конкурсқа қатысушылар болмағанына байланысты Павлодар облысы әкiмi аппараты Қазақстан халқы ассамблеясының хатшылығының меңгерушісі бос лауазымына жарияланған осы мемлекеттік органның мемлекеттік қызметшілері арасындағы ішкі конкурс өтпеді деп танылсын.

2019 жылғы 23 мамыр

 

 

WhatsApp Image 2019-05-22 at 11.41.04
WhatsApp Image 2019-05-22 at 11.41.19

Кандидаттарды ұсыну кезеңінде Орталық сайлау комиссиясына 9 республикалық қоғамдық бірлестік, оның ішінде төрт саяс партия құжаттар тапасырды. Келесі кандидаттар ұсынылды

«Ұлы дала Қырандары» қоғамдық бірлестігі Сәді-Бек Түгел
«Nur Otan» партиясы   Қасым-Жомарт Тоқаев
Кәсіподақтар федерациясы     — Амангелді Таспихов
«Ак жол» партиясы Дания Еспаева
«Ауыл» партиясы Төлеутай Рахымбеков
Қазақстан коммунистік халық партиясы Жамбыл Ахметбеков
«Ұлт тағдыры» бірлескен ұлтты-патриоттық қозғалысы Әміржан Қосанов
«Халық демографиясы» ҚБ Жұматай Әлиев
«Қазақстанның құрылысшылар Одағы» ҚБ Талғат Ерғалиев

7 кандидат сәйкестік хаттамасын алып, тіркеуден өтті.

Касым-Жомарт Токаев 25.04.2019 г. 03.05.2019
Сәді-Бек Түгел                                 26.04.2019 г.    03.05.2019
Амангельды Таспихов 27.04.2019 г. 04.05.2019
Дания Еспаева 27.04.2019 г. 04.05.2019
Толеутай Рахимбеков 29.04.2019 г. 06.05.2019
Жамбыл Ахметбеков 29.04.2019 г. 06.05.2019
Амиржан Косанов 30.04.2019 г. 06.05.2019

 

Жұматай Әлиев – қазақ тілін меңгеру емтиханын тапсыра алмады.

Талғат Ерғалиев – өз кандидатурасын алып тасатды.

 

 

 

Тұрғындарға сайлаушылар тізіміндегі өздері туралы деректерді тексеруге мүмкідік беретін жергілікті атқарушы органдардың «Сall – орталығы»

Р/с Қала, аудан Телефон нөмірлері Жұмыс кестесі
1.                  Павлодар қ. 8 (7182) 325778, 323341  9.00-ден  20.00-ге дейін,

сенбі 9.00-ден 18.00-ге дейін

2.                  Екібастұз қ. (87187) 340876, 340868  9.00-ден 19.00-ге дейін,

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін

сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

3.                  Ақсу қ. (871837) 51550, 51701

 

9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін

 

сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

4.                 Ақтоғай (871841) 21274, 21665 9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін

сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

5.                 Аққулы (871839) 21028

 

9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін

сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

6.                 Баянауыл (871840) 91460, 91153 9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін

сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

7.                 Железин (871831) 22343 9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін

сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

8.                 Ертіс (871832)   21363 9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін

 

сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

9.                 Тереңкөл 8 (71833) 22517, 22324 дүйсенбі-жұма

9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін

10.             Май (871838) 9-10-70 9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін, сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

11.             Павлодар (87182) 329867, 327341 9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін

сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

12.             Успен 8 (71834) 91384 9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

13.             Шарбақты (871836) 21991, 21350 9.00-ден 18.30-ға дейін,

 

үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін  сенбі 9.00-ден 13.00-ге дейін

 

Облыстық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы  

Облыстық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы

Павлодар облыстық аумақтық сайлау комиссиясы
Облыстық Төрайым Аманжолова Гүлнәр Қабиденқызы
Облыстық Орынбасар Кабанцова Людмила Федоровна
Облыстық Хатшы Әбдімомынова Дина  Серікқызы
Облыстық мүше Қалиева Малика Амангелдіқызы
Облыстық мүше Ілиясова Бақытжан Ілиясқызы
Облыстық мүше Нәбиев Нұрлан Абзалұлы
Облыстық мүше Чудовский Николай Петрович
«ҚР сайлау туралы» конституциялық заңына сәйкес өз қызметтерін кәсіби негізде атқаратын қалалық және аудандық сайлау комиссияларының мүшелері
Павлодар қаласы Төраға Маржықбаев Александр Ертайұлы
Павлодар қаласы Хатшы Молдабекова Надия Мұратқызы
Екібастұз қаласы Төраға Төлеубаев Сансызбай Сапарұлы 
Екібастұз қаласы Хатшы Жақсыбаева Зейнеп Опабекқызы
Ақсу қаласы Төраға Жақыпов Серік Тұрсынқанұлы
Ақсу қаласы Хатшы Жакенова Әйгерім Ғалыжанқызы
Аққулы ауданы Төрайым Қалиева  Гүлжанат Қаратайқызы
Аққулы ауданы Хатшы Мұқатаева  Бибінұр Жасұланқызы
Ақтоғай ауданы н Орынбасар  Шарапиденова Ақмарал Тоқтарбайқызы
Ақтоғай ауданы Хатшы Жұмкенова Гүлімжан Ерғатқызы
Баянауыл ауданы Төраға Қалышбеков Талғат Маратұлы
Баянауыл ауданы Хатшы Еңсебаева Жанар Оразәліқызы
Железин ауданы Орынбасар  Қанафина Нұргүл Балаболатқызы
Железин ауданы Хатшы Ткачев  Василий Иванович
Ертіс ауданы Орынбасар  Рахманова  Айгүл  Қалтайқызы 
Ертіс ауданы Хатшы Ақтаева Динара  Аристотельқызы 
Май ауданы Орынбасар  Тілеубекова  Диана Серікқызы
Май ауданы Хатшы Ақшалова Динара Мұратқызы
Павлодар ауданы Төраға Әкімбеков Сансызбай Мұқатайұлы
Павлодар ауданы Хатшы Балтабаева  Гүлнәр Дүйсембайқызы
Теренкөл ауданы Орынбасар  Бельтоев Евгений  Русланұлы 
Тереңкөл ауданы Хатшы Әріпбаева Айнаш  Тілектесқызы 
Успен ауданы Төрайым Жылқыбаева Марал Айтужанқызы
Успен ауданы Хатшы Асылов Дәулет Бейсенбайұлы
Шарбақты ауданы Төрайым Масальская   Юлия Анатольевна
Шарбақты ауданы Хатшы Омарова Айгүл  Серікқызы

 

 

 

 

 

2019 жылғы 9 маусымға тағайындалған
Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізуді ақпараттық алып жүрудің
МЕДИА-ЖОСПАРЫСоставы участковых избирательных комиссий города Павлодара

Р/с Іс-шараның атауы БАҚ Орындау мерзімі Жауапты орындаушылар
1.       Аумақтық сайлау комиссияларының хабарламалары:

 

-аумақтық сайлау комиссияларының құрамдары,

– учаскелердің шекаралары мен учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары

Мәслихаттардың сайттары. Облыстық, қалалық, аудандық газеттер   2019 жылғы 20 сәуірге дейін Облыстық, қалалық және аудандық сайлау комиссиялары
2 Электоралды кезеңде сайлау үрдісінің қатысушыларын сайлау заңнамасы бойынша оқыту туралы ақпарат Республикалық телеарна және Павлодар облысының Өңірлік коммуникациялар қызметі 2019 жылғы 20 сәуірге дейін года Облыстық сайлау комиссиясы
3 Облыстық аумақтық сайлау комиссиясы төрайымының Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлерді ұсыну және тіркеу нәтижелері туралы брифингі Павлодар облысының Өңірілк коммуникациялар қызметі, облыстық газеттердің редакциялары 2019 жылғы

11 мамыр

Облыстық сайлау комиссиясы
4

 

 

Сайлау күні сайлау учаскелеріндегі дауыс беру барысы туралы ақпарат. Кешкі жаңалықтар шығарылымындағы сюжеттер «Ертіс», «Ирбис» телеарналары 2019 жылғы

09 маусым

Облыстық, қалалық және аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссиялары
5

 

 

 

ҚР ОСК-на ақпараттық шолу берумен бірге БАҚ-на апта сайынғы мониторинг жүргізу ОСК-на ақпарат 2019 жылғы 16 сәуірден 10 маусымға дейін Облыстық сайлау комиссиясы, облыстың ішкі саясат басқармасы  (келісім бойынша)

 

 

Павлодар қаласының учаскелік комиссияларының құрамдары

№ 1 учаскелік сайлау комиссиясы
Жанааул кенті, Орталық өнеркәсіпті аудан, № 684 құрылысы, «MS-Logistics» ЖШС
Төраға – Бекбауова Жұмагүл Байтаханқызы
төраға орынбасары – Шаяхметов Даурен Базарбайұлы
хатшы – Маденова Нұрсұлу Сәкенқызы
комиссия мүшелері – Жиенбаев Бауыржан Ерматұлы, Канафиянова Нагима.

№ 2учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Хромзавод, Өтпе жол 1, «Толқын» ДСК МҚКК
Төраға – Рамазанов Дастан Бәкібайұлы
төраға орынбасары – Вагнер Лев Львович
хатшы – Кошанова Құндыз Маратқызы
комиссия мүшелері – Шкарпеткина Ольга Анатольевна, Залата Ольга Николаевна, Дүйсекенов Руфат Мейрамғалиұлы, Мусагажинова Гүлнара Мутушевна.

№ 3учаскелік сайлау комиссиясы
Мойылды а., Абай көш., 1, «Павлодар қаласының № 38 жалпы негізгі білім беру мектебі» ММ
Төраға – Абулгазинов Мохаммед-Али Шайби-Насрединович
төраға орынбасары – Мерзентай Ақмамық
хатшы – Рахматулина Алма Баязитовна
комиссия мүшелері – Баспакова Роза Жексенбайқызы, Соян Ертай, Галимова Сания Кәрімқызы, Татиева Динара Нұрлыбекқызы.

№ 4учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Мира көш., 43, «Павлодар машина жасау колледжі» КМКҚ
Төраға – Акишева Фарида Максұтқызы
төраға орынбасары – Баракбаев Серик Түлекұлы
хатшы – Рахметова Алмагүл Маулітқызы
комиссия мүшелері – Жанкаринова Жанар Темкешқызы, Аширбекова Римма Сәкенқызы, Тиынтай Тойшыбай, Жанғазинов Қуат Сейтмұханбетұлы, Байтенова Гүлмира Бөлегенқызы, Рахимбекова Мақпал Маратқызы.

№ 5учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Айманов көш., 35, «Ы. Алтынсарин ат. дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты» ММ
Төраға – Омаров Бакытжан Шайманұлы
төраға орынбасары – Бораналин Қуат Қанатұлы
хатшы – Кенжебаева Даметкен Камариденқызы
комиссия мүшелері – Жакупова Камила Қабылмажитқызы, Серікбай Ержан Таңатұлы, Касыбаева Майра Бағдатқызы, Мұратбай Бірлік Қасымжанұлы, Каримов Қайрат Сарсенбайұлы, Бускина Наталья Анифовна.

№ 6учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Айманов көш., 37, «Павлодар қаласының № 35 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Төраға – Сардаров Қуаныш Ашикбекұлы
төраға орынбасары – Джанбусинов Аманжол Қабдырахманұлы
хатшы – Рахимова Алуа Жанусканқызы
комиссия мүшелері – Солтангазинов Берик Рымханұлы, Попсуйко Любовь Евгеньевна, Пустяков Роман Александрович, Поддубная Наталья Александровна, Савельева Нина Ивановна, Ибраев Аманкелді Хамитұлы.

№ 7учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Айманов көш., 51, «Павлодар қаласының № 16 мектеп-лицейі» ММ (шығыс жақтан кіру)
Төраға – Хабаров Валерий Николаевич
төраға орынбасары – Яворович Татьяна Ивановна
хатшы – Женгулова Айгерім Қазбекқызы
комиссия мүшелері – Хабдолда Тамара, Муритова Гүлжайхан Шәкірқызы, Юрченкова Надежда Федоровна,
Бородулина Людмила Николаевна.

№ 8учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Айманов көш., 51, «Павлодар қаласының № 16 мектеп-лицейі» ММ (оңтүстік жақтан кіру)
Төраға – Мигунова Татьяна Алексеевна
төраға орынбасары – Нүрекенова Зейнегүл Қаламтайқызы
хатшы – Левашова Татьяна Викторовна
комиссия мүшелері – Архипова Наталья Анатольевна, Медеуова Сәуле Абылқайырқызы, Тайлакова Алтынай Рамазанқызы, Иутина Галина Владимировна, Шарапхан Жаслан Нұржанұлы, Жылқыбай Бағила Мұратқызы.

№ 9учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Мира көш., 9/1, «Павлодар сервис және тамақтандыру колледжі» КМКҚ
Төраға – Покидова Наталья Сергеевна
төраға орынбасары – Хамиева Дарига Омирбаевна
хатшы – Архипова Марина Анатольевна
комиссия мүшелері – Холодова Светлана Михайловна, Жакупова Айнур Сағадатқызы, Злобина Вера Васильевна, Саитова Жұлдұз Қаршығақызы, Саденов Қаныш Айтбайұлы, Каирбаева Мурзада Маданятувна.

