Сайлаушылар тізімі

Павлодар облысынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатына 2017 жылғы 28 маусымдағы депутат сайлауы бойынша таңдаушы-лардың тізімі

р/с

Таңдаушының тегі, аты, әкесінің аты Тұратын мекен-жайы
1 2 3

 

  1. Павлодар облыстық мәслихаты
1 Әбішев Қайрат Сансыбайұлы Павлодар қ.
2 Әбішева Гүлжан Исімбайқызы Екібастұз қ.
3 Бақауов Марат Жұмабекұлы Жаңа Жұлдыз с. Железин ауданы
4 Берковский Владимир Александрович Павлодар қ.
5 Бойчин Анатолий Васильевич Павлодар қ.
6 Бүгібаев Марат Асхатұлы Ақсу қ.
7 Гайнулин Раис Харисович Екібастұз қ.
8 Данбай Шухрат Әбдірашитұлы Павлодар қ.
9 Есенжолов Арман Бекетұлы Павлодар қ.
10 Кәпенов Қабылқақ Қабдыл-Манапұлы Павлодар қ.
11 Касицин Александр Анатольевич Галицкое с. Успен ауданы
12 Крук Олег Павлович Павлодар қ.
13 Мәженов Мұхит Мұратұлы Павлодар қ.
14 Мейрамова Айнұр Зайыргелдіқызы Екібастұз қ.
15 Нұрханова Гүлмира Ғабдылхамитқызы Тереңкөл с. Качир ауданы
16 Оспанова Айман Қайыркенқызы Павлодар қ.
17 Паули Элина Сергеевна Павлодар қ.
18 Поляков Александр Владимирович Орловка с. Шарбақты ауданы
19 Прокопьев Сергей Леонидович Ақсу қ.
20 Рғайбек Қайрат Екібастұз қ.
21 Романов Роман Сергеевич Павлодар қ.
22 Сартаев Орал Рахмашұлы Баянауыл с. Баянауыл ауданы
23 Свамбаев Рыскан Тиышпекұлы Екібастұз қ.
24 Стрелковская Марина Владимировна Павлодар қ.
25 Сыздықов Серым Вахапұлы Павлодар қ.
26 Терентьев Александр Алексеевич Павлодар қ.
27 Тұрлыбаев Жанат Қажатұлы Қазы с. Лебяжі ауданы
28 Түсіпбекова Қарлығаш Жеңісқызы Көктобе с. Май ауданы
29 Оразбаев Сайлау Шаймарданұлы Қызылжар с. Ертіс ауданы
30 Шалабаева Аршагүл Әлжаханқызы Ақсу қ.

 

  1. Павлодар қалалық мәслихаты
1. Айтқазина Самал Оспанқызы Павлодар қ.
2. Айтышев Мақсат Қалымтайұлы Павлодар қ.
3. Акопян Гнел Мартиросович Павлодар қ.
4. Аманжолов Болат Әменұлы Павлодар қ.
5. Ахметова Найля Әнуарбекқызы Павлодар қ.
6. Әбенов Ерқанат Қайратұлы Павлодар қ.
7. Әубәкіров Нағашбек Қаппарұлы Павлодар қ.
8. Богатырёв Станислав Султанович Павлодар қ.
9. Веретнов Игорь Викторович Павлодар қ.
10. Голубенко Виталий Сергеевич Павлодар қ.
11. Деймунд Виктор Георгиевич Павлодар қ.
12. Дяк Аурика Георгиевна Павлодар қ.
13 Желнов Михаил Анатольевич Павлодар қ.
14. Кнутас Вячеслав Владимирович Павлодар қ.
15. Күлбаев Жандос Дүйсенұлы Павлодар қ.
16. Қайдарова Гүлнара Шамарқызы Павлодар қ.
17. Қалижанова Сандуғаш Қайыргелдіқызы Павлодар қ.
18. Мұқашев Ораз Сәрсенғалиұлы Павлодар қ.
19. Мұқашева Зәуреш Қуантайқызы Павлодар қ.
20. Оспанов Айнар Әбузарұлы Павлодар қ.
21. Пряхин Виктор Петрович Павлодар қ.
22. Смағұлов Болат Қапарұлы Павлодар қ.
23. Теренченко Илья Сергеевич Павлодар қ.

