Павлодар қаласының учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары

№ 1 учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңаауыл кенті, орталық өнеркәсіп ауданы, № 684 құрылыс,

«MS-Logistics» ЖШС ғимараты, телефон 627075

Төраға – Бекбауова Жұмагүл Байтаханқызы

төраға орынбасары – Шаяхметов Даурен Базарбайұлы

хатшы – Маденова Нұрсұлу Сәкенқызы

комиссия мүшелері  – Жиенбаев Бауыржан Ерматұлы, Канафиянова Нагима.

 

№ 2 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Хромзавод, 1 өтпе жол, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Дзюдо күресі бойынша «Батыр» балалар-жасөспірімдер

 спорт мектебі» КМҚК (дене шынықтыру-сауықтыру кешені), телефон 644105

Төраға –  Рамазанов Дастан Бәкібайұлы

төраға орынбасары – Вагнер Лев Львович

хатшы – Кошанова Құндыз Маратқызы

комиссия мүшелері  – Шкарпеткина Ольга Анатольевна, Залата Ольга Николаевна, Дүйсекенов Руфат Мейрамғалиұлы, Мусагажинова Гүлнара Мутушевна.

 

№ 3 учаскелік сайлау комиссиясы

Мойылды а., Абай көшесі, 1, «Павлодар қаласының № 38 жалпы негізгі

 білім беру мектебі» ММ, телефон 356596

Төраға –  Абылғазинов Мохаммед-Әли Шайби-Насрединұлы

төраға орынбасары – Мерзентай Ақмамық

хатшы – Рахматулина Алма Баязитқызы

комиссия мүшелері  – Баспақова Роза Жексенбайқызы, Соян Ертай, Галимова Сәния Кәрімқызы, Тәтиева Динара Нұрлыбекқызы.

 

№ 4 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Мир көшесі, 43, «Павлодар машина жасау колледжі» КМҚК, телефон 554572

Төраға –  Барақбаев Серік Түлекұлы

төраға орынбасары – Акишева Фарида Максұтқызы

хатшы – Рахметова Алмагүл Маулітқызы

комиссия мүшелері  – Жанқаринова Жанар Темкешқызы, Әшірбекова Римма Сәкенқызы, Тиынтай Тойшыбай, Жанғазинов Қуат Сейтмұханбетұлы, Бәйтенова Гүлмира Бөлегенқызы, Рахымбекова Мақпал Маратқызы.

 

№ 5 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Айманов көшесі, 35, «Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернаты» ММ, телефон 642835

Төраға –  Омаров Бақытжан Шайманұлы

төраға орынбасары – Бораналин Қуат Қанатұлы

хатшы – Кенжебаева Дәметкен Қамариденқызы

комиссия мүшелері  – Жақыпова Кәмила Қабылмажітқызы, Серікбай Ержан Таңатұлы, Ардагелдіқызы Ақбота,Мұратбай Бірлік Қасымжанұлы, Кәрімов Қайрат Сарсенбайұлы, Бускина Наталья Анифовна.

 

№ 6 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Айманов көшесі, 37, «Павлодар қаласының № 35 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 537104

Төраға –  Сардаров Қуаныш Ашықбекұлы

төраға орынбасары – Жанбосинов Аманжол Қабдырахманұлы

хатшы – Рахымова Алуа Жанусқанқызы

комиссия мүшелері  – Солтанғазинов Берик Рымханұлы, Попсуйко Любовь Евгеньевна, Пустяков Роман Александрович, Поддубная Наталья Александровна, Савельева Нина Ивановна, Ибраев Аманкелді Хамитұлы.

 

№ 7 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Айманов көшесі, 51, «Павлодар қаласының № 16 лицей-мектебі» ММ (кіреберіс шығыс жағынан), телефон 537541

Төраға –  Хабаров Валерий Николаевич

төраға орынбасары – Яворович Татьяна Ивановна

хатшы – Хабдолда Тамара

комиссия мүшелері  – Сыздыкова Жанна Нариманқызы, Муритова Гүлжайхан Шәкірқызы, Юрченкова Надежда Федоровна, Бородулина Людмила Николаевна.

 

№ 8 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Айманов көшесі, 51, «Павлодар қаласының № 16 лицей-мектебі» ММ

 (кіреберіс оңтүстік жағынан), телефон 538934

Төраға –  Мигунова Татьяна Алексеевна

төраға орынбасары – Нүрекенова Зейнегүл Қаламтайқызы

хатшы – Левашова Татьяна Викторовна

комиссия мүшелері  – Архипова Наталья Анатольевна, Медеуова Сәуле Абылқайырқызы, Тайлақова Алтынай Рамазанқызы, Иутина  Галина Владимировна, Шарапхан Жаслан Нұржанұлы, Жылқыбай Бағила Мұратқызы.

 

 № 9 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Мир көшесі, 9/1, «Павлодар сервис және тамақтандыру колледжі» КМҚК,

телефон 533136

Төраға –  Покидова Наталья Сергеевна

төраға орынбасары –Григорьева Ирина Анатольевна

хатшы – Архипова Марина Анатольевна

комиссия мүшелері  – Холодова Светлана Михайловна, Жақыпова Айнұр Сағадатқызы, Злобина Вера Васильевна, Саитова Жұлдұз Қаршығақызы, Сәденов Қаныш Айтбайұлы, Қайырбаева Мұрзада Маданятқызы.

 

№ 10 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Торайғыров көшесі, 24, «Павлодар қаласының № 28 жалпы

орта білім беру мектебі» ММ, телефон 530512

Төраға –  Хамитов Мирас Сержанұлы

төраға орынбасары – Темешев Рүстем Жанболатұлы

хатшы – Мұстафина Алма Галмиденовна

комиссия мүшелері  – Розум Ирина Викторовна, Тұрсынова Ақмарал Нәбиқызы, Әбділманова Сәуле Жаметқызы, Оспанова Әлия Әдебиетқызы, Жақашева Малика Шәріпбайқызы, Баршабаева Әйгерім Орныпайқызы.

 

№ 11 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Конституция алаңы, 1, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Естай атындағы Мәдениет сарайы» МҚКК, телефон 537971

Төраға –  Өскембаев Біржан Абайұлы

төраға орынбасары – Филинков Александр Валерьевич

хатшы – Нығманова Толқынай Қазбекқызы

комиссия мүшелері  – Петрова Мария Александровна, Дармиль Роман Николаевич, Ахмерова Зульфия Жасқайратқызы, Ержігитова Тулкин Әбляшқызы, Ахметбекова Алина Теміржанқызы, Асанбаева Майгүл Тлеуғабылқызы.

 

№ 12 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Астана көшесі, 12, «Павлодар қаласының дарынды балаларға арналған № 8

 лицей-мектебі» ММ, телефон 534714

Төраға –  Қалиев Ерсін Тлектесұлы

төраға орынбасары – Жанаев Азат Сапарғалиұлы

хатшы – Шевнина Нина Викторовна 

комиссия мүшелері  – Нұрмұхамбетова Нарзан Шайкенқызы, Староверов Константин Владимирович, Омарова Ақмарал Баймұратқызы, Шинкарук Алексей Владимирович, Жуанышева Гүлсім Хамзақызы, Түркбенова Клара Сатабайқызы.

 

№ 13 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Бектұров көшесі, 14, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының «Олимпиадалық резервтің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі» КММ, телефон 658831

Төраға –  Камкин Юрий Викторович

төраға орынбасары – Усманов Равиль Ринатович

хатшы – Пилецкая Елена Владимировна

комиссия мүшелері   Алимкулова Динара Ерсаинқызы, Аубакирова Гүлдана Құатқызы, Воробьев Николай Владимирович, Чижов Виталий Юрьевич, Сейполдаева Самал Дабыртайқызы, Аминова Зульфия Салимқызы.

 

№ 14 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Генерал Дүйсенов көшесі, 22/1, «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ филиалы «Павлодар облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыр институты», телефон 320792

Төраға –  Кажмұхамбетов Жолдасбек Борамбайұлы

төраға орынбасары – Бассуов Орал Жұмажанұлы

хатшы – Полешко Анна Васильевна

комиссия мүшелері  – Арқалықов Қанат Ғалымбекұлы, Қалқабаева Қарлыгаш Серікқызы, Әлібек Нәсихат Қайратұлы, Жүсіпова Алмагүл Жаркенқызы, Жабагина Райхан Мағжанқызы, Қаржаубаева Бахытжан Қадырбайқызы.

 

№ 15 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Сәтбаев көшесі, 104, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының «С. Торайғыров атындағы облыстық біріктірілген әмбебап ғылыми кітапханасы» КММ, телефон 320165

Төраға –  Шаймарданов Ғалым Қинаятұлы

төраға орынбасары – Панова Зәмзагүл Тлеубаевна 

хатшы – Осипова Ружена Евгеньевна

комиссия мүшелері  – Байжанова Баршагүл Балтагүлқызы, Ахметжанова Жанар Қабидоллақызы, Жұмағұлова Гүлмиран Вахасовна, Корешкова Татьяна Сергеевна.