№ 10учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Торайғыров көш., 24, «Павлодар қаласының № 28 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Төраға – Хамитов Мирас Сержанұлы
төраға орынбасары – Темешев Рустем Жанболатұлы
хатшы – Мустафина Алма Галмиденовна
комиссия мүшелері – Розум Ирина Викторовна, Турсунова Акмарал Набиевна, Әбділманова Сәуле Жаметқызы, Оспанова Алия Әдебиетқызы, Жакашева Малика Шарипбайқызы, Баршабаева Айгерім Орныпайқызы.

№ 11учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Коституция алаңы, 1, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі «Естай атындағы мәдениет сарайы» МҚКК
Оскембаев Біржан Абайұлы Төраға – –
Филинков Александр Валерьевич Төраға – – төраға орынбасары –
Асанбаева Майгүл Тлеуғабылқызы секретарь
Петрова Мария Александровна комиссия мүшелері –
Дармиль Роман Николаевич комиссия мүшелері –
Аминова Зульфия Салимовна комиссия мүшелері –
Ержигитова Тулкин Абляшевна комиссия мүшелері –
Ахметбекова Алина Тимиржанқызы комиссия мүшелері –
Ныгманова Толқынай Қазбекқызы комиссия мүшелері –

№ 12учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Астана көш., 12, «Павлодар қаласының дарынды балаларға арналған № 8 мектеп – лицейі» ММ
Калиев Ерсін Тлектесұлы Төраға – –
Жанаев Азат Сапарғалиұлы Төраға – – төраға орынбасары –
Шевнина Нина Викторовна (Клопкова тегінен ауысуы) хатшы –
Нұрмұхамбетова Нарзан Шайкенқызы комиссия мүшелері –
Староверов Константин Владимирович комиссия мүшелері –
Омарова Ақмарал Баймұратқызы комиссия мүшелері –
Шинкарук Алексей Владимирович комиссия мүшелері –
Жуанышева Гүлсум Хамзинқызы комиссия мүшелері –
Туркбенова Клара Сатабайқызы комиссия мүшелері –
№ 13учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Академик Бектұров, 14, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының «Олимпиядалық резервтің мамандандырылған мектеп-интернат колледжі» КММ
Камкин Юрий Викторович Төраға – –
Усманов Равиль Ринатович Төраға – – төраға орынбасары –
Ница Елена Васильевна хатшы –
Окульская Ольга Викторовна комиссия мүшелері –
Мельдебекова Арман Маратұлы комиссия мүшелері –
Рысмағамбетов Жұлдыз Казизолоұлы комиссия мүшелері –
Чижов Виталий Юрьевич комиссия мүшелері –
Сейполдаева Самал Дабыртайқызы комиссия мүшелері –
Бостекпаев Олег Валерьевич комиссия мүшелері –

№ 14учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Генерал Дүйсенов көш., 22/1, «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» акционерлік қоғамының филиалы «Павлодар облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институты»
Кажмұхамбетов Жолдасбек Борамбайұлы Төраға – –
Бассуов Орал Жұмажанұлы Төраға – – төраға орынбасары –
Полешко Анна Васильевна хатшы –
Арқалықов Қанат Ғалымбекұлы комиссия мүшелері –
Калкабаева Қарлыгаш Серікқызы комиссия мүшелері –
Әлібек Насихат Қайратұлы комиссия мүшелері –
Жүсіпова Алмагүл Жаркенқызы комиссия мүшелері –
Жабагина Райхан Мағжанқызы комиссия мүшелері –
Қаржаубаева Бахытжан Қадырбайқызы комиссия мүшелері –

№ 15учаскелік сайлау комиссиясы
гПавлодар қ., Академик Сәтбаев көш., 104, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы «С.Торайғыров атындағы облыстық біріктірілген әмбебап ғылыми кітапхана» КММ
Шаймарданов Ғалым Қинаятұлы Төраға – –
Панова Замзагуль Тлеубаевна Төраға – – төраға орынбасары –
Осипова Ружена Евгеньевна хатшы –
Байжанова Баршагүл Балтагулқызы комиссия мүшелері –
Ахметжанова Жанар Қабидоллақызы комиссия мүшелері –
Джумагулова Гульмиран Вахасовна комиссия мүшелері –
Корешкова Татьяна Сергеевна комиссия мүшелері –

№ 16учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Торайғыров көш., 67, «Музыкалық колледж-дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат кешені» ММ
Люсов Александр Владимирович Төраға – –
Иванов Владимир Александрович Төраға – – төраға орынбасары –
Король Елена Викторовнахатшы –
Хакимова Светлана Раждеповна комиссия мүшелері –
Жидков Виталий Викторович комиссия мүшелері –
Аллахвердиев Руслан Рамизович комиссия мүшелері –
Акшулакова Қарлығаш Қабиқызы комиссия мүшелері –
Токанов Мади Қайламбекұлы комиссия мүшелері –
Кашенова Жанна Мажитқызы комиссия мүшелері –

№ 17учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Жеңіс алаңы, 3/1, «Павлодар қаласының № 11 модульдік үлгідегі жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ
Нуркин Данат Кабдушевич Төраға – –
Лукьянец Валентина АнатольевнаТөраға – – төраға орынбасары –
Камышкенова Назгуль Шайдоллаевнахатшы –
Даков Арман Еркінбекұлы комиссия мүшелері –
Оразбаева Жулдыз Ерболатовна комиссия мүшелері –
Жақсылықова Жанара Жұмагұлқызы комиссия мүшелері –
Фесик Дарья Александровна комиссия мүшелері –
Попик Яна Еркеновна комиссия мүшелері –
Дмитриев Сергей Сергеевич комиссия мүшелері –

№ 18учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Мира көш., 60, «Павлодар мемлекеттік педагогикалық университет» ШЖҚ РМК
Жусупбаев Саят Бейбитұлы Төраға – –
Дурманов Тимофей Сергеевич Төраға – – төраға орынбасары –
Ауешев Азамат Ерланұлы хатшы –
Құдайбергенова Гүлзада Дюсенбайқызы комиссия мүшелері –
Ракишева Қарлығаш Ануарқызы комиссия мүшелері –
Кошкарова Гүлнара Сапарғалиқызы комиссия мүшелері –
Шапкенова Жұмабике комиссия мүшелері –
Ламашарипова Алтын Мұратқызы комиссия мүшелері –
Хасенова Анара Булатовна комиссия мүшелері –

№ 19учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Урицкий көш., 78, «Павлодар қаласының № 6 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Айткужинова Асемгүл Бақтыбекқызы Төраға – –
Рамазанова Евгения Алексеевна Төраға – – төраға орынбасары –
Уразалимова Гүлназия Сансызбайқызы хатшы –
Абишева Алия Жанатқызы комиссия мүшелері –
Хазимухаметова Сария Миннимухаметовна комиссия мүшелері –
Кәлменбаев Ғалымжан Серікұлы комиссия мүшелері –
Махметов Арман Жұмағалиұлы комиссия мүшелері –
Кокорев Александр Олегович комиссия мүшелері –
Канжигалина Роза Кабдуловна комиссия мүшелері –

№ 20учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Лермонтов көш., 93/1, «Павлодар қаласының № 34 инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Айгожин Болат Қапкенұлы Төраға – –
Кибашева Бақыт Саулетқызы Төраға – – төраға орынбасары –
Устина Наталья Анатольевна хатшы –
Нормуратова Альмира Нурмахматовна член комиссии
Фияло Лидия Викентьевна комиссия мүшелері –
Куклина Жанна Викторовна комиссия мүшелері –
Ширшова Татьяна Фёдоровна комиссия мүшелері –
Сагитова Жамал Калимжановна комиссия мүшелері –
Тулеубаева Айнур Сабитовна комиссия мүшелері –

№ 21учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Короленко көш., 9/1, «Павлодар қаласының № 2 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Темірова Жанна Қайыргелдіқызы Төраға – –
Ахметжанова Сандуғаш Маконқызы Төраға – – төраға орынбасары –
Шампатова Макпал Маралбекқызы хатшы –
Кайрбаева Нурбике Геннадьевна комиссия мүшелері –
Досанова Гүлбаршин Қуандыққызы комиссия мүшелері –
Сычева Елена Николаевна комиссия мүшелері –
Кошелекова Жазира Қайроллақызы комиссия мүшелері –
Боровикина Светлана Михайловна комиссия мүшелері –
Бурумбаева Нұржамал Сейтахметқызы комиссия мүшелері –

№ 22учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Короленко көш., 9/2, «№ 2 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КМҚК
Валова Мария Валерьевна Төраға – –
Жетписов Ренат Қабылұлы Төраға – – төраға орынбасары –
Штонда Ирина Дмитриевна хатшы –
Тлеубалдинов Нұрболат Ерікұлы комиссия мүшелері –
Королёва Людмила Анатольевна член комиссия мүшелері –
Шафиков Зафар Ринатович комиссия мүшелері –
Шукоева Бакиткуль Темірболатқызы комиссия мүшелері –
Берликова Марина Александровна комиссия мүшелері –
Ысқақ Бибігүл Арыстанбекқызы комиссия мүшелері –

№ 23учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Лермонтов көш., 93, «Павлодар бизнес-колледжі» КМҚК
Капенов Ермек Уахапұлы Төраға – –
Таскарин Алмаз Қайыргелдіұлы Төраға – – төраға орынбасары –
Маратхан Амангүл хатшы –
Льясова Айгүл Аутәліпқызы комиссия мүшелері –
Нұрмұхамбетова Ляззат Қайыртасқызы комиссия мүшелері –
Емельянова Виктория Владимировна комиссия мүшелері –
Махметова Дария Қанатқызы комиссия мүшелері –
Тасамбаева Алмагүл Төлепбергенқызы комиссия мүшелері –
Құснияр Ұлжан Нұрланқызы комиссия мүшелері –
№ 24учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Лермонтов көш., 95, «Павлодар қаласының № 43 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Әубәкірова Самал Қасқырбайқызы Төраға – –
Кабыкенов Азамат Хасенұлы Төраға – – төраға орынбасары –
Абильдинова Айнұр Еркінқызы хатшы –
Жигулина Юлия Валериевна комиссия мүшелері –
Стремилова Ольга Александровна комиссия мүшелері –
Аюпов Амангелді Серикұлы комиссия мүшелері –
Күнтуған Еркебұлан комиссия мүшелері –
Жусупбаев Азамат Бейбітұлы комиссия мүшелері –
Каршиганов Наурызбай Қайырұлы комиссия мүшелері –

№ 25 учаскелік сайлау комиссиясы
гПавлодар қ., Бакинск көш., 4, «Павлодар қаласының № 23 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Омаров Тимур Айтбекович Төраға – –
Цукрова Ирина Юрьевна Төраға – – төраға орынбасары –
Темірова Асем Нұрлыбекқызы хатшы –
Сулейменова Айгуль Гинаятовна комиссия мүшелері –
Нургалиева Назима Кабыкеновна комиссия мүшелері –
Оразалина Гульбаршын Айтбековна комиссия мүшелері –
Айкенова Инара Кайратовна комиссия мүшелері –
Искакова Жанар Тургуновна комиссия мүшелері –
Нурмагамбетова Галия Маратовна комиссия мүшелері –

№ 26учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Тәуелсіздік көш., 1, «Шаңырақ» облыстық халық шығармашылық және мәдени-сауық қызметі орталығы» КМКҚ
Мукашева Гүлнара Жүнісқызы Төраға – –
Арынова Бағдат Төраға – – төраға орынбасары –
Носачева Ольга Сергеевна хатшы –
Усик Максим Миколаевич комиссия мүшелері –
Шаненова Ильмира Сайляуовна комиссия мүшелері –
Стрелецкая Тамара Рудольфовна комиссия мүшелері –
Абишаев Өмірбек Қабиденұлы комиссия мүшелері –
Бородина Аннастасия Сергеевна комиссия мүшелері –
Хадыр Аманкелді комиссия мүшелері –

№ 27учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Қ. Сұрағанов көш., 19, «Иртыштрансстрой» Қауымдастығының ғимараты
Апсалямов Айдар Алтыбайұлы Төраға – –
Диярова Зухра Қанатқызы Төраға – – төраға орынбасары –
Кәрібай Айдана Айдарқызыхатшы –
Байгулова Гульмира Сапаргалиевна комиссия мүшелері –
Шипилова Татьяна Павловна комиссия мүшелері –
Мажитова Гулназ Мұхаметқалиқызы комиссия мүшелері –
Садвокасова Дарья Шаймарденовна комиссия мүшелері –
Тетерина Галина Александровна комиссия мүшелері –
Мустафина Гульнар Бакыжановна комиссия мүшелері –