 

  1. Екібастұз қалалық мәслихаты
1. Абдинов Эльдар Рзакули-оглы Екібастұз қ.
2. Алғамбаров Манат Қажыбекұлы Екібастұз қ.
3. Арсютин Николай Геннадьевич Екібастұз қ.
4. Бекбергенова Ләзат Ермекбайқызы Екібастұз қ.
5. Бірәлина Айман Жасұланқызы Екібастұз қ.
6. Егер Владимир Фёдорович Екібастұз қ., Шідерті к.
7. Жүсіпаев Арман Әбілмәжитұлы Екібастұз қ.
8. Ищенко Валерий Васильевич Екібастұз қ.
9. Құспеков Болат Қайыржанұлы Екібастұз қ.
10. Лепёхин Сергей Васильевич Екібастұз қ.
11. Макаров Серік Жұматайұлы Екібастұз қ.
12. Мұсанап Мирхат Мәдениетұлы Екібастұз қ.
13. Садуақасов Серік Телманұлы Екібастұз қ.
14. Сиваракша Далида Маратқызы Екібастұз қ.
15. Тұрлыбеков Қанат Хабиболлаұлы Екібастұз қ.
16 Шмидт Татьяна Викторовна Екібастұз қ.

 

  1. Ақсу қалалық мәслихат
1. Алпысбаева Глюзя Альфисовна Ақсу қ.
2. Әліпов Қанапия Есімұлы Ақсу қ.
3. Әмірханова Ғалия Ноғайшықызы Ақсу қ.
4. Бақауов Руслан Даниялұлы Ақсу қ.
5. Горохов Андрей Владимирович Ақсу қ.
6. Мұқашев Мақсат Тоқмұхамбетұлы Ақсу қ.
7. Носачева Татьяна Владимировна Ақсу қ.
8. Омарғалиев Мәдениет Қабылдыұлы Ақсу қ.
9. Оразалин Айдос Ырсымбекұлы Ақсу қ.
10. Толымбеков Азамат Мағауұлы Ақсу қ.
11. Түсіпбеков Бауыржан Жамбылұлы Ақсу қ.
12. Хайыргелдин Зада Асқарұлы Ақсу қ.
13. Шоқпарова Айгүл Бағадатқызы Ақсу қ.

 

  1. Актогайский районный маслихат
1. Әлханов Бейбіт Баянұлы Ақтоғай с. Ақтоғай ауданы
2. Бозжігітов Ержан Шорманұлы Жалаулы с. Ақтоғай ауданы
3. Дисенова Ләззат Сексенқызы Андрияновка с. Ақтоғай ауданы
4. Жақбаева Раиса Қайыржанқызы Әуелбек с. Ақтоғай ауданы
5. Жантеміров Ғалымбек Қазбекұлы Жаңабет с. Ақтоғай ауданы
6. Құрманғалиева Гүлбахыт Ғалымқызы Ақтоғай с. Ақтоғай ауданы
7. Макеев Виктор Васильевич Приреченское с. Ақтоғай ауданы
8. Мәрденова Шынар Азатқызы Жолболды с. Ақтоғай ауданы
9. Сәдуақасов Шайахмет Жақсыбайұлы Ақтоғай с. Ақтоғай ауданы
10. Таскенов Темірбай Жұмабайұлы Қараоба с. Ақтоғай ауданы
11. Тәшенев Жанат Шұғаұлы Ақтоғай с. Ақтоғай ауданы
12. Филипишин Владимир Владимирович Харьковка с. Ақтоғай ауданы

 

  1. Баянауыл аудандық мәслихаты
1. Айтуғанова Айдана Тұргынбайқызы Баянауыл с. Баянауыл ауданы
2. Алтынбек Алдамжар Карибайұлы Жаңатілек с. Баянауыл ауданы
3. Арынов Серікжан Арынұлы Баянауыл с. Баянауыл ауданы
4. Ахметжанов Сүйіндік Бердешұлы Баянауыл с. Баянауыл ауданы
5. Бектұрғанов Азамат Айтуұлы Майқайың к. Баянауыл ауданы
6.  Ботин Қуаныш Советұлы Майқайың к. Баянауыл ауданы
7. Жантелиев Рауан Қайыпханұлы Баянауыл с. Баянауыл ауданы
8. Кәкімова Анар Сағындыққызы Майқайың к. Баянауыл ауданы
9. Қасен Темірболат Мүбәракұлы Баянауыл с. Баянауыл ауданы
10. Мәненов Айдос Асқарұлы Баянауыл с. Баянауыл ауданы
11. Сартаева Айжамал Советқызы ЦЭС с. Баянауыл ауданы
12. Серікбай Дастан Алтынбекұлы Егіндібұлақ с. Баянауыл ауданы