 

№ 16 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Торайғыров көшесі, 67, «Музыкалық колледж – дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат» кешені» ММ, телефон 554717

Төраға –  Люсов Александр Владимирович

төраға орынбасары – Иванов Владимир Александрович

хатшы – Король Елена Викторовна

комиссия мүшелері  – Хакимова Светлана Раждеповна, Жидков Виталий Викторович, Аллахвердиев Руслан Рамизович, Ақшолакова Қарлығаш Қабиқызы, Тоқанов Мади Қайламбекұлы, Кашенова Жанна Мәжітқызы.

 

№ 17 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Жеңіс алаңы, 3/1, «Павлодар қаласының № 11 модульдік

үлгідегі жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ, телефон 324969

Төраға –  Нұркин Данат Кабдушевич

төраға орынбасары – Лукьянец Валентина Анатольевна

хатшы – Камышкенова Назгүл Шайдоллақызы

комиссия мүшелері  – Ковалев Геннадий Юрьевич, Оразбаева Жұлдыз Ерболатқызы, Жақсылықова Жанара Жұмагұлқызы, Фесик Дарья Александровна, Попик Яна Еркеновна, Дмитриев Сергей Сергеевич.

 

№ 18 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Мир көшесі, 60, «Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті» ШЖҚ РМК, телефон 552798

Төраға –  Жүсіпбаев Саят Бейбітұлы

төраға орынбасары – Дурманов Тимофей Сергеевич

хатшы – Әуешев Азамат Ерланұлы

комиссия мүшелері  – Құдайбергенова Гүлзада Дюсенбайқызы, Рақышева Қарлығаш Әнуарқызы, Қошқарова Гүлнәра Сапарғалиқызы, Шапкенова Жұмабике, Ламашарипова Алтын Мұратқызы, Хасенова Анара Болатқызы.

 

№ 19 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Урицкий көшесі, 78, «Павлодар қаласының № 6 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 550483

Төраға –  Айтқұжинова Әсемгүл Бақтыбекқызы

төраға орынбасары – Рамазанова Евгения Алексеевна

хатшы – Уразалимова Гүлнәзия Сансызбайқызы

комиссия мүшелері  – Әбішева Әлия Жанатқызы, Знайденко Вера Владимировна, Кәлменбаев Ғалымжан Серікұлы, Махметов Арман Жұмағалиұлы, Кокорев Александр Олегович, Қанжығалина Роза Қабдолқызы.

 

 № 20 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Лермонтов көшесі, 93/1, «Павлодар қаласының № 34 инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 550930

Төраға –  Айгожин Болат Қапкенұлы

төраға орынбасары – Кибашева Бақыт Сәулетқызы

хатшы – Устина  Наталья Анатольевна

комиссия мүшелері  -Нормуратова Әлмира Нұрмахматқызы, Хазимухаметова Сария Миннимухаметовна, Куклина Жанна Викторовна, Ширшова Татьяна Фёдоровна, Сағитова Жамал Қалымжанқызы, Төлеубаева Айнұр Сәбитқызы.

 

№ 21 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Короленко көшесі, 9/1, «Павлодар қаласының № 2 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 550984

Төраға –  Темірова Жанна Қайыргелдіқызы

төраға орынбасары – Ахметжанова Сандуғаш Маконқызы

хатшы – Шампатова Мақпал Маралбекқызы

комиссия мүшелері  – Қайырбаева Нұрбике Геннадьевна, Досанова Гүлбаршын Қуандыққызы, Сычева Елена Николаевна, Көшелекова Жазира Қайролақызы, Боровикина Светлана Михайловна, Бурумбаева Нұржамал Сейтахметқызы.

 

№ 22 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Короленко көшесі, 9/2, «№ 2 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі» КМҚК, телефон 551504

Төраға –  Валова Мария Валерьевна

төраға орынбасары – Жетпісов Ренат Қабылұлы

хатшы – Штонда Ирина Дмитриевна

комиссия мүшелері  – Тілеубалдинов Нұрболат Ерікұлы, Королёва Людмила Анатольевна, Шафиков Зафар Ринатович, Шукоева Бақыткүл Темірболатқызы, Берликова Марина Александровна, Ысқақ Бибігүл Арыстанбекқызы.

 

№ 23 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Лермонтов көшесі, 93, «Павлодар бизнес-колледжі» КМҚК, телефон 555808

Төраға –  Қапенов Ермек Уахапұлы

төраға орынбасары – Жалпаков Талғат Теміржанұлы

хатшы – Маратхан Амангүл

комиссия мүшелері  – Льясова Айгүл Әутәліпқызы, Нұрмұхамбетова Ляззат Қайыртасқызы, Тасқарин Алмаз Қайыргелдіұлы, Махметова Дәрия Қанатқызы, Тасамбаева Алмагүл Төлепбергенқызы, Құснияр Ұлжан Нұрланқызы.

 

№ 24 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Лермонтов көшесі, 95, «Павлодар қаласының № 43 жалпы орта

білім беру мектебі» ММ, телефон 556862

Төраға –  Әубәкірова Самал Қасқырбайқызы

төраға орынбасары – Қабыкенов Азамат Хасенұлы

хатшы – Әбілдинова Айнұр Еркінқызы

комиссия мүшелері  – Жигулина Юлия Валериевна, Стремилова Ольга Александровна, Аюпов Амангелді Серікұлы, Күнтуған Еркебұлан, Жусіпбаев Азамат Бейбітұлы, Қаршығанов Наурызбай Қайырұлы.

 

№ 25 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Бакинская көшесі, 4, «Павлодар қаласының № 23 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 611296

Төраға –  Победимова Анна Валерьевна

төраға орынбасары – Сатиров Алмаз Тұрсынбайұлы

хатшы – Темірова Асем Нұрлыбекқызы

комиссия мүшелері  – Сүлейменова Айгүл Қинаятқызы, Нұрғалиева Назима Қабыкенқызы, Оразалина Гүлбаршын Айтбекқызы, Кильдибекова Сандұғаш Жұмажанқызы, Ысқакова Жанар Тұргынқызы, Абдалинов Рустанбек Талғатұлы.

 

№ 26 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 1, «Шаңырақ» облыстық халық шығармашылығы және мәдени-сауық қызметі орталығы» КМҚК, телефон 680300

Төраға –  Мұқашева Гүлнара Жүнісқызы

төраға орынбасары – Арынова Бағдат

хатшы – Носачева Ольга Сергеевна

комиссия мүшелері  -Усик Максим Миколаевич, Шаненова Ильмира Сайлауқызы, Стрелецкая Тамара Рудольфовна, Әбішаев Өмірбек Қабиденұлы, Ибраева Әсия Болатбекқызы, Хадыр Аманкелді.

 

№ 27 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Құдайберген Сұрағанов көшесі, 19, «Иртыштрансстрой» Ассоциациясының ғимараты, телефон 372170

Төраға –  Казбекова Айнур Ерсаинқызы  

төраға орынбасары – Диярова Зұхра Қанатқызы

хатшы – Кәрібай Айдана Айдарқызы

комиссия мүшелері  – Байғұлова Гүлмира Сапарғалиқызы, Шипилова Татьяна Павловна, Мәжітова Гүлназ Мұхаметқалиқызы, Садвоқасова Дарья Шаймарденқызы, Тетерина Галина Александровна, Мұстафина Гүлнәр Бақыжанқызы.

 

№ 28 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Лермонтов көшесі, 129, «Павлодар қаласының № 5 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 549580

Төраға –  Қалиева Тілеулес Етекбайқызы 

төраға орынбасары – Смаилов Дұлат Тоқтасынұлы

хатшы – Есенғұлова Әсел Тасболатқызы 

комиссия мүшелері  – Әбілтаева Перізат Төлеубекқызы, Идрисова Қаракөз Шақратқызы, Сағынова Дәрия Сейітқазықызы, Бекмұханов Абай Ерболатұлы, Ибраева Жанар Хайруллақызы, Жұмабекова Жұлдыз Нүркенқызы.

 

№ 29 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Малайсары батыр көшесі, 2, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Павлодар қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» КММ, орталық балалар кітапханасы, телефон 549304

Төраға –  Досмағамбетов Ахмад Сапарұлы

төраға орынбасары – Незванова Светлана Садыровна

хатшы – Қабылденова Айтжамал Қайырбекқызы

комиссия мүшелері  – Кенжеғалиева Ботагөз  Қабдылсағитқызы, Галиева Балжан Ерсаидқызы, Айтмағамбетова Алмагүл Серікқызы, Репка Виолетта Александровна, Адамова Күлжазира Жолатқызы,

Қалиев Жұмабай Шенгешханұлы.

 

№ 30 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Димитров көшесі, 2, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының «Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі» КМҚК, телефон 338733

Төраға –  Рамазанов Мағауия Рспайұлы

төраға орынбасары – Кайыргелдин Қайрат Амангелдіұлы

хатшы – Мұбаракова Асемгүл Мұратқызы

комиссия мүшелері  – Пошвина Татьяна Владимировна, Кистобаева Динара Садыбекқызы, Ерёмина Светлана Николаевна, Заитов Нұрсұлтан Талғатұлы, Ламтева Светлана Владимировна, Бухариева Зияда Қабдоллақызы.