№ 28 учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Лермонтов көш., 129, «Павлодар қаласының № 5 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Калиева Тлеулес Етекбайқызы Төраға – –
Смаилов Дулат Тоқтасынұлы Төраға – – төраға орынбасары –
Есенгулова Әсел Тасболатқызы хатшы –
Абилтаева Перизат Төлеубекқызы комиссия мүшелері –
Идрисова Қарагөз Шақратқызы комиссия мүшелері –
Сагинова Дария Сейтказықызы комиссия мүшелері –
Бекмұханов Абай Ерболатұлы комиссия мүшелері –
Ибраева Жанар Хайруллақызы комиссия мүшелері –
Жұмабекова Жұлдыз Нүркенқызы комиссия мүшелері –

№ 29 учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Малайсары батыр, 2,
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Павлодар қаласы орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» КММ, орталық балалар кітапханасы
Досмағамбетов Ахмад Сапарұлы Төраға – –
Незванова Светлана Садыровна Төраға – – төраға орынбасары –
Қабылденова Айтжамал Қайырбекқызы хатшы –
Кенжегалиева Ботагөз Қабдылсағитқызы комиссия мүшелері –
Галиева Балжан Ерсайдовна комиссия мүшелері –
Айтмагамбетова Алмагүл Серікқызы комиссия мүшелері –
Репка Виолетта Александровна комиссия мүшелері –
Адамова Күлжазира Жолатқызы комиссия мүшелері –
Калиев Джумабай Шенгешханұлы комиссия мүшелері –

№ 30учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Димитров көш., 2, «Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысының білім беру басқармасы «Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі» КМКҚ
Рамазанов Магауя Рспаевич Төраға – –
Каиргельдин Қайрат Амангелдіұлы Төраға – – төраға орынбасары –
Сайдахметова Асемгүл Мұратқызы хатшы –
Пошвина Татьяна Владимировна комиссия мүшелері –
Кистобаева Динара Садыбекқызыкомиссия мүшелері –
Ерёмина Светлана Николаевна комиссия мүшелері –
Заитов Нұрсұлтан Талғатұлыкомиссия мүшелері –
Ламтева Светлана Владимировна комиссия мүшелері –
Бухариева Зияда Қабдоллақызы комиссия мүшелері –

№ 31 учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Димитров көш., 2, «Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысының білім беру басқармасы «Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі» КМКҚ
Кондратьева Любовь Константиновна Төраға – –
Айгазинов Халиль Ирингаевич Төраға – – төраға орынбасары –
Досчанова Бахытгуль Казбековна хатшы –
Матанова Меруерт Қапбасқызыкомиссия мүшелері –
Иманбаева Ақмарал Мерекеқызы комиссия мүшелері –
Сайлаубаева Ризагүл Жанболатқызы комиссия мүшелері –
Жангазина Балшақар Түскенқызы комиссия мүшелері –
Аманжолов Ерулан Қайрулаұлы комиссия мүшелері –
Яковец Анатолий Александрович комиссия мүшелері –

№ 32учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Қамзин көш., 16 А, «Павлодар қаласының № 72 сәбилер бақшасы» МҚКК
Абдиков Булат Каратаевич Төраға – –
Балыков Игорь Владимирович Төраға – – төраға орынбасары –
Бережная Инна Валерьевна хатшы –
Юцык Алина Александровна комиссия мүшелері –
Куринёва Светлана Васильевна комиссия мүшелері –
Жакенова Салтанат Социалқызыкомиссия мүшелері –
Оразалинова Нүриля Темірғалиқызыкомиссия мүшелері –
Литвиненко Елена Витальевна комиссия мүшелері –
Маусымбаева Бибигүл Тұяққызы комиссия мүшелері –

№ 33 учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Павлов көш., 17, «Павлодар қаласының № 27 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Күзембаева БақытгүлСансызбайқызыТөраға – –
Серікбаева Бибигүл КөптлеуқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Назимова Акдана Сатигуловна (Айтмурзаева тегінен ауысу)хатшы –
Масакбаева Динара Қабылжанқызы комиссия мүшелері –
Өтегенова Әлия Абукумарқызы комиссия мүшелері –
Отыншина Сандуғаш Жұмасейітқызы комиссия мүшелері –
Даутекова Айман Тасболатқызы комиссия мүшелері –
Макаревич Ольга Васильевна комиссия мүшелері –
Барова Татьяна Николаевна комиссия мүшелері –

№ 34 учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Чкалов көш., 134, «Павлодар темір жол колледжі» ҚМКҚ
Нұрғожин Серік АшкенұлыТөраға – –
Жайыкпаева Гулсан Тлеубековна Төраға – – төраға орынбасары –
Абраева Гүлнар Жарлығапқызыхатшы –
Сатенова Динара Жұмагелдіқызы комиссия мүшелері –
Карашашева Светлана Шампатқызыкомиссия мүшелері –
Байжанова Асия Сапарқызыкомиссия мүшелері –
Стефак Людмила Михайловна комиссия мүшелері –
Сагимова Гүлден Амангелдіқызыкомиссия мүшелері –
Аипов Қайсар Болатбекұлыкомиссия мүшелері –

№ 35учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Московский көш., 82, «Қазақстан Ресупбликасының Қорғаныс министрлігінің әскери-техникалық мектебі» РМҚК
Вдовыдченко Вячеслав Петрович Төраға – –
Снигирёв Александр Евгеньевич Төраға – – төраға орынбасары –
Трифонова Марина Николаевна хатшы –
Лифанов Олег Алексеевич комиссия мүшелері –
Новикова Юлия Анатольевна комиссия мүшелері –
Мухтаров Назымбек Бақытжанұлы комиссия мүшелері –
Аброськина Надежда Алексеевна комиссия мүшелері –
Ғабдуллина Гүлдана Қанатқызы комиссия мүшелері –
Мустафинов Марат Қайдарұлы комиссия мүшелері –
№ 36 учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Украин көш., 38, «Павлодар техникалық сервис колледжі» ҚМКҚ (№ 1 оқу корпусы)
Тоқтаров Данияр ҚайыргелдіұлыТөраға – –
Кирпичева Светлана Ивановна Төраға – – төраға орынбасары –
Амренова Айжан Сисенғалиқызыхатшы –
Науман Александр Андреевич комиссия мүшелері –
Тлеува Алия Қайыржанқызыкомиссия мүшелері –
Сыздықова Динара Серікқызыкомиссия мүшелері –
Аджигитова Ирина Владимировна комиссия мүшелері –
Ахметов Алмас Токтасұлыкомиссия мүшелері –
Ускенбаева Сайран Бақиқызыкомиссия мүшелері –

№ 37учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Щедрин көш., 60, «Павлодар қаласы Қ. Бекқожин атындағы № 12 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Смаилов Мұрат ҚайырбекұлыТөраға – –
Мырзакалиева Мадина БоранбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Базарбаева Айнагуль Мирямовна хатшы –
Аделканов Талғат Рақышұлыкомиссия мүшелері –
Сапарғали Айман Жанабекқызы комиссия мүшелері –
Кенжекеев Руслан Серикбайұлыкомиссия мүшелері –
Мухамедова Акбота Ерланқызыкомиссия мүшелері –
Жунусова Бекзат Жақсылыққызыкомиссия мүшелері –
Камзина Сандуғаш Хайроллақызыкомиссия мүшелері –

№ 38учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Яков Геринг көш., 79, «Павлодар қаласының № 18 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Ахметжанова Шолпан АманжолқызыТөраға – –
Жетенова МейрамгүлБолатқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Балагазинова Алтынай Молдатияновна хатшы –
Асаинова Айнұр Қабиденқызы комиссия мүшелері –
Үтенова Бакытгүл Табилдиновна комиссия мүшелері –
Кульмаганбетова Алия Балғабайқызыкомиссия мүшелері –
Бирюкова Елена Викторовна комиссия мүшелері –
Абишева Зарина Кенжебайқызыкомиссия мүшелері –
Ярешко Татьяна Михайловна комиссия мүшелері –

№ 39учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Минин көш., 31, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласының білім беру бөлімі «Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы» МҚКК
Пономарёв Олег Петрович Төраға – –
Вайцель Владимир Александрович Төраға – – төраға орынбасары –
Молдабаева Альмира Исмаилқызыхатшы –
Садвокасова Гүлсим Тастемірқызыкомиссия мүшелері –
Кузкенова Әсемгул Әнуарбекқызыкомиссия мүшелері –
Кенжебаева Гулсим Сериковна комиссия мүшелері –
Реснянский Никита Сергеевич комиссия мүшелері –
Шугаипова Мадина Хамитқызыкомиссия мүшелері –
Шагирова Гүлжанат Смағұлқызыкомиссия мүшелері –

№ 40учаскелік сайлау комиссиясы
гПавлодар қ., Яков Геринг көш., 78, «Павлодар технологиялық колледжі» КМКҚ
Байтлесова Динара ТемірбайқызыТөраға – –
Сүлейменова Айслу АгибайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Айткулова Айгерім Ризақызыхатшы –
Амирханова Жанаргүл Мейрамқызыкомиссия мүшелері –
Мусабекова Тлектес Заирбекқызыкомиссия мүшелері –
Вибе Мария Петровна комиссия мүшелері –
Джанкин Қайрат Құдайбергенұлыкомиссия мүшелері –
Хамитова Сәуле Ләззәтқызыкомиссия мүшелері –
Гросс Инга Райнгольдовна комиссия мүшелері –

№ 41учаскелік сайлау комиссиясы
пЛенин к., Макаренко көш., 14, «Павлодар қаласының № 33 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Шандыбасова Гүлжан БейбітқызыТөраға – –
Кайдаров Сағадат ШәріпұыТөраға – – төраға орынбасары –
Сыздыкова Какимаш Адамқызыхатшы –
Ахметов Мақсұтт Жұмбмайұлыкомиссия мүшелері –
Жомартова Назыгүл Абуталимқызыкомиссия мүшелері –
Майкенова Гүлдана Серікқызыкомиссия мүшелері –
Калиева Бакызы Қанашқызыкомиссия мүшелері –
Абенова Динара Болатқызыкомиссия мүшелері –
Тұрлұбаева Гүлнара Асқарқызыкомиссия мүшелері –

№ 42учаскелік сайлау комиссиясы
пЛенин к., Павлодар көш., 53 А, «Жаяу Мұса атындағы мәдениет үйі» МҚКК
Балтабаева Шара ИмантайқызыТөраға – –
Дюсембекова Бахыт СапарқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Манарова Рысты Ойратқызы хатшы –
Смағұлова Айкүміс Болатқызыкомиссия мүшелері –
Раскильдинова Дария Оразбекқызыкомиссия мүшелері –
Ангоноева Алмагүл Сембайқызыкомиссия мүшелері –
Мисфахитдинова Күлғайша Қалиқызыкомиссия мүшелері –

№ 43учаскелік сайлау комиссиясы
Ленин к., Целинная көш., 1, «Жолқұдық элеваторы» кәсіпорынның ЖШС әкімшілік ғимараты
Жексенов Азамат АрсыланқызыТөраға – –
Искакова Раушан КенжебекқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Сұлташева Алия Кұрманғалиқызыхатшы –
Мұсабаева Меруерт Сайлаубайқызыкомиссия мүшелері –
Матаева Гаухар Қуантайқызыкомиссия мүшелері –
Курмашева Айгүл Күбешқызыкомиссия мүшелері –
Аденов Дулат Буржанұлыкомиссия мүшелері –
№ 44учаскелік сайлау комиссиясы
Ленин к., Панфилов көш., 65, «Павлодар қаласының № 32 негізгі орта білім беру мектебі» ММ
Омарова Бакыт ЖұмашқызыТөраға – –
Ермекова Мариямгүл ЕсенқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Бережная Анастасия Алексеевна хатшы –
Айджанова Алмагүл Төлегенқызыкомиссия мүшелері –
Кирибаев Нұрсұлтан Жастлекұлыкомиссия мүшелері –
Алдабергенова Әлия Төкенқызыкомиссия мүшелері –
Шәмшиденова Гүлмира Сәрсембайқызыкомиссия мүшелері –
№ 45учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Мира көш., 41, «Павлодар облыстық онкологиялық диспансері» ШЖҚ КМК
Құрбанова Ләззат ГаллемқызыТөраға – –
Борисенко Сергей Владимирович Төраға – – төраға орынбасары –
Ақтаева Назигүл Матайқызыхатшы –
Түсіп Алмагүл Жапарбергенқызыкомиссия мүшелері –
Алжабаев Мейрам Балташұлыкомиссия мүшелері –

№ 46учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Щедрин көш., 63, «Г. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы» ШЖҚ КМК
Қасенов Қанат ТөлеуғазыұлыТөраға – –
Ақбаралиева Лолахон Ахмаджоновна Төраға – – төраға орынбасары –
Нұркенова Маржан Құндықпайқызыхатшы –
Барлықова Гүлжамал Бейсембайқызыкомиссия мүшелері –
Жүрсінова Бибігүл Құндықпайқызыкомиссия мүшелері –

№ 47учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Батурин көш., 4/1, «Павлодар қаласының № 3 емханасы» ШЖҚ КМК
Асылбекова Аида НұрбекқызыТөраға – –
Рахматулина Бақытжамал ҚуандыққызыТөраға – – төраға орынбасары –
Акишева Гүлдары Сапарғазықызыхатшы –
Иқсатова Фарида Еракайқызыкомиссия мүшелері –
Хасенова Рамия Хайруллиновна комиссия мүшелері –