 

  1. Железин аудандық мәслихаты
1. Әміров Бауыржан Жаңатанұлы Красновка с. Железин ауданы
2. Бондаренко Людмила Николаевна Жаңа Жұлдыз с. Железин ауданы
3. Волкова Елена Алексеевна Михайловка с. Железин ауданы
4. Жұмалинов Оразгелді Бөриұлы Славяновка с.Железин ауданы
5. Ерёмин Игорь Николаевич Железинка с.Железин ауданы
6. Лампартер Палина Эдуардовна Железинка с.Железин ауданы
7. Неупокоев Владимир Иванович Прииртышск с. Железин ауданы
8. Поддубный Дмитрий Владимирович Береговое с.Железин ауданы
9. Рақышев Еркен Бейсембекұлы Железинка с. Железин ауданы
10. Сәрсенов Төлеген Сәрсенұлы Железинка с. Железин ауданы
11. Тілебалдина Жанна Әубәкірқызы Еңбекші с. Железин ауданы

 

  1. Ертіс аудандық мәслихаты
1. Айтымбетова Ырысты Әлібекқызы Иса Байзақов с. Ертіс ауданы
2. Әушенов Медет Аманболұлы Қараағаш с. Ертіс ауданы
3. Бәкішев Балғабай Қайырқанұлы Ағашорын с. Ертіс ауданы
4. Бейсембінов Аспандияр Талапкерұлы Ертіс с. Ертіс ауданы
5. Бенера Иван Иванович Ертіс с. Ертіс ауданы
6. Гунжель Людмила Федоровна Ертіс с. Ертіс ауданы
7. Құсайынова Риза Нығманқызы Ертіс с. Ертіс ауданы
8. Малышев Геннадий Сергеевич Ертіс с. Ертіс ауданы
9. Мусин Дулат Амантайұлы Бұланбай с. Ертіс ауданы
10. Сейітов Ертіс Кокетайұлы Қызылжар с. Ертіс ауданы
11. Уәбов Сағынбай Бекенұлы Қызылагаш с. Ертіс ауданы
12. Шыңғысов Байшот Қабытайұлы Ертіс с. Ертіс ауданы

 

  1. Качир аудандық мәслихаты
1. Ахменова Сәуле Сәбенқызы Тереңкөл с. Качир ауданы
2. Әбілдинов Мақсат Лұқманұлы Тереңкөл с. Качир ауданы
3. Әліпова Назигүл Тұрдыбекқызы Песчаное с. Качир ауданы
4. Әменова Ғалия Нығматқызы Тереңкөл с. Качир ауданы
5. Базарбаева Гүлмира Қуанышқұлқызы Байқоныс с. Качир ауданы
6. Баяндинов Сапар Жасұланұлы Тереңкөл с. Качир ауданы
7. Бурмин Олег Леонидович Тереңкөл с. Качир ауданы
8. Вильгельм Александр Филиппович Львовка с. Качир ауданы
9. Карпенко Николай Владимирович Октябрьское с. Качир ауданы
10. Кауц Светлана Александровна Тереңкөл с. Качир ауданы
11. Мыңжасаров Қабдолла Тайкебайұлы Береговое с. Качир ауданы
12. Щербак Максим Игоревич Береговое с. Качир ауданы

 

  1. Лебяжі аудандық мәслихаты
1. Әбетжанов Дулат Ермекұлы Аққу с. Лебяжі ауданы
2. Әлтаев Қанат Мінтайұлы Аққу с. Лебяжі ауданы
3. Бісмелдінов Бауыржан Зейноллаұлы Тақыр Лебяжі ауданы
4. Есжанов Болатбек Кәкиұлы Шарбақты Лебяжі ауданы
5. Есімов Қазбек Ғарифоллаұлы Қызылқоғам Лебяжі ауданы
6. Жиеналин Қуаныш Жұмабайұлы Аққу с. Лебяжі ауданы
7. Коновалов Владимир Валентинович Ямышево с. Лебяжі ауданы
8. Мүрсәлімов Марат Қалабайұлы Шақа с. Лебяжі ауданы
9. Мусинова Светлана Рахымтайқызы Аққу с. Лебяжі ауданы
10. Өсімханова Балжан Молдағалиқызы Қазантай с. Лебяжі ауданы
11. Сәлімов Қайыржан Сағдатұлы Мерғалым с. Лебяжі ауданы
12. Шаймарданов Асылбек Уахитұлы Жанатаң с. Лебяжі ауданы