 

№ 31 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Димитров көшесі, 2, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының «Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі» КМҚК, телефон 338440

Төраға –  Кондратьева Любовь Константиновна

төраға орынбасары – Айғазинов Халиль Ирингайұлы

хатшы – Досчанова Бахытгүл Қазбекқызы

комиссия мүшелері  – Матанова Меруерт Қапбасқызы, Иманбаева Ақмарал Мерекеқызы, Сайлаубаева Ризагүл Жанболатқызы, Жанғазина Балшақар Түскенқызы, Аманжолов Ерулан Қайрулаұлы, Яковец Анатолий Александрович.

 

№ 32 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 16А, «Павлодар қаласының № 72 сәбилер бақшасы» МҚКК,

 телефон 651920

Төраға –  Абдиков Болат Қаратайұлы

төраға орынбасары – Балыков Игорь Владимирович

хатшы – Бережная Инна Валерьевна

комиссия мүшелері  -Юцык Алина Александровна, Куринёва Светлана Васильевна, Жакенова Салтанат Социалқызы, Оразалинова Нүрилә Темірғалиқызы, Литвиненко Елена Витальевна, Маусымбаева Бибигүл Тұяққызы.

 

№ 33 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Павлов көшесі, 17, «Павлодар қаласының № 27 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 338123

Төраға –  Күзембаева Бақытгүл Сансызбайқызы

төраға орынбасары – Масақбаева Динара Қабылжанқызы

хатшы – Абетова Дана Бұлатқызы

комиссия мүшелері  – Өтегенова Әлия Әбуқұмарқызы, Отыншина Сандуғаш Жұмасейітқызы, Дәутекова Айман Тасболатқызы, Макаревич Ольга Васильевна, Барова Татьяна Николаевна, Медетов Асет Беқжанұлы

 

№ 34 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Чкалов көшесі, 134, «Павлодар теміржол колледжі»

КМҚК, телефон 505733

Төраға –  Жайықпаева Гүлсан Тілеубекқызы

төраға орынбасары – Сағымова Гүлден Амангелдіқызы

хатшы – Абраева Гүлнар Жарлығапқызы

комиссия мүшелері  – Сәтенова Динара Жұмагелдіқызы, Қарашашева Светлана Шампатқызы, Салпыкова Гүлмира Балтабайқызы, Стефак Людмила Михайловна, Аипов Қайсар Болатбекұлы, Төлеубаев Мереке Қабылешұлы.

 

№ 35 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ.,Московская көшесі, 82, «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери-техникалық мектебі» РМҚКК Павлодар филиалының әкімшілік ғимараты, телефон 652605

Төраға –  Вдовыдченко Вячеслав Петрович

төраға орынбасары – Снигирёв Александр Евгеньевич

хатшы – Трифонова Марина Николаевна

комиссия мүшелері  – Лифанов Олег Алексеевич, Новикова Юлия Анатольевна, Мұхтаров Назымбек Бақытжанұлы, Аброськина Надежда Алексеевна, Ғабдуллина Гүлдана Қанатқызы, Мұстафинов Марат Қайдарұлы.

№  36 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Украинская көшесі, 38, «Павлодар техникалық сервис колледжі» КМҚК

(№ 1 оқу корпусы), телефон 516398

Төраға –  Тоқтаров Данияр Қайыргелдіұлы

төраға орынбасары – Кирпичева Светлана Ивановна

хатшы – Әмренова Айжан Сисенғалиқызы

комиссия мүшелері  – Науман Александр Андреевич, Тілеува Әлия Қайыржанқызы, Сыздықова Динара Серікқызы, Аджигитова Ирина Владимировна, Ахметов Алмас Токтасұлы, Өскенбаева Сайран Бақиқызы.

 

№ 37 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Щедрин көшесі, 60, «Павлодар қаласының Қалижан Бекхожин атындағы жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 500686

Төраға –  Смаилов Мұрат Қайырбекұлы

төраға орынбасары – Мырзағалиева Мәдина Боранбайқызы

хатшы – Базарбаева Айнагүл Мирямқызы

комиссия мүшелері  – Әделқанов Талғат Рақышұлы, Сапарғали Айман Жанабекқызы, Кенжекеев Руслан Серікбайұлы, Мұхамедова Ақбота Ерланқызы, Жунісова Бекзат Жақсылыққызы, Қамзина Сандуғаш Хайроллақызы.

 

№ 38 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Яков Геринг көшесі, 79, «Павлодар қаласының № 18 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 516131

Төраға –  Ахметжанова Шолпан Аманжолқызы

төраға орынбасары – Жетенова Мейрамгүл Болатқызы

хатшы – Балағазинова Алтынай Молдатиянқызы

комиссия мүшелері  – Асаинова Айнұр Қабиденқызы, Үтенова Бакытгүл Табылдақызы, Кұлмағанбетова Әлия Балғабайқызы, Бирюкова Елена Викторовна, Әбішева Зарина Кенжебайқызы, Ярешко Татьяна Михайловна.

 

№ 39 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Минин көшесі, 31, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы» МҚКК, телефон 515935

Төраға –  Пономарёв Олег Петрович

төраға орынбасары – Вайцель Владимир Александрович

хатшы – Молдабаева Әлмира Исмаилқызы

комиссия мүшелері  – Садвоқасова Гүлсім Тастемірқызы, Кузкенова Әсемгүл Әнуарбекқызы, Кенжебаева Гүлсім Серікқызы, Сартай Марал Маратқызы, Шұғайыпова Мәдина Хамитқызы, Шагирова Гүлжанат Смағұлқызы.

 

40 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Яков Геринг көшесі, 78, «Павлодар технологиялық колледжі»

МҚКК, телефон 659861

Төраға -Байтілесова Динара Темірбайқызы

төраға орынбасары – Сүлейменова Айслу Ағыбайқызы

хатшы – Айтқұлова Әйгерім Ризақызы

комиссия мүшелері  – Әмірханова Жанаргүл Мейрамқызы, Мұсабекова Тлектес Заирбекқызы, Вибе Мария Петровна, Джанкин Қайрат Құдайбергенұлы, Хамитова Сәуле Ләззатқызы, Гросс Инга Райнгольдовна.

 

№ 41 учаскелік сайлау комиссиясы

Ленин к., Макаренко көшесі, 14, «Павлодар қаласының

№ 33 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 337154

Төраға – Қыстаубаева Гүлсім Рашитқызы

төраға орынбасары – Кайдаров Сағадат Шәріпұлы

хатшы – Сыздықова Қакимаш Адамқызы

комиссия мүшелері  – Ахметов Мақсұт Жұмабайұлы, Жомартова Назыгүл Әбуталимқызы, Майкенова Гүлдана Серікқызы, Қалиева Бақызы Қанашқызы, Әбенова Динара Болатқызы, Тұрлыбаева Гүлнара Асқарқызы.

 

№  42 учаскелік сайлау комиссиясы

Ленин к., Павлодарская көшесі, 53А, «Жаяу Мұса атындағы

Мәдениет үйі» МҚКК, телефон 660610

Төраға –  Балтабаева Шара Имантайқызы

төраға орынбасары – Дүйсембекова Бахыт Сапарқызы

хатшы – Манарова Рысты Ойратқызы

комиссия мүшелері  – Смағұлова Айкүміс Болатқызы, Раскильдинова Дәрия Оразбекқызы, Ангоноева Алмагүл Сембайқызы, Мисфахитдинова Күлғайша Қалиқызы.

 

№ 43 учаскелік сайлау комиссиясы

Ленин к., Целинная көшесі, 1, «Жолқұдық элеваторы» кәсіпорны ЖШС әкімшілік ғимараты,

телефон 337152

Төраға –  Жексенов Азамат Арсыланқызы

төраға орынбасары – Искакова Раушан Кенжебекқызы

хатшы – Сұлташева Әлия Кұрманғалиқызы

комиссия мүшелері  – Мұсабаева Меруерт Сайлаубайқызы, Матаева Гаухар Қуантайқызы, Кұрмашева Айгүл Күбешқызы, Әденов Дұлат Буржанұлы.

 

№ 44 учаскелік сайлау комиссиясы

Ленин к., Панфилов көшесі, 65, «Павлодар қаласының № 32 жалпы негізгі білім беру мектебі» ММ, телефон 318743

Төраға –  Омарова Бақыт Жұмашқызы

төраға орынбасары – Ермекова Мариямгүл Есенқызы

хатшы – Бережная Анастасия Алексеевна

комиссия мүшелері  – Айджанова Алмагүл Төлегенқызы, Кирибаев Нұрсұлтан Жастлекұлы, Алдабергенова Әлия Төкенқызы, Шәмшиденова Гүлмира Сәрсембайқызы.

 

 

№ 45 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Мир көшесі, 41, «Павлодар облыстық онкологиялық диспансері»

ШЖҚ КМК, телефон 730650

Төраға -Құрбанова Ләззат Ғаллемқызы

төраға орынбасары – Борисенко Сергей Владимирович

хатшы – Ақтаева Назигүл Матайқызы

комиссия мүшелері  – Түсіп Алмагүл Жапарбергенқызы, Алжабаев Мейрам Балташұлы.