№ 48учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар а., Береговой көш., 60/1, «Павлодар қаласының № 40 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (кіру Школьный қиылысынан)
Бодиев Тұрсын ӘмірханұлыТөраға – –
Қарпбаева Толқын ТеміртасқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Голубичая Светлана Николаевна хатшы –
Кульдикова Әсия Қабылжанқызыкомиссия мүшелері –
Илюсизова Мадина Нұркенқызыкомиссия мүшелері –
Финк Екатерина Николаевна комиссия мүшелері –
Самокиш Татьяна Александровна комиссия мүшелері –
Воробьев Александр Мефодьевич комиссия мүшелері –
Касацкая Екатерина Владимировна комиссия мүшелері –

№ 49учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар а., Береговой көш., 60/1, «Павлодар қаласының № 40 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (кіру Береговой көшесінен)
Задубняк Любовь Владимировна Төраға – –
Иванов Анатолий Владимирович Төраға – – төраға орынбасары –
Янбулатова Оксана Александровна хатшы –
Ващенкова Татьяна Владимировна комиссия мүшелері –
Большакова Валентина Ивановна комиссия мүшелері –
Абельдинова Шынар Серікқызыкомиссия мүшелері –
Нуркенова Ольга Владимировна комиссия мүшелері –
Маршала Лариса Викторовна комиссия мүшелері –
Семенова Надежда Георгиевна комиссия мүшелері –

№ 50учаскелік сайлау комиссиясы
Кенжекөл а., Конституция алаңы, 1, «Кенжекөл жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Әбішева Клара ОрлабайқызыТөраға – –
Балтабаева Сұлушаш ҚошқарқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Бақыбаева Айжан Зикенқызыхатшы –
Джагапарова Евгения Мукатаевна комиссия мүшелері –
Әубәкірова Анар Сейтбатталқызыкомиссия мүшелері –
Серікбаев Темірбек Калекұлыкомиссия мүшелері –
Табылбекова Айгүл Қуатқызыкомиссия мүшелері –
Бекетбаева Ұлбосын Қазбекқызы комиссия мүшелері –
Күкентаева Күлжан Абдрахманқызыкомиссия мүшелері –

№ 51учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Рылеев көш., 13, К. Әбусейітов атындағы МСО (мәдени-сауық орталығы) мүгедектермен жұмыс жасау жөніндегі мәдениет үйі
Абдыханов Азамат ДәуленұлыТөраға – –
Вурганова Ирина Анатольевна Төраға – – төраға орынбасары –
Дюсеков Медет Советбекұлыхатшы –
Спатилова Рысалды Темерболатқызыкомиссия мүшелері –
Искакова Анар Балғабекқызыкомиссия мүшелері –
Арынова Алма Тұрарқызыкомиссия мүшелері –
Мантыкова Мадина Сақтайқызыкомиссия мүшелері –
Жаншукова Күләтай Оразбайқызыкомиссия мүшелері –
Илимбаева Орынтай комиссия мүшелері –

№ 52учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Тәуелсіздік көш., 190, «Павлодар қаласының № 24 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (кіру Тәуелсіздік көшесінен)
Слывоцкая Ольга Яковлевна Төраға – –
Наскенова Айсұлу Сайленқызытөарағатөраға орынбасары –
Құсаинова Салтанат Теміржанқызыхатшы –
Алданазарова Динара Есенгелдіқызыкомиссия мүшелері –
Ахметова Бақытжан Сапарбекқызыкомиссия мүшелері –
Шайкимова Ботагөз Қанатқызыкомиссия мүшелері –
Сегизаева Гүлдана Ринатқызыкомиссия мүшелері –
Дүйсенбекова Сандыгүл Тендікқызыкомиссия мүшелері –
Жакубаева Бақтыгүл Бекболатқызыкомиссия мүшелері –

№ 53учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 346, «Павлодар қаласының № 21 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (жапсаржай)
Панарин Виталий Геннадьевич Төраға – –
Шуақбаева Жанар НиязбекқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Сокрутенко Галина Ивановна хатшы –
Алтынбекова Гүлнар Абылқайырқызыкомиссия мүшелері –
Берник Индира Қайроллақызыкомиссия мүшелері –
Бекова Әсел Сағындыққызыкомиссия мүшелері –
Ақаев Нариман Ғабдуллаұлыкомиссия мүшелері –
Стукушин Никита Александрович комиссия мүшелері –
Шукин Михаил Дмитриевич комиссия мүшелері –

№ 54учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Академик Бектұров көш., 156, «Павлодар қаласының бірыңғай есептесу орталығы» ЖШС
Черевкова Елена Александровна Төраға – –
Рахимжанова Армангүл Сартайқызы Төраға – – төраға орынбасары –
Абдрахманова Торғын Ермекқызыхатшы –
Бокишева Мақпал Бейсенғазықызыкомиссия мүшелері –
Загорулько Светлана Николаевна комиссия мүшелері –
Утубаева Назгүл Серікқызыкомиссия мүшелері –
Фролова Светлана Николаевна комиссия мүшелері –
Иманова Айнұр Хасанқызыкомиссия мүшелері –
Подгайная Ольга Владимировна комиссия мүшелері –

№ 55учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Жеңіс алаңы, 13, «Павлодар қаласының №7 жалпы орта білім беру бейіндік бейімдеуге мамандандырылған мектебі» ММ
Макешов Еркін ШаймерденұлыТөраға – –
Қаирбекова Аделия ЕртайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Шагеева Диана Сьюмдыковна хатшы –
Абдықасымова Мейрамгүл Қайратқызыкомиссия мүшелері –
Рахимбаев Әлімжан Нұрланұлыкомиссия мүшелері –
Темірғалиев Әсет Қажмұратұлыкомиссия мүшелері –
Мұрашева Салтанат Қалтайқызыкомиссия мүшелері –
Шамраев Максим Юрьевич комиссия мүшелері –
Тонхорхан Багачагуль комиссия мүшелері –

№ 56учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., 1 Май көш., 27, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысының білім беру басқармасы «М.М. Катаев атындағы мектеп оқушылар сарайы» КМҚК
Утюпов Олжас КанатұлыТөраға – –
Нұрланова Гүлжан МужикбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Сартай Баян Қайратқызы хатшы –
Карпова Дарья Викторовна комиссия мүшелері –
Омарова Айнұр Анварбекқызыкомиссия мүшелері –
Баймұса Мейрам Солтанұлы комиссия мүшелері –
Әшірбекова Айгүл Қашаубайқызыкомиссия мүшелері –
Смаилова Ғайша Қапасқызыкомиссия мүшелері –
Қаиркулова Әлия Рахымкұлқызыкомиссия мүшелері –

№ 57учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., 1 Май көшесі, 33 «Құрманғазы атындағы № 1 балалар музыка мектебі» МҚКК
Евтушенко Леонид Александрович Төраға – –
Шарапиденов Болат ЕркінжасұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Рахимова Стелла Хамитовна хатшы –
Классен Александр Сергеевич комиссия мүшелері –
Гонтовой Олег Леонтьевич комиссия мүшелері –
Тарнавская Елена Владимировна комиссия мүшелері –
Ишанкулов Берік Қошанбайұлыкомиссия мүшелері –
Бардашевский Александр Васильевич комиссия мүшелері –
Исабаева Нұргүл Бабатайқызыкомиссия мүшелері –

№ 58учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Малайсары батыр, 3 «Павлодар қаласының № 1 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Даутов Әсет ТұрсынғалиұлыТөраға – –
Соснов Алексей Викторович Төраға – – төраға орынбасары –
Маркова Ирина Владимировна хатшы –
Гунченко Денис Владимирович комиссия мүшелері –
Магзумова Айнагүл Ромазанқызыкомиссия мүшелері –
Шахарова Самал Қадырбайқызыкомиссия мүшелері –
Апсаликова Дидар Мейрамқызыкомиссия мүшелері –
Сыздықов Азамат Жанайдарұлыкомиссия мүшелері –
Хасенова Бибігүл Бесембайқызыкомиссия мүшелері –

№ 59учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Малайсары батыр, 41, «Павлодар қаласының № 41 дене шынықтыру – сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ
Рахымбеков Рапагат Төраға – –
Мукушева Әсем НаурызбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Стрекмит Зоя Александровна хатшы –
Искакова Рысты Шаймұратқызыкомиссия мүшелері –
Кутякиди Екатерина Сергеевна комиссия мүшелері –
Чубова Виктория Васильевна комиссия мүшелері –
Курилко Татьяна Анатольевна комиссия мүшелері –
Артықпаева Ақмарал Ельдбайқызыкомиссия мүшелері –
Қабышева Ардақ Қагарқызыкомиссия мүшелері –

№ 60учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 62/1 «Павлодар қаласының № 19 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (кіру Киров көшесінен)
Бекбаева Айнұр ТлегенқызыТөраға – –
Серібаева Данна ТүлеубайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Есебаева Зәуреш Ермекқызыхатшы –
Жанғазинова Салтанат Қалиқызыкомиссия мүшелері –
Джакижанова Алтын Саматқызыкомиссия мүшелері –
Видиней Оксана Ивановна комиссия мүшелері –
Шиянбина Жанзира Жұмаханқызыкомиссия мүшелері –
Нүрпейісов Асқарбек Нұрлыбайұлыкомиссия мүшелері –
Шарипова Қарлығаш Октябрқызыкомиссия мүшелері –

№ 61учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Жаяу Мұса көш., 1, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Рақым» бөлімшесінің, «Жігер» балалар жасөспірім клубы МҚКК
Фукс Людмила Александровна Төраға – –
Капсалямов Аблай ИбрайұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Светкина Надежда Ивановна хатшы –
Салыков Арман Теміртасұлыкомиссия мүшелері –
Самарханова Айнаш Ғабитқызыкомиссия мүшелері –
Темирбаева Елена Валерьевна комиссия мүшелері –
Бугрова Елена Александровна комиссия мүшелері –
Асылбекова Назымгүл Бейсенбекқызыкомиссия мүшелері –
Такибаева Асия Сағадатқызыкомиссия мүшелері –

№ 62учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., М. Исиналиев көш., 24, Павлодар облысы бойынша «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының Павлодар қаласы № 2 бөлімі
Ералин Қанат НесіпбекұлыТөраға – –
Ахтамберова Анар НаурзбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Қасенова Роза Қапсалямқызыхатшы –
Рахметжанова Гүлжан Жасқайратқызыкомиссия мүшелері –
Айтжанова Маржан Мейрамбекқызы комиссия мүшелері –
Нургалиева НаргүлҚуандыққызыкомиссия мүшелері –
Алимова Алмагүл Хамиттенқызы комиссия мүшелері –
Гончерук Анастасия Ильинична комиссия мүшелері –
Михайлова Любовь Николаевна комиссия мүшелері –

№ 63учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Естай көш., 83, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «№ 3 балалар жасөспірімдер спорт мектебі» КММ
Бортник Геннадий Михайлович Төраға – –
Замотин Александр Федорович Төраға – – төраға орынбасары –
Жаминова Анар Нажмиденқызыхатшы –
Деева Татьяна Владимировна комиссия мүшелері –
Каймульдин Жанат Сембайұлыкомиссия мүшелері –
Кислова Татьяна Михайловна комиссия мүшелері –
Жұмашев Серік Жексенбайұлыкомиссия мүшелері –
Булдакова Елена Юрьевна комиссия мүшелері –
Макина Нұрбану Қайырбергенқызыкомиссия мүшелері –

№ 64учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Толстой көш., 95, «Дарынды балаларға арналған Абай атындағы № 10 лицей-мектебі» ММ
Аксёнов Дмитрий Борисович Төраға – –
Федоренко Сергей Юрьевич Төраға – – төраға орынбасары –
Айғожина Гузель Асқарқызыхатшы –
Альханов Бауржан Мұрат-ханұлыкомиссия мүшелері –
Беспалов Илья Игоревич комиссия мүшелері –
Михайлова Виктория Алексеевна комиссия мүшелері –
Траут Дмитрий Андреевич комиссия мүшелері –
Бурчук Денис Игоревич комиссия мүшелері –
Сушина Кунсулу Сатыбалдиновна комиссия мүшелері –

№ 65учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Киров көш., 115, «Қазтұтыну одағының Павлодар экономикалық колледжі» ББМ
Дуржембаева Алия МүбаракқызыТөраға – –
Омаров Оразбай Эгимбаевич Төраға – – төраға орынбасары –
Жүспекова Батима Қайрбекқызыхатшы –
Кожиков Дархан Ахметуллович комиссия мүшелері –
Махметова Гүлден Ерсінқызыкомиссия мүшелері –
Шалимбаев Болатбек комиссия мүшелері –
Нұргажинов Дәулет Қабдоллаұлыкомиссия мүшелері –
Өскенбай Айнагүл Амангелдіқызы комиссия мүшелері –
Қапанов Виталий Жәнібекұлыкомиссия мүшелері –