 

  1. Май аудандық мәслихаты
1. Арынов Ғибадат Тұрсынұлы Көктөбе с. Май ауданы
2. Байғалиев Алтынбек Бейсенұлы Көктөбе с. Май ауданы
3. Бақауов Қайырғалы Бекенұлы Ақшиман с. Май ауданы
4. Ботабай Қабыкен Болатұлы Кеңтүбек с. Май ауданы
5. Дарабаев Медет Темірзақұлы Кеңтүбек с. Май ауданы
6. Жетібаева Анар Ахметқызы Малайсары с. Май ауданы
7. Кәрімов Қайыржан Уанұлы Көктөбе с. Май ауданы
8. Сембин Жандарбек Қанатбекұлы Баскөл с. Май ауданы
9. Сүлейменов Тасқын Қабылбекұлы Жұмыскер с. Май ауданы
10. Тәшенова Сара Мағзұмқызы Көктөбе с. Май ауданы
11. Шамбасов Айтас Каменұлы Көктөбе с. Май ауданы

 

12.Павлодар аудандық мәслихаты

1. Әбілғазинова Әсия Ноянқызы Чернорецк с. Павлодар ауданы
2. Бәткеев Бақытбек Тілеубайұлы Заря с. Павлодар ауданы
3. Жетпісов Қазбек Қалимоллаұлы Красноармейка с. Павлодар ауданы
4. Кашитов Азамат Өмірзақұлы Красноармейка с. Павлодар ауданы
5. Корепанов Дмитрий Викторович Новочерноярка с. Павлодар ауданы
6. Краснова Раиса Фердинандовна Розовка с. Павлодар ауданы
7. Қайырбаева Гүлназ Мақанқызы Шақат с. Павлодар ауданы
8. Қалышбеков Әнуар Мұратұлы Набережное с. Павлодар ауданы
9. Левченко Владимир Иванович Павлодар қ.
10. Солдатова Анна Ильинична Мичурин с. Павлодар ауданы
11. Стрельба Николай Иванович Богдановка с. Павлодар ауданы
12. Шайхимов Айтуған Абылайұлы Шақат с. Павлодар ауданы

 

  1. Успен аудандық мәслихаты
1. Айбасов Зайжолла Базарбайұлы Қозыкеткен с. Успен ауданы
2. Бараисов Жасталап Райымбекұлы Успенка с. Успен ауданы
3 Бечелова Рыскен Қабышқызы Қоңырөзек с. Успен ауданы
4. Ви Александр Викторович Успенка с. Успен ауданы
5. Наукенов Ғадыл Неғматұлы Успенка с. Успен ауданы
6. Разиева Қарлығаш Манарбекқызы Успенка с. Успен ауданы
7. Романенко Николай Владимирович Вознесенка с. Успен ауданы
8. Руфф Эвальдт Гильдебертович Константиновка с. Успен ауданы
9. Смағұлова Сәуле Рымжанқызы Успенка с. Успен ауданы
10. Тауасқан Медет Алпысбайұлы Успенка с. Успен ауданы
11. Устименко Олег Дмитриевич Успенка с. Успен ауданы

 

  1. Шарбақты аудандық мәслихаты
1. Арбиев Едігей Төлебайұлы Александровка с. Шарбақты ауданы
2. Жақыпова Нұрмира Өміржанқызы Шарбақты с. Шарбақты ауданы
3. Ибрағимова Қарлығаш Халелқызы Шарбақты с. Шарбақты ауданы
4. Қайдағұлова Үміт Жомартқызы Шалдай с. Шарбақты ауданы
5. Қолтаев Мәдениет Галкин с. Шарбақты ауданы
6. Қалыбаев Динат Тахаудинұлы Шарбақты с. Шарбақты ауданы
7. Лямцев Виктор Григорьевич Шарбақты с. Шарбақты ауданы
8. Маринко Людмила Владимировна Шарбақты с. Шарбақты ауданы
9. Мәшенов Қисамиден Мақауұлы Чигириновка с. Шарбақты ауданы
10. Смақова Динара Қамшыбекқызы Шарбақты с. Шарбақты ауданы
11. Широцкий Сергей Филиппович Орловка с. Шарбақты ауданы
12. Шпехт Светлана Владимировна Шарбақты с. Шарбақты ауданы

Өзгертілді: 16.06.2017 16:52
Орналастырылды: 16.06.2017 17:00