 

№ 46 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Щедрин көшесі, 63, «Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы» ШЖҚ КМК, телефон 664005

Төраға – Қасенов Қанат Төлеуғазыұлы

төраға орынбасары – Ақбаралиева Лолахон Ахмаджоновна

хатшы – Нұркенова Маржан Құндықпайқызы

комиссия мүшелері  – Барлықова Гүлжамал Бейсембайқызы, Жүрсінова Бибігүл Құндықпайқызы.

 

№ 47 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Батурин көшесі, 4/1 құрылыс, «№ 3 Павлодар қалалық ауруханасы» ШЖҚ КМК, телефон 643903

Төраға –  Асылбекова Аида Нұрбекқызы

төраға орынбасары – Рахматулина Бақытжамал Қуандыққызы

хатшы – Акишева Гүлдары Сапарғазықызы

комиссия мүшелері  – Иқсатова Фарида Еракайқызы, Хасенова Рамия Хайруллиновна.

 

№  48 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар а., Береговая көшесі, 60/1, «Павлодар қаласының № 40 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (кіреберіс Школьный тұйық көшесінен), телефон 318416

Төраға – Бодиев Тұрсын Әмірханұлы

төраға орынбасары – Қарпбаева Толқын Теміртасқызы

хатшы – Голубничая Светлана Николаевна

комиссия мүшелері  – Кульдикова Әсия Қабылжанқызы, Илюсизова Мәдина Нұркенқызы, Финк Екатерина Николаевна, Самокиш Татьяна Александровна, Воробьев Александр Мефодьевич, Касацкая Екатерина Владимировна.

 

№  49 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар а., Павлодар ауылы, Береговая көшесі, 60/1, «Павлодар қаласының № 40 жалпы орта білім беру мектебі» ММ  (кіреберіс Береговая көшесінен), телефон 318415

Төраға –  Задубняк Любовь Владимировна

төраға орынбасары – Иванов Анатолий Владимирович

хатшы – Янбулатова Оксана Александровна

комиссия мүшелері  -Ващенкова Татьяна Владимировна, Большакова Валентина Ивановна, Әбелдинова Шынар Серікқызы, Нұркенова Ольга Владимировна, Маршала Лариса Викторовна, Семенова Надежда Георгиевна.

 

№ 50 учаскелік сайлау комиссиясы

Кенжекөл а., Ата Заң алаңы, 1, «Кенжекөл жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 353461

Төраға –  Әбішева Клара Орлабайқызы

төраға орынбасары – Балтабаева Сұлушаш Қошқарқызы

хатшы – Бақыбаева Айжан Зикенқызы

комиссия мүшелері  – Джагапарова Евгения Мукатаевна, Әубәкірова Анар Сейтбатталқызы, Серікбаев Темірбек Калекұлы, Табылбекова Айгүл Қуатқызы, Бекетбаева Ұлбосын Қазбекқызы, Күкентаева Күлжан Абдрахманқызы.

 

№ 51 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Рылеев көшесі, 13, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Естай атындағы Мәдениет сарайы» МКҚК, мүгедектермен жұмыс жөніндегі мәдениет үйі, телефон 349608

Төраға – Абдыханов Азамат Дәуленұлы

төраға орынбасары – Вурганова Ирина Анатольевна

хатшы – Дюсеков Медет Советбекұлы

комиссия мүшелері  – Спатилова Рысалды Темерболатқызы, Искакова Анар Балғабекқызы, Арынова Алма Тұрарқызы, Мантыкова Мәдина Сақтайқызы, Жаншукова Күләтай Оразбайқызы, Илимбаева Орынтай.

 

№ 52 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 190, «Павлодар қаласының № 24 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (кіреберіс Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан), телефон 604268

Төраға –  Слывоцкая Ольга Яковлевна

төраға орынбасары – Наскенова Айсұлу Сайленқызы

хатшы – Құсаинова Салтанат Теміржанқызы

комиссия мүшелері  – Алданазарова Динара Есенгелдіқызы, Ахметова Бақытжан Сапарбекқызы, Шайкимова Ботагөз Қанатқызы, Сегизаева Гүлдана Ринатқызы, Сембина Әсем Теміржанқызы, Жакубаева Бақтыгүл Бекболатқызы.

 

№ 53 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 346, «Павлодар қаласының № 21 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (жапсаржай), телефон 607313

Төраға –  Панарин Виталий Геннадьевич

төраға орынбасары – Шуақбаева Жанар Ниязбекқызы

хатшы – Сокрутенко Галина Ивановна

комиссия мүшелері  – Алтынбекова Гүлнар Абылқайырқызы, Берник Индира Қайроллақызы, Бекова Әсел Сағындыққызы, Ақаев Нариман Ғабдуллаұлы, Стукушин Никита Александрович, Шукин Михаил Дмитриевич.

 

№ 54 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Сәтбаев көшесі, 156, «Павлодар қаласының бірыңғай есептеу орталығы» ЖШС, телефон 325936

Төраға –  Черевкова Елена Александровна

төраға орынбасары – Рахимжанова Армангүл Сартайқызы

хатшы – Абдрахманова Торғын Ермекқызы

комиссия мүшелері  – Бокишева Мақпал Бейсенғазықызы, Загорулько Светлана Николаевна, Утубаева Назгүл Серікқызы, Фролова Светлана Николаевна, Иманова Айнұр Хасанқызы, Подгайная Ольга Владимировна.

 

№ 55 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Жеңіс алаңы, 13, «Павлодар қаласының № 7 жалпы орта білім беру бейіндік бейімдеуге мамандандырылған мектебі» ММ, телефон 322236

Төраға -Макешов Еркін Шаймерденұлы

төраға орынбасары –Жанкин Төлеген Олжагулұлы

хатшы – Шагеева Диана Сьюмдыковна

комиссия мүшелері  – Байбулатова Нұр-Сәуле Ахметқызы, Рахымбаев Әлімжан Нұрланұлы, Мұрашева Салтанат Қалтайқызы, Шамраев Максим Юрьевич, Тонхорхан Багачагуль, Қайырбекова Аделия Ертайқызы.

 

№ 56 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., 1 Май көшесі, 27, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының «М. Катаев атындағы оқушылар сарайы»КМҚК, телефон328524

Төраға – Утюпов Олжас Канатұлы

төраға орынбасары – Нұрланова Гүлжан Мужикбайқызы

хатшы – Сартай Баян Қайратқызы

комиссия мүшелері  – Садвакасова Зере Ержанқызы, Омарова Айнұр Анварбекқызы, Баймұса Мейрам Солтанұлы, Әшірбекова Айгүл  Қашаубайқызы, Смаилова Ғайша Қапасқызы, Қайыркулова Әлия Рахымкұлқызы.

 

№ 57 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., 1 Май көшесі, 33, «Құрманғазы атындағы № 1 балалар музыкалық мектебі» МҚКК, телефон 300764

Төраға -Евтушенко Леонид Александрович

төраға орынбасары – Шарапиденов Болат Еркінжасұлы

хатшы – Рахымова Стелла Хамитқызы

комиссия мүшелері  -Классен Александр Сергеевич, Гонтовой Олег Леонтьевич, Тарнавская Елена Владимировна, Ишанкулов Берік Қошанбайұлы, Бардашевский Александр Васильевич, Исабаева Нұргүл Бабатайқызы.

 

№  58 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Малайсары батыр көшесі, 3, «Павлодар қаласының № 1 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 548318

Төраға –  Даутов Әсет Тұрсынғалиұлы

төраға орынбасары – Соснов Алексей Викторович

хатшы – Маркова Ирина Владимировна

комиссия мүшелері  – Гунченко Денис Владимирович, Магзумова Айнагүл Ромазанқызы, Шахарова Самал Қадырбайқызы, Әпсаликова Дидар Мейрамқызы, Сыздықов Азамат Жанайдарұлы, Хасенова Бибігүл Бесембайқызы.

 

№ 59 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Малайсары батыр көшесі, 41, «Павлодар қаласының № 41 дене шынықтыру-сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ, телефон 500337

Төраға –  Рахымбеков Рапағат

төраға орынбасары – Мұқышева Әсем Наурызбайқызы

хатшы – Стрекмит Зоя Александровна 

комиссия мүшелері  -Искакова Рысты Шаймұратқызы, Кутякиди Екатерина Сергеевна, Чубова Виктория Васильевна, Курилко Татьяна Анатольевна, Артықпаева Ақмарал Елдібайқызы, Қабышева Ардақ Қагарқызы.

 

№ 60 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 62/1, «Павлодар қаласының № 19 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (кіреберіс Киров көшесінен), телефон 615223

Төраға –  Бекбаева Айнұр Тлегенқызы

төраға орынбасары – Серімбаева Данна Түлеубайқызы

хатшы – Есебаева Зәуреш Ермекқызы

комиссия мүшелері  – Күзембаев Аян Сансызбайұлы, Джакижанова Алтын Саматқызы, Видиней Оксана Ивановна, Шиянбина Жанзира Жұмаханқызы, Нүрпейісов Асқарбек Нұрлыбайұлы, Шәріпова Қарлығаш Октябрқызы.