№ 66учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Шевченко көш., 1, «Павлодар қаласының № 36 экологиялық бағыттағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ
Кос Владимир Иванович Төраға – –
Алимова Замзагүл ИренгайыпқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Ахмеджанова Данара Жанбырбайқызыхатшы –
Давлятчин Ерлан Миндығалиұлыкомиссия мүшелері –
Липин Николай Александрович комиссия мүшелері –
Баильдинова Зиягүл Елеусізқызыкомиссия мүшелері –
Кулибанова Әнел Ермекбайқызыкомиссия мүшелері –
Демеуова Қорлан Қабдоллақызыкомиссия мүшелері –
Алжабаев Алтынбек Балташұлыкомиссия мүшелері –

№ 67учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 62/1, «Павлодар қаласының № 19 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (кіру Павлов көшесінен)
Жунисов Арман МахамбетұлыТөраға – –
Бегалиев Рүстем АлибайұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Козлова Екатерина Викторовна хатшы –
Клименко Роман Игоревич комиссия мүшелері –
Пилуй Александр Иванович комиссия мүшелері –
Смағұлова Маржан Мынжасарқызыкомиссия мүшелері –
Раисова Гүлмира Еркебұланқызыкомиссия мүшелері –
Жұмажанова Зарина Кенжетайқызыкомиссия мүшелері –
Смакова Мөлдір Рымбекқызыкомиссия мүшелері –

№ 68учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Катаев көш., 22, «Павлодар қаласының № 29 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Дианов Сергей Владимирович Төраға – –
Иванюк Михаил Николаевич Төраға – – төраға орынбасары –
Байгузинова Анар Рамазанқызыхатшы –
Кем Марина Михайловна член комиссии
Семенов Владислав Валерьевич комиссия мүшелері –
Сорочинская Наталья Николаевна комиссия мүшелері –
Остапенко Ирина Ивановна комиссия мүшелері –
Түсіпова Толкынгүл Темірболатқызыкомиссия мүшелері –
Бабенко Ирина Георгиевна комиссия мүшелері –

№ 69учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 90, Павлодар қаласындағы «Алматы экономика және статистика академиясы» мекемесінің өкілдігі
Сатлаев Владимир Александрович Төраға – –
Садвакасов Марат НазымбекұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Бабенко Татьяна Геннадьевна хатшы –
Шугаипов Ержан Маратұлыкомиссия мүшелері –
Байжанов Әсет Санатқанұлыкомиссия мүшелері –
Галицев Андрей Александрович комиссия мүшелері –
Зейнолла Ғалия Қанатқызы комиссия мүшелері –
Ашренова Динара Маратқызыкомиссия мүшелері –
Ильясова Гүлназ Қаирбекқызы комиссия мүшелері –

№ 70учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 69 Дарынды қыз балаларға арналған «Білім-Инновация»
лицей-интернаты КММ
Ғазизова Роза МамайқызыТөраға – –
Шалабаева Нұрбике АйтбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Нұрмағамбетова Әлия Маратқызыхатшы –
Джумабаев Ильдар Серікұлыкомиссия мүшелері –
Сүйіндікова Гүлиза Болатқызыкомиссия мүшелері –
Азимбаева Маржан Жантемірқызыкомиссия мүшелері –
Александров Дмитрий Анатольевич комиссия мүшелері –
Қаржасов Бекболат Қасымұлыкомиссия мүшелері –
Чикунова Людмила Анатольевна комиссия мүшелері –

№ 71учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Усолка көш., 42, «Павлодар облыстық психоневрологиялық диспансері» КМКҚ
Иманбеков Кахан ОрынбекұлыТөраға – –
Дұғалова Гүлжанар БесембайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Исабекова Майра Қабдоллақызыхатшы –
Нұрғалиева Әсия Ертайқызыкомиссия мүшелері –
Шеген Назира Жетпісбайқызы комиссия мүшелері –

№ 72учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Толстой көш., 22, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «№ 4 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КМКҚ
Шитов Александр Владимирович Төраға – –
Ғаббасов Хайргелды МұсатайұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Бекежанов Нұрлан Бекежанұлыхатшы –
Абдрахманов Руслан Сәрсенбайұлыкомиссия мүшелері –
Жексенбинова Тоғжан Шығымбайқызыкомиссия мүшелері –
Мельничук Олег Владимирович комиссия мүшелері –
Төлегенова Юлия Дауылбайқызыкомиссия мүшелері –
Исатаев Алмас Амерханұлыкомиссия мүшелері –
Бейсембаева Әсел Шайкенқызыкомиссия мүшелері –

№ 73учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., М. Горький көш., 102/4, «Инновациялық Еуразиялық университеті» ЖШС
Қайдарова Анар ТөлеутайқызыТөраға – –
Сұлтанбаев Ризабек БариұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Абенова Гүляим Мағзамқызыхатшы –
Титова Елена Геннадьевна комиссия мүшелері –
Ахметов Бердыкүл Жұқанұлыкомиссия мүшелері –
Илюсизова Алёна Александровна комиссия мүшелері –
Маканова Айгүл Жұқашқызыкомиссия мүшелері –
Молдағали Бақытгүл комиссия мүшелері –
Филинова Валентина Валериевна комиссия мүшелері –

№ 74учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Катаев көш., 36, «Павлодар қаласының № 14 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Бижанов Шалқар ЖұмасейітұлыТөраға – –
Смайлов Мырзатай Шай-АхметұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Макишева Зүлфия Мұратханқызыхатшы –
Кашенова Қаирбану Райханқызыкомиссия мүшелері –
Сүлеев Манарбек Мұратұлыкомиссия мүшелері –
Пономарёва Светлана Николаевна комиссия мүшелері –
Кенесбаев Азат Ермекұлыкомиссия мүшелері –
Куанышбекова Айгүл Сәкенқызыкомиссия мүшелері –
Масакбаева Гүлнара Мақсұтқызыкомиссия мүшелері –

№ 75учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Академик Шөкин көш., 27, «Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы № 22 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Махамбетова Гүлнара Икытаевна Төраға – –
Миронец Анна Владимировна Төраға – – төраға орынбасары –
Юдакова Ирина Александровна хатшы –
Бекова Махра Чингисовна комиссия мүшелері –
Тлеугазиева Дәмелі Темірбекқызыкомиссия мүшелері –
Оспанов Руслан Кабылқанұыкомиссия мүшелері –
Хамитова Анара Сағадатқызыкомиссия мүшелері –

№ 76учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., М. Горький көш., 33, «Павлодар қаласының № 39 гимназиялық сыныптары бар инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Ульянич Виктор Борисович Төраға – –
Коротич Татьяна Николаевна Төраға – – төраға орынбасары –
Береснева Ольга Ильинична хатшы –
Редько Михаил Федорович комиссия мүшелері –
Барбашина Ирина Анатольевна комиссия мүшелері –
Нұрғалиева Шолпан Елтайқызыкомиссия мүшелері –
Жердий Сергей Сергеевич комиссия мүшелері –
Аверин Иван Сергеевич комиссия мүшелері –
Кайдас Светлана Васильевна комиссия мүшелері –

№ 77учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., М. Горький көш., 33, «Павлодар қаласының № 39 гимназиялық сыныптары бар инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Булгакова Елена Ивановна Төраға – –
Жанғазина Шынар Қарасайқызы Төраға – – төраға орынбасары –
Ишимцева Ольга Владимировна хатшы –
Родинова Ольга Александровна комиссия мүшелері –
Аяпбергенова Меруерт Қайраққызыкомиссия мүшелері –
Оразбаев Бектеміс Қадырбайұлыкомиссия мүшелері –
Назымбекова Райхан Аманжоловна комиссия мүшелері –
Күзембаев Аян Сансызбайұлыкомиссия мүшелері –
Аниярұлы Оралхан комиссия мүшелері –

№ 78учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Академик Шөкин көш., 90, «Павлодар қаласының № 9 жалпы орта білім беру гимназия – мектебі» ММ
Нұралинов Жасұлан МаратұлыТөраға – –
Владыкина Ольга Николаевна Төраға – – төраға орынбасары –
Тлеуғабылова Назгүл Ермекқызыхатшы –
Дед Виктор Васильевич комиссия мүшелері –
Орынбаева Қымбат Байясханқызыкомиссия мүшелері –
Мұратов Рифкат Рашитұлыкомиссия мүшелері –
Смағұлов Арман Бауржанұлыкомиссия мүшелері –
Майснер Ксения Ивановна комиссия мүшелері –
Нұрғазинов Қанат Шақарамұлыкомиссия мүшелері –

№ 79учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Катаев көш., 44, «К. Әбусейітов ат. мәдениет-сауықтыру орталығы» МҚКК
Алиев Базарғали ЖалғасбайұлыТөраға – –
Салыков Бағдат ЖұмабайұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Хайрутдинова Ирина Сергеевна хатшы –
Балтабаева Жаныл Павловна комиссия мүшелері –
Мальшубаева Мадина Асқарқызыкомиссия мүшелері –
Шило Надежда Ивановна комиссия мүшелері –
Сұлтанова Сәуле Зарипқызыкомиссия мүшелері –
Каратаев Константин Сергеевич комиссия мүшелері –
Абдықалықов Бауржан Төлегенұлыкомиссия мүшелері –

№ 80учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., П. Васильев көш., 17 «Павлодар қаласының № 4 арнайы жалпы білім беру мектеп-интернаты» ММ
Абишева Әсел БаянбайқызыТөраға – –
Адамова Альмира СергалықызыТөраға – – төраға орынбасары –
Кунанбаева Ксения Геннадьевна хатшы –
Семенова Наталья Ивановна комиссия мүшелері –
Сүлейменов Рашид Хуснадинұлыкомиссия мүшелері –
Мұсатаева Дәметкен Абдрашқызыкомиссия мүшелері –
Тлеулесова Әсем Асқарқызыкомиссия мүшелері –
Муштаева Айнагүл Ертайқызыкомиссия мүшелері –
Тұнгышева Зәуреш Мүлікқызыкомиссия мүшелері –

№ 81учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Академик Шөкин көш., 27, «Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы № 22 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Ақбанова Айжан ХабибуллақызыТөраға – –
Нұрмұханов Бақытбек МаукенұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Уалинова Айнур Жұмагелдіқызыхатшы –
Мукушева Майя Ақатайқызыкомиссия мүшелері –
Капуова Умут Қайырбекқызыкомиссия мүшелері –
Шарбакбаева Риза Мұхамбетқызыкомиссия мүшелері –
Прокопенко Татьяна Александровна комиссия мүшелері –
Жедоуова Нүриқамал Қабиқызыкомиссия мүшелері –
Фесикова Мария Андреевна комиссия мүшелері –

№ 82учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Академик Шөкин көш., 32, «Павлодар қаласының № 15 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Шакенова Нұргүл ЖылкыбайқызыТөраға – –
Аралов Ербол АбайұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Батаева Ботагөз Қанашқызыхатшы –
Хамитова Алмагүл Аманжолқызыкомиссия мүшелері –
Рахымжанов Серік Қамалұлыкомиссия мүшелері –
Тұрдыбаева Ғалия Алтынбекқызыкомиссия мүшелері –
Акумбаева Азина Аяпбергенкызы комиссия мүшелері –
Айгужинов Дәулет Ермекұлыкомиссия мүшелері –
Мынгышева Жанар Амангелдіқызыкомиссия мүшелері –

№ 83учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ломов көш., 45/1, «Павлодар қаласының № 13 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Селищева Ирина Ивановна Төраға – –
Камиева Сауле МұратқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Сермайс Галина Зарифовна хатшы –
Малая Владлена Владиславовна комиссия мүшелері –
Шакенова Светлана Саткенқызыкомиссия мүшелері –
Горбенко Нина Ивановна комиссия мүшелері –
Кошанова Әсел Қанатқызыкомиссия мүшелері –
Горобец Галина Александровна комиссия мүшелері –
Рахметова Айнұр Каиргалиқызыкомиссия мүшелері –

№ 84учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Академик Шөкин көш., 90, «Павлодар қаласының № 9 жалпы орта білім беру гимназия – мектебі» ММ
Калиева Торғын ҚайроллақызыТөраға – –
Тимлер Ольга Александровна Төраға – – төраға орынбасары –
Токсанова Альмира Жасұланқызыхатшы –
Асылбекова Айслу Габдувахитовна комиссия мүшелері –
Арынова Күляш комиссия мүшелері –
Нургалиева Динара Ақсанқызыкомиссия мүшелері –
Ибраева Динара Ермұханқызыкомиссия мүшелері –
Косыбаева Айгерім Маратқызыкомиссия мүшелері –
Матегова Айжан Қабдрахманқызыкомиссия мүшелері –

№ 85учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Гагарин көш., 30 «Жігер» балалар-жасөспірімдер клубы» МҚКК,
«Бірлік» балалар-жасөспірімдер клуб филиалы»
Каирденов Арслан СерикұлыТөраға – –
Шалимбаев Ерғанат БолатбекұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Кальков Яков Олегович хатшы –
Хабдуллин Алмаз Қайратұлы комиссия мүшелері –
Шамшина Лилия Николаевна комиссия мүшелері –
Лемешко Валерия Витальевна комиссия мүшелері –
Сулейменова Гүлмира Бекетқызы комиссия мүшелері –
Туканова Тансық Ислямқызыкомиссия мүшелері –
Ракишев Жандос Сейткенұлыкомиссия мүшелері –