 

№ 61 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Жаяу Мұса көшесі, 1, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Жігер» балалар-жасөспірімдер клубы» МҚКК «Рақым» бөлімшесі, телефон 349186

Төраға –  Фукс Людмила Александровна

төраға орынбасары – Капсалямов Аблай Ибрайұлы

хатшы – Светкина Надежда Ивановна

комиссия мүшелері  – Салықов Арман Теміртасұлы, Самарханова Айнаш Ғабитқызы, Темірбаева Елена Валерьевна, Бугрова Елена Александровна, Асильбекова Назымгүл Бейсенбекқызы, Такибаева Әсия Сағадатқызы.

 

№ 62 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., М. Исиналиев көшесі, 24, «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалы – Павлодар қаласының № 2 бөлімі, телефон 662277

Төраға – Ералин Қанат Несіпбекұлы

төраға орынбасары – Ахтамберова Анар Наурызбайқызы

хатшы – Қасенова Роза Қапсалямқызы

комиссия мүшелері  – Рахметжанова Гүлжан Жасқайратқызы, Айтжанова Маржан Мейрамбекқызы, Нұрғалиева НаргүлҚуандыққызы, Алимова Алмагүл Хамиттенқызы, Гончерук АнастӘсия Ильинична,

Михайлова Любовь Николаевна.

 

№ 63 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Естай көшесі, 83а, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің «№ 1 балалар – жасөспірімдер спорт мектебі» КММ, телефон 689997

Төраға –  Бортник Геннадий Михайлович

төраға орынбасары – Замотин Александр Федорович

хатшы – Жаминова Анар Нажмиденқызы

комиссия мүшелері  – Деева Татьяна Владимировна, Павлюк Юлия Юрьевна, Кислова Татьяна Михайловна, Жұмашев Серік Жексенбайұлы, Булдакова Елена Юрьевна, Макина Нұрбану Қайырбергенқызы.

 

№ 64 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Толстой көшесі, 95, «Дарынды балаларға арналған Абай атындағы № 10 лицей-мектебі» ММ, телефон 730015

Төраға -Аксёнов Дмитрий Борисович

төраға орынбасары – Федоренко Сергей Юрьевич

хатшы – Айғожина Гузель Асқарқызы

комиссия мүшелері  – Альханов Бауржан Мұрат-ханұлы, Беспалов Илья Игоревич, Михайлова Виктория Алексеевна, Траут Дмитрий Андреевич, Бурчук Денис Игоревич, Сушина Күнсұлу Сатыбалдықызы.

 

№ 65 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Киров көшесі, 115, «Қазтұтыну одағының Павлодар жоғары экономикалық колледжі» білім беру мекемесі, телефон 660011

Төраға -Дуржембаева Әлия Мүбаракқызы

төраға орынбасары – Омаров Оразбай Егімбайұлы

хатшы – Жүспекова Батима Қайрбекқызы

комиссия мүшелері  – Кожиков Дархан Ахметуллаұлы, Махметова Гүлден Ерсінқызы, Шалимбаев Болатбек,

Нұргажинов Дәулет Қабдоллаұлы, Өскенбай Айнагүл Амангелдіқызы, Наурызбаева Назигүл Тореханқызы.

 

№ 66 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Шевченко көшесі, 1, «Павлодар қаласының № 36 экологиялық бағыттағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ, телефон 613012

Төраға –  Кос Владимир Иванович

төраға орынбасары – Алимова Замзагүл Иренгайыпқызы

хатшы – Ахмеджанова Данара Жаңбырбайқызы

комиссия мүшелері  – Давлятчин Ерлан Миндығалиұлы, Липин Николай Александрович, Баильдинова Зиягүл Елеусізқызы, Кулибанова Әнел Ермекбайқызы, Демеуова Қорлан Қабдоллақызы, Алжабаев Алтынбек Балташұлы.

 

№ 67 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 62/1, «Павлодар қаласының № 19 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (кіреберіс Павлов көшесінен), телефон 615259

Төраға -Жунісов Арман Махамбетұлы

төраға орынбасары – Бегалиев Рүстем Алибайұлы

хатшы – Козлова Екатерина Викторовна

комиссия мүшелері  – Клименко Роман Игоревич, Пилуй Александр Иванович, Займолда Күлжазира, Раисова Гүлмира Еркебұланқызы, Жұмажанова Зарина Кенжетайқызы, Смакова Мөлдір Рымбекқызы.

 

№ 68 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Катаев көшесі, 22, «Павлодар қаласының № 29 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 545451

Төраға – Дианов Сергей Владимирович

төраға орынбасары – Иванюк Михаил Николаевич

хатшы – Байгузинова Анар Рамазанқызы

комиссия мүшелері  -Кем Марина Михайловна, Семенов Владислав Валерьевич, Сорочинская Наталья Николаевна, Остапенко Ирина Ивановна, Түсіпова Толқынгүл Темірболатқызы, Бабенко Ирина Георгиевна.-

 

№ 69 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 90, «Павлодар қаласындағы Алматы экономика және статистика академиясы» мекемесінің өкілдігі, телефон 613347

Төраға –  Сатлаев Владимир Александрович

төраға орынбасары – Садвақасов Марат Назымбекұлы

хатшы – Бабенко Татьяна Геннадьевна

комиссия мүшелері  – Шұғайыпов Ержан Маратұлы, Байжанов Әсет Санатқанұлы, Галицев Андрей Александрович, Зейнолла Ғалия Қанатқызы, Әшренова Динара Маратқызы, Ілиясова Гүлназ Қаирбекқызы.

 

№ 70 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 69, «Дарынды қыз балаларға арналған «Білім-Инновация» лицей-интернаты» КММ, телефон 607198

Төраға –  Ғазизова Роза Мамайқызы

төраға орынбасары – Шалабаева Нұрбике Айтбайқызы

хатшы – Нұрмағамбетова Әлия Маратқызы

комиссия мүшелері  – Байкулова Бибигүл Рыспекқызы, Сүйіндікова Гүлиза Болатқызы, Азимбаева Маржан Жантемірқызы, Александров Дмитрий Анатольевич, Қаржасов Бекболат Қасымұлы, Чикунова Людмила Анатольевна.

 

№ 71 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Усолка көшесі, 42, «Павлодар облыстық психоневрологиялық диспансері» КМҚК, телефон 607931

Төраға – Иманбеков Кахан Орынбекұлы

төраға орынбасары – Дұғалова Гүлжанар Бесембайқызы

хатшы – Исабекова Майра Қабдоллақызы

комиссия мүшелері  – Нұрғалиева Әсия Ертайқызы, Шеген Назира Жетпісбайқызы.

 

№ 72 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Толстой көшесі, 22, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының «№ 4 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі» КММ, телефон 619138

Төраға –  Шитов Александр Владимирович

төраға орынбасары – Ғаббасов Хайргелды Мұсатайұлы

хатшы – Бекежанов Нұрлан Бекежанұлы

комиссия мүшелері  – Абдрахманов Руслан Сәрсенбайұлы, Жексенбинова Тоғжан Шығымбайқызы, Мельничук Олег Владимирович, Төлегенова Юлия Дауылбайқызы, Исатаев Алмас Амерханұлы, Бейсембаева Әсел Шайкенқызы.

 

№  73 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., М. Горький көшесі, 102/4, «Инновациялық Еуразия университеті» ЖШС,

 телефон 314238

Төраға –  Қайдарова Анар Төлеутайқызы

төраға орынбасары – Сұлтанбаев Ризабек Бариұлы

хатшы – Әбенова Гүляим Мағзамқызы

комиссия мүшелері  – Титова Елена Геннадьевна, Ахметов Бердықұл Жұқанұлы, Илюсизова Алёна Александровна, Маканова Айгүл Жұқашқызы, Хусаинова Айдана Бауыржанқызы, Филинова Валентина Валериевна.

 

№ 74 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Катаев көшесі, 36, «Павлодар қаласының № 14 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 683500

Төраға – Бижанов Шалқар Жұмасейітұлы

төраға орынбасары – Смайлов Мырзатай Шай-Ахметұлы

хатшы – Макишева Зүлфия Мұратханқызы

комиссия мүшелері  – Қашенова Қайырбану Райханқызы, Сүлеев Манарбек Мұратұлы, Пономарёва Светлана Николаевна, Кенесбаев Азат Ермекұлы, Қуанышбекова Айгүл Сәкенқызы, Масақбаева Гүлнара Мақсұтқызы.

 

№ 75 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Шөкин көшесі, 27, «Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 671177

Төраға –  Махамбетова Гүлнара Икытаевна

төраға орынбасары –Клышин Юрий Васильевич

хатшы – Юдакова Ирина Александровна

комиссия мүшелері  – Бекова Махра Шынғысқызы, Тлеуғазиева Дәмелі Темірбекқызы, Оспанов Руслан Кабылқанұлы, Ибраева Тамкен Баткұлқызы.

 

№ 76 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., М. Горький көшесі, 33, «Павлодар қаласының № 39 гимназиялық сыныптары бар инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 677702

Төраға –Иванишкин Юрий Викторович

төраға орынбасары – Коротич Татьяна Николаевна

хатшы – Береснева Ольга Ильинична

комиссия мүшелері  -Редько Михаил Федорович, Барбашина Ирина Анатольевна, Нұрғалиева Шолпан Елтайқызы, Жердий Сергей Сергеевич, Аверин Иван Сергеевич, Кайдас Светлана Васильевна.

 

№ 77 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., М. Горький көшесі, 33, «Павлодар қаласының № 39 гимназиялық сыныптары бар инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 677700

Төраға –  Булгакова Елена Ивановна

төраға орынбасары – Жанғазина Шынар Қарасайқызы

хатшы – Ишимцева Ольга Владимировна

комиссия мүшелері  – Родинова Ольга Александровна, Аяпбергенова Меруерт Қайраққызы, Оразбаев Бектеміс Қадырбайұлы, Мейрханова Айслу Өмірзакқызы, Жанғазинова Салтанат Қалиқызы, Аниярұлы Оралхан.

 

№ 78 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Шөкин көшесі, 90, «Павлодар қаласының № 9 жалпы орта білім беру гимназия-мектебі» ММ, телефон 340735

Төраға – Нұралинов Жасұлан Маратұлы

төраға орынбасары – Тлеуғабылова Назгүл Ермекқызы

хатшы – Мұратов Рифкат Рашитұлы

комиссия мүшелері  – Құрмантаев Абдулла Абдуқалиұлы, Орынбаева Қымбат Байясханқызы, Смағұлов Арман Бауржанұлы, Сматаева Әсел Жаныбекқызы, Нұрғазинов Қанат Шақарамұлы, Моцепуро Наталья Михайловна.

 

№ 79 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Катаев көшесі, 44, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Естай атындағы Мәдениет сарайы» МКҚК, мәдени-сауық орталығы, телефон 686957

Төраға –  Алиев Базарғали Жалғасбайұлы

төраға орынбасары – Салықов Бағдат Жұмабайұлы

хатшы – Хайрутдинова Ирина Сергеевна

комиссия мүшелері  – Балтабаева Жаныл Павловна, Мальшубаева Мәдина Асқарқызы, Шило Надежда Ивановна, Сұлтанова Сәуле Зарипқызы, Данилин Владислав Валерьевич, Куандыкова Жаныл Төлеужанқызы.

 

№ 80 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., П. Васильев көшесі, 17, «Павлодар қаласы № 4 арнайы жалпы білім беру мектеп-интернаты» ММ, телефон 676174

Төраға -Әбішева Әсел Баянбайқызы

төраға орынбасары – Адамова Альмира Серғалықызы

хатшы – Құнанбаева Ксения Геннадьевна

комиссия мүшелері  – Семенова Наталья Ивановна, Елемесова Мадина Ерланқызы, Мұсатаева Дәметкен Әбдрашқызы, Лазарева Татьяна Николаевна, Муштаева Айнагүл Ертайқызы, Тұнгышева Зәуреш Мүлікқызы

 

 № 81 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Шөкин көшесі, 27, «Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 342651

Төраға -Ақбанова Айжан Хабибуллақызы

төраға орынбасары – Нұрмұханов Бақытбек Маукенұлы

хатшы – Уалинова Айнұр Жұмагелдіқызы

комиссия мүшелері  – Мукушева Майя Ақатайқызы, Капуова Умут Қайырбекқызы, Шарбакбаева Риза Мұхамбетқызы, Прокопенко Татьяна Александровна, Жедоуова Нүриқамал Қабиқызы, Фесикова Мария Андреевна.

№ 82 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Шөкин көшесі, 32, «Павлодар қаласының № 15 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 209310

Төраға –  Шакенова Нұргүл Жылкыбайқызы

төраға орынбасары – Аралов Ербол Абайұлы

хатшы – Батаева Ботагөз Қанашқызы

комиссия мүшелері  – Хамитова Алмагүл  Аманжолқызы, Рахымжанов Серік Қамалұлы, Тұрдыбаева Ғалия Алтынбекқызы, Акумбаева Азина Аяпбергенкызы, Айгужинов Дәулет Ермекұлы, Мынғышева Жанар Амангелдіқызы.

 

№ 83 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ломов көшесі, 45/1, «Павлодар қаласының № 13 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 340995

Төраға –  Селищева Ирина Ивановна

төраға орынбасары – Камиева Сәуле Мұратқызы

хатшы – Тоқмағамбетова Зарина Серікқызы

комиссия мүшелері  -Малая Владлена Владиславовна, Шакенова Светлана Саткенқызы, Горбенко Нина Ивановна, Қошанова Әсел Қанатқызы, Горобец Галина Александровна, Рахметова Айнұр Қайырғалиқызы.

№ 84 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Шөкин көшесі, 90, «Павлодар қаласының № 9 жалпы орта білім беру гимназия – мектебі» ММ, телефон 340734

Төраға –  Қалиева Торғын Қайроллақызы

төраға орынбасары – Тимлер Ольга Александровна

хатшы – Тоқсанова Альмира Жасұланқызы

комиссия мүшелері  – Тютенова Жанаргүл Ерғалиқызы, Рахметова Айнура Ертостикқызы, Нурғалиева Динара Ақсанқызы, Ибраева Динара Ермұханқызы, Дюйсекеев Руслан Серікұлы, Нұржанова Райгүл Маратқызы.

 

№ 85 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Гагарин көшесі, 30, «Жігер» балалар-жасөспірімдер клубы» МҚКК, «Бірлік» балалар-жасөспірімдер клубы филиалы, телефон 623561

Төраға –  Қайырденов Арслан Серікұлы

төраға орынбасары – Шалимбаев Ерғанат Болатбекұлы

хатшы – Кальков Яков Олегович

комиссия мүшелері  – Хабдуллин Алмаз Қайратұлы, Шамшина Лилия Николаевна, Лемешко Валерия Витальевна, Сүлейменова Гүлмира Бекетқызы, Туканова Тансық  Ислямқызы, Рақышев Жандос Сейткенұлы.

 

№ 86 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ломов көшесі, 64, «С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК (кіреберіс Ломов көшесінен), телефон 673676

Төраға –  Шамшудинова Гүлнара Тұрғанқызы

төраға орынбасары – Каптюр Галина Владимировна

хатшы – Айтымова БахытгүлҚайрқанқызы

комиссия мүшелері  -Верига Татьяна Викторовна, Әлкеев Мирас Армиянович, Шоқыбаева Ләзат Мажкенқызы, Шлейнина Ольга Викторовна, Лепехова Светлана Николаевна, Голубкова Валентина Петровна.

 

№ 87 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ломов көшесі, 140, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының «Ж. Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыкалық-драма театры» КМҚК, телефон 310206

Төраға –  Батхолдин Әміртай Сейтқажыулы

төраға орынбасары – Слобода Сергей Анатольевич

хатшы – Айтқұлова КенжегүлӨткенқызы

комиссия мүшелері  – Ряжко Владимир Сергеевич, Джайлюбаев Сұлтан Мұратұлы, Байжұманов Виктор Викторович, Әйткенова Бейбітгүл Несіпбекқызы, Закревский Сергей Сергеевич, Литвиненко Денис Николаевич.

 

№ 88 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 149, «Павлодар жылу желілері» ЖШС, телефон 571058

Төраға –  Воробьёв Олег Валентинович

төраға орынбасары – Арынов Айбек Бағдатұлы

хатшы – Беспаева Ризаш Серікқызы

комиссия мүшелері  – Тулкин Абай Жәнібекұлы, Абакумова Мария Игоревна, Тоқатова Қадиша Михайловна, Бегова Ирина Валерьевна, Асқарова Бекзат Нұрланқызы, Сағандықов Марат Нұрмұхаммедұлы.

 

№ 89 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ломов көшесі, 162, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының «Павлодар түсті металлургия колледжі» КМҚК («А» оқу корпусы), телефон 606564

Төраға –  Құсайынов Еркеблан Хаджи-Мұратұлы

төраға орынбасары – Шелудченко Константин Рудольфович

хатшы – Ерженбаева  Әлия Сембайқызы

комиссия мүшелері  – Давиденко Галина Петровна, Әубәкірова Айгүл Рахымқызы, Неяскина Елена Валерьевна, Сальникова Татьяна Владимировна, Оспанова Гүлназ Қанатқызы, Омарова Зейніл-ҚамалҚайниденқызы.

 

№ 90 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ворушин көшесі, 6/2, «Павлодар қаласының № 37 жалпы орта білім беру мектебі» ММ(кіреберіс Амангелді көшесінен), телефон 662414

Төраға –  Альпиимов Серік 

төраға орынбасары – Неумывако Алексей Васильевич

хатшы – Әбуов Емберген Қайкенұлы

комиссия мүшелері  – Гайсаев Асылжан Бибитұлы, Братмаер Инга Фридриховна, Завалова Вероника Валентиновна, Мақанова Зейнел Накошқызы, Рахимова Қарлығаш Берлікқызы, Сүлейменова Алмагүл Заирқызы.