№ 86учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ломов көш., 64, «С. Торайғыров ат. Павлодар мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК (кіру Ломов көшесінен)
Шамшудинова Гүлнара ТұрғанқызыТөраға – –
Каптюр Галина Владимировна Төраға – – төраға орынбасары –
Айтимова БахытгүлҚайрқанқызы секретарь
Верига Татьяна Викторовна комиссия мүшелері –
Алькеев Мирас Армиянович комиссия мүшелері –
Шокубаева Ләзат Мажкенқызыкомиссия мүшелері –
Шлейнина Ольга Викторовна комиссия мүшелері –
Лепехова Светлана Николаевна комиссия мүшелері –
Голубкова Валентина Петровна комиссия мүшелері –

№ 87учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ломов көш., 140, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы «Ж. Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыкалық-драма театры» КМКҚ
Батхолдин Амиртай Сейтқажыулы Төраға – –
Слобода Сергей Анатольевич Төраға – – төраға орынбасары –
Айткулова Кенжегуль Өткенқызы секретарь
Ряжко Владимир Сергеевич комиссия мүшелері –
Джайлюбаев Сұлтан Мұратұлыкомиссия мүшелері –
Байжуманов Виктор Викторович комиссия мүшелері –
Айткенова Бейбітгүл Несіпбекқызыкомиссия мүшелері –
Закревский Сергей Сергеевич комиссия мүшелері –
Литвиненко Денис Николаевич комиссия мүшелері –

№ 88учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 149, «Павлодар жылу жүйесі» ЖШС
Воробьёв Олег Валентинович Төраға – –
Арынов Айбек БағдатұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Беспаева Ризаш Сериковна хатшы –
Тулкин Абай Жанібекұлыкомиссия мүшелері –
Абакумова Мария Игоревна комиссия мүшелері –
Токатова Кадиша Михайловна комиссия мүшелері –
Бегова Ирина Валерьевна комиссия мүшелері –
Асқарова Бекзат Нұрланқызыкомиссия мүшелері –
Сағандықов Марат Нұрмұхаммедұлыкомиссия мүшелері –

№ 89учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ломов көш., 162, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысының білім беру басқармасы «Павлодар түсті металлургия колледжі» КМКҚ («А» оқу корпусы)
Құсайынов Еркеблан Хаджи-МұратұлыТөраға – –
Шелудченко Константин Рудольфович Төраға – – төраға орынбасары –
Ерженбаева Әлия Сембайқызыхатшы –
Давиденко Галина Петровна комиссия мүшелері –
Әубәкірова Айгүл Рахымқызыкомиссия мүшелері –
Неяскина Елена Валерьевна комиссия мүшелері –
Сальникова Татьяна Владимировна комиссия мүшелері –
Оспанова Гүлназ Қанатқызыкомиссия мүшелері –
Омарова Зейніл-ҚамалҚайниденқызыкомиссия мүшелері –

№ 90учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ворушин көш., 6/2, «Павлодар қаласының № 37 жалпы орта білім беру гимназия – мектебі» ММ (кіру Амангелді көшесінен)
Альпиимов Серік Төраға – –
Неумывако Алексей Васильевич Төраға – – төраға орынбасары –
Абуов Емберген Кайкенұлыхатшы –
Гайсаев Асылжан Бибитұлыкомиссия мүшелері –
Братмаер Инга Фридриховна комиссия мүшелері –
Завалова Вероника Валентиновна комиссия мүшелері –
Маканова Зейнел Накошовна комиссия мүшелері –
Рахимова Қарлығаш Берлікқызыкомиссия мүшелері –
Сүлейменова Алмагүл Заирқызы комиссия мүшелері –

№ 91учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Гагарин көш., 58, «Павлодар қаласының Қ. Мақпалеев атындағы № 4 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Омашев Ерлан ҚадырұлыТөраға – –
Батрачин Мажит Атенович Төраға – – төраға орынбасары –
Алпамысова Асемгүл Рүстемқызыхатшы –
Шлевинг Владимир Робертович комиссия мүшелері –
Дядюк Галина Сергеевна комиссия мүшелері –
Воробьева Ирина Владимировна комиссия мүшелері –
Воробьёва Раиса Михайловна комиссия мүшелері –
Илюбаев Дамир Серікпайұлыкомиссия мүшелері –
Мұратова Нұргүл Мырзамбекқызыкомиссия мүшелері –

№ 92учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Гагарин көш., 58, «Павлодар қаласының Қ. Мақпалеев атындағы № 4 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (шағын корпус)
Бижанов Гизат Турсагулович Төраға – –
Уалиханов Мұрат ҚалижанұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Авсенёва Екатерина Сергеевна хатшы –
Шарипова Агайша Сатыбалдықызыкомиссия мүшелері –
Беликова Наталья Николаевна комиссия мүшелері –
Талипова Баян Гельмановна комиссия мүшелері –
Жүсіпбаев Айтуар Жақыпұлыкомиссия мүшелері –
Горбунова Елена Валентиновна комиссия мүшелері –
Амренова Үміт Алпысқызыкомиссия мүшелері –

№ 93учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Катаев көш., 68, «Павлодар қаласының №17 жалпы орта білім беру саралап оқытатын бейіндік мектебі» ММ
Багров Дмитрий Васильевич Төраға – –
Сыздыкова Анара ҚуанышқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Ержігіт Айбол Қанатбекұлы хатшы –
Шарапиденова Таургүл Жетимханқызыкомиссия мүшелері –
Орынбек Нұрлыбек Затыбекұлы комиссия мүшелері –
Садриев Раис Фанисович комиссия мүшелері –
Дацюк Александр Фёдорович комиссия мүшелері –
Сахипова Бахытжамал Қалымқұлқызыкомиссия мүшелері –
Асайинова Манар Дәлелқызыкомиссия мүшелері –

№ 94учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ломов көш., 162, «Павлодар түсті металлургия колледжі» КМҚК (Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысының білім беру басқармасы («Б» оқу корпусы)
Прохорова Наталья Леонидовна Төраға – –
Шадрин Виталий Викторович Төраға – – төраға орынбасары –
Кораблёва Светлана Геннадьевна хатшы –
Жылкайдарова Толкын Дюсенбайқызыкомиссия мүшелері –
Мусин Ерхат Талғатұлы комиссия мүшелері –
Башир Гульсум Еркінқызыкомиссия мүшелері –
Бектеміров Иран Сұнғатұлыкомиссия мүшелері –
Кужункулова Құралай Абылқайырқызыкомиссия мүшелері –
Мұсабаева Динара Серікқызы комиссия мүшелері –

№ 95учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Тәуелсіздік көш., 190, «Павлодар қаласы № 24 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (жапсаржай, кіру Амангелді көшесінен)
Таран Светлана Валерьевна Төраға – –
Гальченко Алена Викторовна Төраға – – төраға орынбасары –
Муксиден Адлет Муксиденұлы хатшы –
Щербанина Зайнура Апсалямовна комиссия мүшелері –
Оспанова Нұргул Кәрібайқызыкомиссия мүшелері –
Шугаипова Гүлсұяр Ахметқызыкомиссия мүшелері –
Никанбекова Алтыншаш Жанаталапқызыкомиссия мүшелері –
Туленина Валентина Степановна комиссия мүшелері –
Балтабаева Айгерім Габдувахитқызыкомиссия мүшелері –

№ 96учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ткачев көш., 15, «Павлодар қаласының М. Әуезов атындағы № 42 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Тургульдинова Ирина ЖакенқызыТөраға – –
Жаксылыкова Харлыгаш Аркадьевна Төраға – – төраға орынбасары –
Нурмакова Мадина Қаратайқызыхатшы –
Еремина Лилия Геннадьевна комиссия мүшелері –
Садук Ерлан Ертаевич комиссия мүшелері –
Нурпеисова Насгуль Кабдрашевна комиссия мүшелері –
Жақсылық Мұхтар комиссия мүшелері –
Каратаев Ертуре Сунгатович комиссия мүшелері –
Боранбаев Ернур Сағынбайұлыкомиссия мүшелері –

№ 97учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Бестужев көш., 4, «Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы» МҚКК
Василевская Ирина Владимировна Төраға – –
Морец Анна Александровна Төраға – – төраға орынбасары –
Куриленко Наталья Владимировна хатшы –
Никифоров Геннадий Дмитриевич комиссия мүшелері –
Ордабаев Ермұрат Бисенбайұлыкомиссия мүшелері –
Мырзаханова Гүлбағира Рамазанқызыкомиссия мүшелері –
Коцур Елена Геннадьевна комиссия мүшелері –
Әділханова Әсел Атығайқызыкомиссия мүшелері –
Оразханова Сандуғаш Серікқызыкомиссия мүшелері –

№ 98учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Тәуелсіздік көш., 204, «Горкомхоз тұрғын үйді жаңғырту» ЖШС
Христова Елена Николаевна Төраға – –
Демчук Наталья Андреевна Төраға – – төраға орынбасары –
Бондаренко Олеся Евгеньевна хатшы –
Паламарчук Баян Акалкановна комиссия мүшелері –
Назакаева Ризагүл Русланқызы комиссия мүшелері –
Адильшенова Багизат Жұмашқызыкомиссия мүшелері –
Кайракпаев Дархан Кенесханұлыкомиссия мүшелері –
Машғұт Қабдрашит комиссия мүшелері –
Туканов Рысбек Рымбекұлыкомиссия мүшелері –

№ 99учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., ул. Тәуелсіздік, 283/1, Павлодар облысы бойынша «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының Павлодар қаласы № 1 бөлімі
Глущенко Светлана НиколаевнаТөраға – –
Сағитова Жұпар СерікбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Борискова Александра Валентиновнахатшы –
Адамова Самал Шаинқызыкомиссия мүшелері –
Баильдинова Бибигүл Нұрланқызыкомиссия мүшелері –
Крайнова Наталья Алексеевнакомиссия мүшелері –
Таран Виктория Владимировна комиссия мүшелері –
Нұржанова Бағлан Назымқызыкомиссия мүшелері –
Кузнецова Галина Александровнакомиссия мүшелері –

№ 100учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 346, «Павлодар қаласы № 21 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Маканов Қуат ҚабиденұлыТөраға – –
Каиржанов Нұрболат СекенұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Айсакова Айнур Жиенбекқызыхатшы –
Бургин Қанат Маратұлыкомиссия мүшелері –
Котлярова Наталья Анатольевна комиссия мүшелері –
Тлеуленова Зайда Оразбаевна комиссия мүшелері –
Саветина Ольга Юрьевна комиссия мүшелері –
Базарбаева Азиза Серікқызыкомиссия мүшелері –
Нұрғазин Әмірбек Мирашұлыкомиссия мүшелері –

№ 101учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 356, «Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы» МҚКК
Толкунова Вера Борисовна Төраға – –
Омарова Айжан Богатбековна Төраға – – төраға орынбасары –
Ережепбаева Гуляим Болатовна хатшы –
Оразаева Салтанат Ертисовна комиссия мүшелері –
Биримкулов Елдос Орынбасарович комиссия мүшелері –
Амеркулов Асет Ситулович комиссия мүшелері –
Мурсалимова Гульмайра Кусаиновна комиссия мүшелері –
Черепанова Елена Михайловна комиссия мүшелері –
Ергазинова Гульнара Шаменовна комиссия мүшелері –

№ 102учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 260/1, «Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы» МҚКК
Ефремов Игорь Николаевич Төраға – –
Исабеков Мадияр КенжебекұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Конырбаева Жамиля Капшукуровна хатшы –
Майорова Майя Сергеевна комиссия мүшелері –
Голдобина Нина Вячеславовна комиссия мүшелері –
Бондарцова Ольга Михайловна комиссия мүшелері –
Бакиева Гульмира Ағыбайқызыкомиссия мүшелері –
Заворина Татьяна комиссия мүшелері –
Апушева Гульниса Бауржанқызыкомиссия мүшелері –

№ 103учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Аэровокзал көш., 0, «Павлодар әуежайы» АҚ
Сейтахметов Сансызбай ҚапарұлыТөраға – –
Каусов Қанат Ертөлеуулы Төраға – – төраға орынбасары –
Зарипова Эльвира Амангельсиновна хатшы –
Хайруллин Ерқанат Мейрамұлыкомиссия мүшелері –
Кабанов Олег Павловичкомиссия мүшелері –

№ 104учаскелік сайлау комиссиясы
г. Павлодар, ул. Тәуелсіздік, 284, Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы «Павлодар облысының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ
Армизова Гульназ РымбекқызыТөраға – –
Сергазина Аспет Амангельдықызызам.председателя
Джантимирова Галия Балтабайқызысекретарь
Мұқатова Эльмира Айтбайқызыкомиссия мүшелері –
Темиргалина Бахытгүл Габдоллақызыкомиссия мүшелері –