 

№ 91 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Гагарин көшесі, 58, «Павлодар қаласының Камал Макпалеев атындағы жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 570734

Төраға –  Омашев Ерлан Қадырұлы

төраға орынбасары – Батрачин Мажит Атенович

хатшы – Алпамысова Асемгүл Рүстемқызы

комиссия мүшелері  – Шлевинг Владимир Робертович, Дядюк Галина Сергеевна, Воробьева Ирина Владимировна, Воробьёва Раиса Михайловна, Батесова Нұрзиян Молдағалиқызы, Мұратова Нұргүл Мырзамбекқызы.

 

№ 92 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Гагарин көшесі, 58, «Павлодар қаласының Камал Макпалеев атындағы жалпы орта білім беру мектебі» ММ(кіші корпус), телефон 570740

Төраға –  Бижанов Гизат Тұрсағұлұлы

төраға орынбасары – Уәлиханов Мұрат Қалижанұлы

хатшы – Авсенёва Екатерина Сергеевна

комиссия мүшелері  – Шәріпова Ағайша Сатыбалдықызы, Беликова Наталья Николаевна, Талипова Баян Гелманқызы, Жүсіпбаев Айтуар Жақыпұлы, Горбунова Елена Валентиновна, Әмренова Үміт Алпысқызы.

 

№ 93 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Катаев көшесі, 68, «Павлодар қаласының № 17 саралап оқытатын жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ, телефон 570862

Төраға –  Багров Дмитрий Васильевич 

төраға орынбасары – Сыздықова Анара Қуанышқызы

хатшы – Сахипова Бахытжамал Қалымқұлқызы

комиссия мүшелері  – Шарапиденова Таургүл Жетимханқызы, Орынбек Нұрлыбек Затыбекұлы, Садриев Раис Фанисович, Дацюк Александр Фёдорович, Ержігіт Айбол Қанатбекұлы, Асайынова Манар Дәлелқызы.

 

№ 94 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ломов көшесі, 162, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының «Павлодар түсті металлургия колледжі» КМҚК («Б» оқу корпусы), телефон 606573

Төраға –  Прохорова Наталья Леонидовна

төраға орынбасары – Шадрин Виталий Викторович

хатшы – Кораблёва Светлана Геннадьевна

комиссия мүшелері  – Жылқайдарова Толқын Дюсенбайқызы, Ахметов Мадияр Алпысбайұлы, Бәшір Гүлсім Еркінқызы, Рамазанов Мейрам Кайырбекұлы, Кужункулова Құралай Абылқайырқызы, Қайыржанова Гүлмайраш Жұмажанқызы.

 

№  95 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 190, «Павлодар қаласының № 24 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (жапсаржай, кіреберіс Амангелді көшесінен), телефон 604289

Төраға –  Таран Светлана Валерьевна

төраға орынбасары – Гальченко Алена Викторовна

хатшы – Смайлова Назира Асентайқызы

комиссия мүшелері  – Щербанина Зайнұра Апсалямовна, Оспанова Нұргул Кәрібайқызы, Шұғаипова Гүлсұяр Ахметқызы, Никанбекова Алтыншаш Жаңаталапқызы, Туленина Валентина Степановна, Балтабаева Әйгерім Габдувахитқызы.

 

№ 96 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ткачев көшесі, 15, «Павлодар қаласының Мұхтар Әуезов атындағы

жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон656286

Төраға –  Тургульдинова Ирина Жакенқызы

төраға орынбасары – Жақсылықова Қарлыгаш Аркадьевна

хатшы – Нурмакова Мәдина Қаратайқызы

комиссия мүшелері  – Еремина Лилия Геннадьевна, Садук Ерлан Ертайұлы, Нұрпейісова Насгүл Қабдрашқызы, Жақсылық Мұхтар, Қаратаев Ертөре Сұнғатұлы, Боранбаев Ернұр Сағынбайұлы.

№ 97 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Бестужев көшесі, 4, «Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы» МҚКК,

 телефон 345889

Төраға –  Василевская Ирина Владимировна

төраға орынбасары – Морец Анна Александровна

хатшы – Куриленко Наталья Владимировна

комиссия мүшелері  – Никифоров Геннадий Дмитриевич, Ордабаев Ермұрат Бисенбайұлы, Мырзаханова Гүлбағира Рамазанқызы, Коцур Елена Геннадьевна, Демидова Ольга Юрьевна, Оразханова Сандуғаш Серікқызы.

 

№ 98 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 204,Павлодар қаласы әкімдігінің әкімшілік ғимараты (кіреберіс Саянская көшесінен), телефон 346640

Төраға –  Христова Елена Николаевна

төраға орынбасары – Демчук Наталья Андреевна

хатшы – Бондаренко Олеся Евгеньевна

комиссия мүшелері  – Паламарчук Баян Акалкановна , Назакаева Ризагүл Русланқызы, Әділшенова Багизат Жұмашқызы, Қайракпаев Дархан Кенесханұлы, Машғұт Қабдрашіт, Туканов Рысбек Рымбекұлы.

 

№ 99 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 283/1, «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалы – Павлодар қаласының № 1 бөлімі, телефон 215060

Төраға –  Глущенко Светлана Николаевна

төраға орынбасары – Сағитова Жұпар Серікбайқызы

хатшы – Борискова Александра Валентиновна

комиссия мүшелері  -Адамова Самал Шаинқызы, Баильдинова Бибигүл Нұрланқызы, Крайнова Наталья Алексеевна, Таран Виктория Владимировна, Нұржанова Бағлан Назымқызы, Кузнецова Галина Александровна.

 

№ 100 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 346, «Павлодар қаласының № 21 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 577072

Төраға –  Маканов Қуат Қабиденұлы

төраға орынбасары – Қайыржанов Нұрболат Секенұлы

хатшы – Айсақова Айнұр Жиенбекқызы

комиссия мүшелері  – Бургин Қанат Маратұлы, Котлярова Наталья Анатольевна, Тілеуленова Зайда Оразбайқызы, Саветина Ольга Юрьевна, Базарбаева Азиза Серікқызы, Нұрғазин Әмірбек Мирашұлы.

 

№ 101 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 356, «Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы» МҚКК, телефон 651920

Төраға -Толкунова Вера Борисовна

төраға орынбасары – Омарова Айжан Богатбековна

хатшы – Ережепбаева Гүляим Болатқызы

комиссия мүшелері  – Оразаева Салтанат Ертісқызы, Бірімкулов Елдос Орынбасарұлы, Амеркулов Әсет Ситулович, Мұрсалимова Гүлмайра Құсайынқызы, Черепанова Елена Михайловна, Ерғазинова Гүлнара Шаменқызы.

 

№ 102 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 360/1, «Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы» МҚКК, телефон 577524

Төраға –  Ефремов Игорь Николаевич

төраға орынбасары – Исабеков Мадияр Кенжебекұлы

хатшы – Қоңырбаева Жәмиля Қапшүкірқызы

комиссия мүшелері  -Майорова Майя Сергеевна, Голдобина Нина Вячеславовна, Бондарцова Ольга Михайловна, Бакиева Гүлмира Ағыбайқызы, Заворина Татьяна, Апушева Гүлниса Бауржанқызы.

 

№ 103 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., «Павлодар Әуежайы» АҚ аэровокзалы, телефон 663526

Төраға –  Сейтахметов  Сансызбай Қапарұлы

төраға орынбасары – Каусов Қанат Ертөлеуулы

хатшы – Зарипова Эльвира Амангельсиновна

комиссия мүшелері  – Мастренко Галина Геннадьевна, Кабанов Олег Павлович.

 

№ 104 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ.,Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 284, Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «Павлодар облысының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы» КММ, телефон 608403

Төраға –  Армизова Гульназ Рымбекқызы

төраға орынбасары – Серғазина Аспет Амангельдықызы

хатшы -Жантемірова Ғалия Балтабайқызы

комиссия мүшелері  – Мұқатова Эльмира Айтбайқызы, Темірғалина Бахытгүл Ғабдоллақызы.

 

№ 105 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 275, «Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансері» МҚКК, телефон 570360

Төраға –  Мусин Дәулетбек Серікұлы

төраға орынбасары – Глазунов Александр Павлович

хатшы – Унру Инна Ивановна

комиссия мүшелері  – Байбусинова Гүлнар Оразмұхаметқызы, Әубәкірова Ғалия Шапикенқызы.

 

№ 107 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ломов көшесі, 49, «№ 1 Павлодар қалалық ауруханасы» ШЖҚ КМК, телефон 342934

Төраға –  Асылханов Қанат Табылдаұлы

төраға орынбасары – Джакова Гүлжанат Ертайқызы

хатшы – Әбетова Зәуреш Әнуарбекқызы

комиссия мүшелері  – Шамшадинова Гүлзат Есенбекқызы, Ивановская Елена Михайловна.