№ 105 учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қаласы, Камзин көш., 275, «Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансері» КМКҚ
Имангазинов Ерлан Заирұлы Төраға – –
Байбусинова Гүлнар ОразмұхаметқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Унру Инна Ивановна хатшы –
Сабитова Гүлнара Серікбайқызыкомиссия мүшелері –
ӘубәкіроваҒалия Шапикенқызыкомиссия мүшелері –

№ 107учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ломов көш., 49, «Павлодар қаласының № 1 емханасы» ЖШҚ КМК
Асылханов Канат Табылдинович Төраға – –
Джакова Гүлжанат ЕртайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Абетова Зәуреш Әнуарбекқызыхатшы –
Шамшадинова Гүлзат Есенбекқызыкомиссия мүшелері –
Ивановская Елена Михайловна комиссия мүшелері –
№ 108учаскелік сайлау комиссиясы
Байдалы а., Қуанов көш., 19, «Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласының Кенжекөл ауылдық округінің әкімі аппаратының мәдени-сауық орталығы» МҚКК, Байдалы ауылының клубы
Алимбаева Раушан ИманбекқызыТөраға – –
Аубакирова Салтанат НурсаинқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Баянхан Құмарсерік хатшы –
Фейлер Алена Егоровна комиссия мүшелері –
Жигмид Калила комиссия мүшелері –

№ 109учаскелік сайлау комиссиясы
Долгое а., Баспақов көш., 8 «Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласының Кенжекөл ауылдық округінің әкімі аппаратының мәдени-сауық орталығы» МҚКК, Долгое ауылының клубы
Рахимбердина Мақсұткамал РахимбердіқызыТөраға – –
Шакаргалиева Торғын ҚондыбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Байдилова Қарлығаш Қайыркенқызыхатшы –
Ахметова Назира Қайруллақызы комиссия мүшелері –
Куликова Галина Ивановна комиссия мүшелері –

№ 110учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ткачев көш., 15, «Павлодар қаласының М. Әуезов ат. № 42 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Трубаченко Андрей ВладимировичТөраға – –
Сейтканов Төлеген БотбайұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Куямбаев Амангелды Нұрмағамбетұлыхатшы –
Барышников Алексей Евгеньевичкомиссия мүшелері –
Кучерук Ольга Дмитриевнакомиссия мүшелері –
Туктыбаева Үміт Қайдарқызыкомиссия мүшелері –
Коршунова Марина Алексеевнакомиссия мүшелері –
Жунусова АйгүлҚанатқызыкомиссия мүшелері –
Зайкенова Зарина Кайрбековнакомиссия мүшелері –

№ 111учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Зеленая Роща көш., 6, Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы «Ардагерлер үйі» Павлодар облыстық мүгедектер мен қарттардың әлеуметтік оңалту орталығы» КММ
Каратаева Мархаба Гельмановна Төраға – –
Кинжитаева Дана БолатқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Шакарова Бакытай Кабыкенқызыхатшы –
Ташенова Дина Мұхтарқызыкомиссия мүшелері –
Ахметова Қымбат Базарқанқызыкомиссия мүшелері –

№ 112учаскелік сайлау комиссиясы
Теміржолшылар кенті, Кленовая көш., 90, «Павлодар қаласының № 43 жалпы орта білім беру мектебі» ММ филиалы
Мурзина Светлана Валентиновна Төраға – –
Сапархан Сандугаш Төраға – – төраға орынбасары –
Тлебалдина Динара Ризабекқызыхатшы –
Кузнецова Надежда Викторовна комиссия мүшелері –
Есимбаева Алия Сағынтайқызыкомиссия мүшелері –

№ 113учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Камзин көш., 76, «Павлодар қаласының полиция басқармасы» ММ уақытша ұстау изоляторы
Скакова Гүлден ЕркінқызыТөраға – –
Жанабердинова Бакытжан ЕгеубайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Жәнібек Гүлнұр Әсетқызы хатшы –
Атарбаева Айнур Нұрланқызыкомиссия мүшелері –
Кайдагулова Дамкен Салахиденқызыкомиссия мүшелері –

№ 114учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Павлов көш., 1, «Павлодар темір жол ауруханасы» ЖШС
Кучуков Ермек ЕрбатырұлыТөраға – –
Цивенко Татьяна ВладимировнаТөраға – – төраға орынбасары –
Шаймергенова Нұргүл Еркінқызы хатшы –
Ахметова Катира Тулеуловнакомиссия мүшелері –
Касымова Диана Маратқызыкомиссия мүшелері –

№ 115учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ростовская көш., 50, «Павлодар облыстық психоневрологиялық диспансері» КМКҚ
Пшембаева Гүлнар ТолеутайқызыТөраға – –
Алгужинова Уразгүл ТаурбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Семенова Лариса Вениаминовна хатшы –
Лепп Надежда Александровна комиссия мүшелері –
Хасенова Гүлбахыт Дауылбайқызыкомиссия мүшелері –

№ 116учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Өнеркәсіптік аймақ, солтүстік, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының № 6679 әскери бөлімі РММ
Онгербаев Кайрат СаматұлыТөраға – –
Хомутовский Иван ГригорьевичТөраға – – төраға орынбасары –
Булежанова Бану Каракуловнахатшы –
Искара Дархан Абукумарұлыкомиссия мүшелері –
Дюкенев Асыл Серікжанұлыкомиссия мүшелері –

№ 117учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Әкімшілік қалашық, 8, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының № 5512 әскери бөлімі РММ
Джусупбеков Айдарбек АйбекұлыТөраға – –
Шакенов Ансар ЖигановичТөраға – – төраға орынбасары –
Джанзакова Сауле Серікқызы хатшы –
Алимуханов Нуржан Ерсайынұлыкомиссия мүшелері –
Раисов Айбек Кенжебайұлыкомиссия мүшелері –

№ 118учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Луначарский көш., 1 «Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы» ШЖҚ КМК»
Шакирова Гүлмира НұрмұхамбетқызыТөраға – –
Қожахметов Қанат БримжанұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Жидкова Наталья Рустамовна хатшы –
Лукахина Елена Ивановна комиссия мүшелері –
Сейталин Марат Шамшитұлыкомиссия мүшелері –

№ 119учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Академик Марғұлан көш., 151, ҚР ІІМ Павлодар облысының ІІД «Емханасы бар госпиталі» ММ
Баталова Асия БалташқызыТөраға – –
Арынова Кымбат КозыбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Борщак Татьяна Ивановнахатшы –
Барабаш Татьяна Анатольевнакомиссия мүшелері –
Купенова Нұрбану Абзалбекқызыкомиссия мүшелері –

№ 120учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Циолковский көш., Кіші айналым жолы, «Павлодар облысының АП 162/1 мекемесі» РММ
Шарипов Ербол ЖаскайратұлыТөраға – –
Нургалиев Арман ЕрмекұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Абикеева Гульнара Босагаевнахатшы –
Гаврилюк Борис Викторовичкомиссия мүшелері –
Сүлейменов Арман Нариманұлыкомиссия мүшелері –

№ 121учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Тәуелсіздік көш., 200, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық психикалық денсаулығының ғылыми-практикалық орталығы» ШЖҚ РМК
Кисина Маржан ШамшиденқызыТөраға – –
Тлеубаев Бахытбек ОразбекұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Куржикбаев Данияр Бақытжанұлыхатшы –
Кудерина Лаура Тлеубергенқызыкомиссия мүшелері –
Кожухова Роза Қашаубайқызыкомиссия мүшелері –

№ 124учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Генерал Дүйсенов көш., 4, «№ 1 Павлодар облыстық перинаталдық орталығы» ШЖҚ КМК
Омарбекова Алима НұртайқызыТөраға – –
Павлюк Наталья Сергеевна төарағатөраға орынбасары –
Исина Сандугаш Даулетқызыхатшы –
Алимханова Валентина Қабайқызыкомиссия мүшелері –
Бондарь Наталья Анатольевна комиссия мүшелері –

№ 125учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Майра көш., 49/1, «Павлодар қаласының № 25 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Омарова Корлан РахишқызыТөраға – –
Ордабаева Жанар Бейсенбайқызытөарағатөраға орынбасары –
Абилкишева Динара Төлеутайқызыхатшы –
Омаров Саниял Манарбекұлыкомиссия мүшелері –
Мухамеджанов Дулат Суннатұлыкомиссия мүшелері –
Досанов Зайыргельды Аманұлыкомиссия мүшелері –
Тазбулатов Құтыбай Казкенұлыкомиссия мүшелері –
Беспаева Айнұр Қасымқызыкомиссия мүшелері –
Кайракпаева Шолпан Болатқызыкомиссия мүшелері –

№ 126учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Семенченко көш., 70, «Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Жұмашев Әлішер СерікұлыТөраға – –
Коробенко Татьяна ЮрьевнаТөраға – – төраға орынбасары –
Бельгибаева Айсұлу Тлеуғабылқызыхатшы –
Жумашева Динара Бакибайқызыкомиссия мүшелері –
Искакова Сауле Зейнуллинқызыкомиссия мүшелері –
Тусупов Данияр Арыстанұлыкомиссия мүшелері –
Панфилова Олеся Витальевнакомиссия мүшелері –
Стремцова Надежда Александровнакомиссия мүшелері –
Маманова Сәуле Жұмабайқызыкомиссия мүшелері –

№ 127учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ворушин көш., 6/2, «Павлодар қаласының № 37 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Ахметжанова Аимгуль Саиновна Төраға – –
Кожанова Бибигуль КуаншпаевнаТөраға – – төраға орынбасары –
Жусупова Баглан Калиаскаровна хатшы –
Садыкова Динара Бауыржановнакомиссия мүшелері –
Нурбаева Даниял Сембайқызыкомиссия мүшелері –
Темирбаев Саян Қапасұлыкомиссия мүшелері –
Искакова Қорлан Сабырбекқызы комиссия мүшелері –
Саттарова Мейрамгүл Аспандиярқызыкомиссия мүшелері –
Адильшенова Махаббат Ерланқызыкомиссия мүшелері –

№ 128 учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ледовский көш., 18/3, «Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Макишева Армангүл ҚұдайбергенқызыТөраға – –
Касенова Асия Абулкаировна Төраға – – төраға орынбасары –
Мукушова Зауре Балтабайқызыхатшы –
Идрисов Абзал Жанбырбайұлыкомиссия мүшелері –
Абденбаева Ардак Кинуарбековна комиссия мүшелері –
Баканова Динара Бейсенбайқызыкомиссия мүшелері –
Муссина Асыл Қаламтайқызыкомиссия мүшелері –

№ 129учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Щедрин көш., 60, «Павлодар қаласының Қ. Бекқожин атындағы № 12 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Тажибаев Ғалымжан МүбаракұлыТөраға – –
Шаханова Майда ҚайниденқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Аманкелді Алмас Асқарбекұлы хатшы –
Рыбалко Татьяна Васильевна комиссия мүшелері –
Жунусова Жанара Кабылкаковна комиссия мүшелері –
Зайцева Татьяна Ивановнакомиссия мүшелері –
Теплых Александр Васильевичкомиссия мүшелері –
Искаков Смагул Буркутбаевичкомиссия мүшелері –
Кудушева Капипа Темирболатовнакомиссия мүшелері –

№ 130учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Малайсары батыр, 41, «Павлодар қаласының № 41 дене шынықтыру – сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ
Слямбеков Асет ҚалибекұлыТөраға – –
Косова Людмила Петровна Төраға – – төраға орынбасары –
Антонова Елизавета Викторовна хатшы –
Абишева Бақтылы Саматқызыкомиссия мүшелері –
Лемешко Наталья Анатольевна комиссия мүшелері –
Тараканова Елена Васильевна комиссия мүшелері –
Туртугулова Гүлсім Сағынтайқызыкомиссия мүшелері –
Власенко Игорь Сергеевич комиссия мүшелері –
Губарь Наталья Николаевна комиссия мүшелері –

№ 131учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ломов көш., 164/11 «Павлодар политехникалық жоғары колледжі» ЖШС (оқу корпусы)
Байжанова Алмагүл ҚайыргелдіқызыТөраға – –
Хамзин Ержан Магзумович Төраға – – төраға орынбасары –
Мошна Елена Николаевна хатшы –
Бойко Алексей Александрович комиссия мүшелері –
Масакбаев Алмас Ляззатович комиссия мүшелері –
Дюсенова Асия Жасланқызыкомиссия мүшелері –
Саттар Таншолпан Бахытжанкызы комиссия мүшелері –
Естаева Гульбаршын Сериковна комиссия мүшелері –
Мухаметжанова Алия Сапаргалиевна комиссия мүшелері –

№ 132учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Майра көш., 49/1, «Павлодар қаласының № 25 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Доскин Багамбай ӨмірбекұлыТөраға – –
Уахитова Елмира Орынбасарқызы Төраға – – төраға орынбасары –
Жұмабекова Сабира Қайыртасқызыхатшы –
Корниенко Максим Ивановиччлен комиссии
Байгундинова Гульжанна Чуюнчигалиевна комиссия мүшелері –
Клименко Дмитрий Александровичкомиссия мүшелері –
Цирбунова Лариса Леоновнакомиссия мүшелері –
Попов Алексей Борисовичкомиссия мүшелері –
Туртулова Шынар Рахимжановна комиссия мүшелері –

№ 133учаскелік сайлау комиссиясы
Кенжекөл а., Кенжекөл көш., 5 Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласының білім беру бөлімі «Кенжекөл ауылының балалар музыка мектебі» МККҚ
Джагопарова Шамшия РахымжанқызыТөраға – –
Ерлашов Айдос Курманкалиулы Төраға – – төраға орынбасары –
Шушпаева Гүлназ Зарлыққызы секретарь
Кошкирбаева Баян Рахимбердинқызыкомиссия мүшелері –
Актайлаков Сапар Болатұлыкомиссия мүшелері –
Күлжанов Гамал Қайыргелдіұлыкомиссия мүшелері –
Қасымов Нұрхамит Мұратұлыкомиссия мүшелері –
Жунусова Жанна Ехсанқызы комиссия мүшелері –
Бокош Масура Бокошқызы комиссия мүшелері –

№ 134учаскелік сайлау комиссиясы
Жетекші а., М. Әуезов көш., 15, «Жетекші аулының әкімі аппаратының мәдени-сауық орталығы» МККҚ
Утегенова Зәуреш ҚайроллақызыТөраға – –
Тогызбаева Айнагул Олжабаевна төарағатөраға орынбасары –
Рахимова Райгүл Балтабайқызыхатшы –
Кондыкерова Гульбахыт Еслямбековна комиссия мүшелері –
Айтмухамбетова Махтура Кусаиновна комиссия мүшелері –
Батурбаева Елена Владимировна комиссия мүшелері –
Капсатова Гульжанат Мейрамовна комиссия мүшелері –

№ 580учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ломов көш., 164, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының «Олимпиядалық резервтің мамандандырылған мектеп-интернат колледжі» КММ
Қайдаров Жанат УмурзақұлыТөраға – –
Садвакасов Талғат ЖантемірұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Машикова Асем Қаратайқызыхатшы –
Чукина Саулет Мағжанұлы комиссия мүшелері –
Тулетаев Данияр Серікбайұлыч комиссия мүшелері –
Касымов Каирбек Жұмақайырұлыкомиссия мүшелері –
Қожанов Жаслан Бағадатұлыкомиссия мүшелері –
Түсіпов Бахтияр Сүйіндікұлыкомиссия мүшелері –
Алешкова Евдокия Павловна комиссия мүшелері –

№ 581учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Академик Шөкин көш., 139, «С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК (кіру Академик Шөкин көшесінен)
Бейсембаев Мұрат КұлханұлыТөраға – –
Бекдосова Бағлан МахмұтқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Коспаков Айтуар Мейрамұлыхатшы –
Масақбаева Гульнара Максутовна комиссия мүшелері –
Калиева Орынтай Қабатайқызыкомиссия мүшелері –
Мухамедьярова Адел Бауыржанқызыкомиссия мүшелері –
Кабылова Гүлдарай Казезовна комиссия мүшелері –
Сержанова Күлбаршын Махметқызыкомиссия мүшелері –
Атимова Махаббат Анатольевна комиссия мүшелері –

№ 582учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Яков Геринг көш., 78, «Павлодар технологиялық колледжі» КМКҚ (№ 1 жатақхана)
Джубатова Суинбике БахтиярқызыТөраға – –
Садуакас Еркін ЖарылқасынұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Ажибаева Ботагөз Қайратқызыхатшы –
Карамулина Неля Анатольевнакомиссия мүшелері –
Аймбетова Жұмагүл Құдайбергенқызыкомиссия мүшелері –
Сиюндыкова Гүлмира Бактиярқызыкомиссия мүшелері –
Ибраева Айгүл Жаныбекқызы комиссия мүшелері –
Грязева Людмила Васильевнакомиссия мүшелері –
Никитина Нина Александровнакомиссия мүшелері –

№ 583учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ледовский көш., 18/3, «Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Текжанова Ажар ТукенқызыТөраға – –
Сейтканов Салават БотбайұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Камиева Баглан Дюсембековна хатшы –
Алибаева Гульжихан Манарбековна комиссия мүшелері –
Садвакасова Зейнеп Талғатқызыкомиссия мүшелері –
Орт Инесса Николаевна комиссия мүшелері –
Байтуова Айсұлу Төкенқызыкомиссия мүшелері –

№ 584учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Семенченко көш., 70, «Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Абдылдаев Чынгыз Жумамидинович Төраға – –
Шкулова Людмила Алексеевна зам.председателя
Некрасова Алла Евгеньевнахатшы –
Батырханова Бахыт Сәукенқызыкомиссия мүшелері –
Гракова Светлана Анатольевна комиссия мүшелері –
Канапина Гүлнара Бекежанқызыкомиссия мүшелері –
Рыженко Марина Петровнакомиссия мүшелері –
Жадрин Талғат Ерболұлыкомиссия мүшелері –
Вавилов Виктор Сергеевичкомиссия мүшелері –

№ 585учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ткачев көш., 5/2 «Павлодар қаласының № 44 сәбилер бақшасы» МҚКК
Есмаганбетов Рустам КенесұлыТөраға – –
Байзакова Айнагүл ОлжыбайқызыТөраға – – төраға орынбасары –
Телепова Гүлнара Шадавовнахатшы –
Норпеисова Гүлнар Қамзинқызыкомиссия мүшелері –
Исламгалиева Зарина Григорьевнакомиссия мүшелері –
Кошанова Анар Сабитовна комиссия мүшелері –
Аужанова Айымгуль Наймановна комиссия мүшелері –
Алинова Майжан Тулегеновна комиссия мүшелері –
Сматаева Алия Жумабаевнакомиссия мүшелері –

№ 586учаскелік сайлау комиссиясы
гПавлодар қ., Лермонтов көш., 129, «Павлодар қаласының № 5 жалпы орта білім беру мектебі» ММ
Естаева Сатира РыскелдіқызыТөраға – –
Батталова Нұргүл Кайсановна Төраға – – төраға орынбасары –
Омаров Арнур Рамазанович хатшы –
Калиев Джамбул Альбековичкомиссия мүшелері –
Марденов Мұраткомиссия мүшелері –
Семига Николай Захарович комиссия мүшелері –
Кайкенов Қуандық Мақсұтұлыкомиссия мүшелері –
Мусалинова Сандуғаш Рахымқызыкомиссия мүшелері –
Ирмуханова Роза Мендегереевнакомиссия мүшелері –

№ 587учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Катаев көш., 68, «Павлодар қаласының №17 жалпы орта білім беру саралап оқытатын бейіндік мектебі» ММ
Машрапова Ақмарал Темирболатқызы Төраға – –
Кусатаев Нұржан НұрланұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Кусниденова Зәуреш Амангелдіқызы хатшы –
Паршукова Марина Геннадьевна комиссия мүшелері –
Казымбетова Айман Камбешевна комиссия мүшелері –
Омарова Нургуль Сансызбаевна комиссия мүшелері –
Жуманова Назгуль Кайриденовна комиссия мүшелері –
Адамбаева Асемгуль Маратовна комиссия мүшелері –
Жумалина Жулдуз Бауыржановна комиссия мүшелері –

№ 588учаскелік сайлау комиссиясы
Павлодар қ., Ломов көш., 45, «Инновациялық Еуразиялық университеті» ЖШС
Загорулько Надежда Ивановна Төраға – –
Жукин Қайрат ҚадырбекұлыТөраға – – төраға орынбасары –
Аношкина Лидия Николаевна хатшы –
Сейтханова Айнұр Құсбекқызыкомиссия мүшелері –
Жилина Алевтина Евгеньевна комиссия мүшелері –
Любецкая Ирина Иосифовна комиссия мүшелері –
Подтихова Елена Николаевна комиссия мүшелері –
Власова Наталья Германовна комиссия мүшелері –
Абаева АйнагүлҚайроллақызыа комиссия мүшелері –

 

 

Хабарға сілтеме

1. 3 мая.rar (52.6 Мб)

Ссылка для скачивания файлов: https://cloud.mail.ru/stock/sRxrbrXyrG9VXmXJ7vP6siAH

2018 жылғы 28 қазанға тағайындалған Павлодар облысы мәслихаттарының шығып қалған депутаттарының орнына депутаттар сайлауын өткізудің ақпараттық МЕДИА-ЖОСПАРЫ

Р/с Іс-шараның атауы БАҚ Орындау мерзімі Жауапты

орындаушылар

1.      Аумақтық сайлау комиссияларының:

– шығып қалған депутаттардың орнына сайлау тағайындау туралы,

– сайлау комиссияларының құрамы,

– учаскелер мен сайлау округтерінің шекаралары туралы хабарламалары

Облыстық, Павлодар қалалық, Баянауыл, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандары әкімдіктерінің сайттары,

Облыстық «Сарыарқа самалы»,  «Звезда Прииртышья» газеттері,  аудандық газеттер

3 қыркүйекке дейін Облыстық, Павлодар қалалық, Баянауыл, Тереңкөл, Успен және Шарбақты аудандық сайлау комиссиялары
2.      Аумақтық сайлау комиссияларының шығып қалған депутаттардың орнына үміткерлерді ұсыну қорытындысы туралы баспасөз хабарламасы Облыстық, Баянауыл, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандары әкімдіктерінің сайттары 29 қыркүйек Облыстық, Баянауыл, Тереңкөл, Успен және Шарбақты аудандық сайлау комиссиялары
3.      Аумақтық сайлау комиссияларының депутаттыққа үміткерлерді тіркеу қорытындысы мен үгіт науқанының басталуы туралы баспасөз хабарламасы Облыстық, Баянауыл, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандары әкімдіктерінің сайттары 3 қазан Облыстық, Баянауыл, Тереңкөл, Успен және Шарбақты аудандық сайлау комиссиялары
4.      Облыстық аумақтық сайлау комиссиясы төрайымының депутаттыққа үміткерлерді тіркеу қорытындысы мен үгіт науқанының басталуы туралы брифингі Павлодар облысының Өңірлік коммуникациялар қызметі 3 қазан

 

Облыстық сайлау комиссиясы
5.      Сайлау күні сайлау учаскелеріндегі дауыс беру барысы туралы ақпарат Кешкі жаңалықтар шығарылымындағы сюжеттер «Ертіс», «Ирбис» телеарналары 29 қазан Облыстық, Павлодар қалалық, Баянауыл, Тереңкөл, Успен және Шарбақты аудандық сайлау комиссиялары
6.      Шығып қалған депутаттардың орнына депутаттарды сайлау қорытындылары туралы баспасөз хабарламасы Облыстық, Баянауыл, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандары әкімдіктерінің сайттары

Облыстық «Сарыарқа самалы»,  «Звезда Прииртышья» газеттері,  аудандық газеттер

29 қазан Облыстық, Баянауыл, Тереңкөл, Успен және Шарбақты аудандық сайлау комиссиялары
7.      Шығып қалған депутаттардың орнына депутаттарды сайлау қорытындылары туралы брифинг Павлодар облысының Өңірлік коммуникациялар қызметі 29 қазан Облыстық сайлау комиссиясы
8.      ҚР ОСК-на ақпараттық шолу беру арқылы апта сайынғы БАҚ-ың мониторингі   27 тамыз – 

2 қараша аралығында (әр жұма)

Облыстық сайлау комиссиясы, облыстың ішкі саясат басқармасы

(келісім бойынша)

Ағымдағы жылдың 9 ақпанында облыс әкімі аппаратының басшысы Оразғұлов Р.К. 2018 жылдың 25 наурызында өткізілетін шығып кеткен депутаттардың орындарына мәслихат депутаттарын сайлауға дайындық мәселесі бойынша жиын өткізді. Жиынға облыстың мемлекеттік қызмет басшылары қатысты: мемлекеттік кірістер департаменті, құқық қорғау органдары, ішкі саясат басқармасы, Павлодар, Екібастұз, Ақсу қалалары мен Май ауданының әкімдері, облыс әкімі аппаратының жауапты қызметкерлері.

Шығып кеткен депутаттардың орындарына мәслихат депутаттарын сайлауға дайындық жөнінде облыстық сайлау комиссиясының төрағасы Аманжолова Г.К айтып өтті. Осы мәселеге байланысты өткізілген жиында Павлодар, Екібастұз, Ақсу қалалары мен Май ауданы әкімдері есеп берді.

Жиын нәтижесі бойынша сайлау науқанын өткізуге жұмылдырылған облыстың мемлекеттік органдарына алдағы сайлаудың ұйымдастырылуы мен өткізілуі жөнінде тапсырмалар берілді. Соның ішінде депутаттыққа үміткерлердің сайлау заңнамасында белгіленген талаптарға сай келуін уақытылы тексеруге, атқарушы органдардың сайлаушылар тізімдерінің сапалы жасалуы мен оларды учаскелік сайлау комиссияларына уақытылы ұсынылуына, үміткерлердің сайлауалды үгіт-насихат жұмыстарын жүргізуде тең құқықтарының қамтамасыз етілуіне, сайлау науқаны барысының БАҚ-та күн сайынғы мониторингіленуіне, аудандарда тұрақты қоғамдық-саяси жағдайдың қамтамасыз етілуіне ерекше көңіл бөлінді.