 

№ 108 учаскелік сайлау комиссиясы

Байдалы а., Қуанов көшесі, 19, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы «Кенжекөл ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы» МҚКК, Байдала ауылының клубы, телефон 352449

Төраға –  Әлімбаева Раушан Иманбекқызы

төраға орынбасары – Жаркенова Жанагүл Темірбекқызы

хатшы – Баянхан Құмарсерік

комиссия мүшелері  – Әубәкірова Салтанат Нурсаинқызы, Жигмид Калила.

 

№  109 учаскелік сайлау комиссиясы

Долгое а., Баспақов көшесі, 9, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы «Кенжекөл ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы» МҚКК, Долгое ауылының клубы, телефон 352824

Төраға  – Рахимбердина Мақсұткамал Рахимбердіқызы

төраға орынбасары – Шақарғалиева Торғын Қондыбайқызы

хатшы – Байдилова Қарлығаш Қайыркенқызы

комиссия мүшелері  – Ахметова Нәзира Қайруллақызы, Куликова Галина Ивановна.

 

№ 110 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ткачев көшесі, 15, «Павлодар қаласының Мұхтар Әуезов атындағы жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 526029

Төраға –  Трубаченко Андрей Владимирович

төраға орынбасары – Сейтканов Төлеген Ботбайұлы

хатшы – Куямбаев Амангелды Нұрмағамбетұлы

комиссия мүшелері  – Барышников Алексей Евгеньевич, Кучерук Ольга Дмитриевна, Туктыбаева Үміт Қайдарқызы, Пышонина Людмила Николаевна, Жунісова АйгүлҚанатқызы, Зайкенова Зарина Қайырбекқызы.

 

№  111 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Зеленая Роща көшесі, 6, Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «Ардагерлер үйі» қарттар мен  мүгедектерді оңалтудың облыстық арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы» КММ, телефон 644440

Төраға –  Қаратаева Мархаба Гелманқызы

төраға орынбасары – Кинжитаева Дана Болатқызы

хатшы – Шақарова Бақытай Кабыкенқызы

комиссия мүшелері  – Тәшенова Дина Мұхтарқызы, Ахметова Қымбат Базарқанқызы.

 

№ 112 учаскелік сайлау комиссиясы

Теміржолшылар кенті, Кленовая көшесі,  90, «Павлодар қаласының № 43 жалпы орта білім беру мектебі» ММ филиалы, телефон 356142

Төраға –  Мурзина Светлана Валентиновна

төраға орынбасары – Сапархан Сандугаш

хатшы – Тлебалдина Динара Ризабекқызы

комиссия мүшелері  -Кузнецова Надежда Викторовна, Есімбаева Әлия Сағынтайқызы.

 

№ 113 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қамзин көшесі, 76, «Павлодар қаласының полиция басқармасы» ММ уақытша ұстау изоляторы, телефон 377805

Төраға –  Сахарова Анна Фёдоровна

төраға орынбасары – Жанабердинова Бақытжан Егеубайқызы

хатшы – Жәнібек Гүлнұр Әсетқызы

комиссия мүшелері  – Атарбаева Айнұр Нұрланқызы, Қайдағұлова Дәмкен Салахиденқызы.

 

№ 114 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Павлов көшесі, 1, «Павлодар теміржол ауруханасы» ЖШС, телефон 652704

Төраға –  Кучуков Ермек Ербатырұлы

төраға орынбасары – Цивенко Татьяна Владимировна

хатшы – Шаймергенова Нұргүл Еркінқызы

комиссия мүшелері  -Ахметова Қатира Тулеуловна, Қасымова Диана Маратқызы.

 

№ 115 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ростовская көшесі, 50, Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасының «Павлодар облыстық психоневрологиялық диспансері» КМҚК, телефон 336158

Төраға –  Пішембаева Гүлнар Төлеутайқызы

төраға орынбасары – Алғұжинова Уразгүл Тәуірбайқызы

хатшы – Семенова Лариса Вениаминовна   

комиссия мүшелері  -Лепп Надежда Александровна, Хасенова Гүлбахыт Дауылбайқызы.

 

№ 116 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Солтүстік өнеркәсіптік аймағы, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының № 6679 әскери бөлімі республикалық мемлекеттік мекемесі, телефон 333973

Төраға -Онгербаев Кайрат Саматұлы

төраға орынбасары – Хомутовский Иван Григорьевич

хатшы – Булежанова Бану Қарақұловна

комиссия мүшелері  – Искара Дархан Абуқұмарұлы, Дюкенев Асыл Серікжанұлы.

 

№ 117 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ.,Әкімшілік қалашық, 8, Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының № 5512 әскери бөлімі республикалық мемлекеттік мекемесі, телефон 334035

Төраға –  Джусіпбеков Айдарбек Айбекұлы

төраға орынбасары – Шакенов Аңсар Жиганұлы

хатшы – Джанзакова Сәуле Серікқызы

комиссия мүшелері  – Әлімуханов Нұржан Ерсайынұлы, Райысов Айбек Кенжебайұлы.

 

№ 118 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Луначарский көшесі, 1, «Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы» ШЖҚ КМК, телефон 618142

Төраға –  Шакирова Гүлмира Нұрмұхамбетқызы

төраға орынбасары – Қожахметов Қанат Бримжанұлы

хатшы – Жидкова Наталья Рустамовна

комиссия мүшелері  -Лукахина Елена Ивановна, Сейіталин Марат Шамшитұлы.

 

№ 119 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Марғұлан көшесі, 151, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі «Павлодар облысы Ішкі істер департаментінің Емханасы бар госпиталі» ММ, телефон 323253

Төраға –  Арынова Кымбат Козыбайқызы

төраға орынбасары – Бектасова Бөтагоз Қалышқызы

хатшы – Борщак Татьяна Ивановна

комиссия мүшелері  -Барабаш Татьяна Анатольевна, Купенова Нұрбану Абзалбекқызы.

 

№ 120 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Циолковский көшесі, Кіші айналма жолы,«Павлодар облысы бойынша АП-162/1 мекемесі» РММ, телефон 606864

Төраға –  Шәріпов Ербол Жаскайратұлы

төраға орынбасары – Сүлейменов Арман Нариманұлы

хатшы – Қатренова Әсем Қакенқызы

комиссия мүшелері  -Гаврилюк Борис Викторович, Серікбаева Гүлайым Арманкызы..

 

№ 121 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 200, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық психикалық денсаулық ғылыми-практикалық орталығы» ШЖҚ РМК филиалы, телефон 605053

Төраға –  Кисина Маржан Шәмшіденқызы

төраға орынбасары – Тілеубаев Бахытбек Оразбекұлы

хатшы – Куржикбаев Данияр Бақытжанұлы

комиссия мүшелері  – Кудерина Лаура Тілеубергенқызы , Кожухова Роза Қашаубайқызы.

 

№  124 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Генерал Дүйсенов көшесі, 4, «Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы» ШЖҚ КМК (перинаталдық орталық), телефон 209910

Төраға –  Омарбекова Алима Нұртайқызы

төраға орынбасары – Павлюк Наталья Сергеевна

хатшы – Исина Сандуғаш Дәулетқызы

комиссия мүшелері  -Әлімханова Валентина Қабайқызы, Бондарь Наталья Анатольевна.

 

№ 125 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Майра көшесі, 49/1, «Павлодар қаласының № 25 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 655595

Төраға –  Омарова Қорлан Рақышқызы

төраға орынбасары – Ордабаева Жанар Бейсенбайқызы

хатшы – Әбілкішева Динара Төлеутайқызы

комиссия мүшелері  – Омаров Саниял Манарбекұлы, Мұхамеджанов Дұлат Суннатұлы, Досанов Зайыргелді Аманұлы, Тазбулатов Құтыбай Казкенұлы, Беспаева Айнұр Қасымқызы, Каббасова Еркежан Берікқызы.

 

№ 126 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ.,Семенченко көшесі, 70, «Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 601920

Төраға – Жұмашев Әлішер Серікұлы

төраға орынбасары – Коробенко Татьяна Юрьевна

хатшы – Белгібаева Айсұлу Тлеуғабылқызы

комиссия мүшелері  – Жұмашева Динара Бәкібайқызы, Искакова Сәуле Зейнуллинқызы, Түсіпов Данияр Арыстанұлы, Панфилова Олеся Витальевна, Стремцова Надежда Александровна, Маманова Сәуле Жұмабайқызы.

 

№ 127 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ.,Ворушин көшесі, 6/2, «Павлодар қаласының № 37 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 662407

Төраға –  Ахметжанова Айымгүл Саиновна

төраға орынбасары – Қожанова Бибигүл Қуанышпайқызы

хатшы – Жүсіпова Бағлан Қалиасқарқызы

комиссия мүшелері  – Садықова Динара Бауыржанқызы, Нұрбаева Даниял Сембайқызы, Темірбаев Саян Қапасұлы, Искакова Қорлан Сабырбекқызы, Саттарова Мейрамгүл Аспандиярқызы, Әділшенова Махаббат Ерланқызы.

 

№ 128 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Баян батыр көшесі, 27, «Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 537541

Төраға –  Макишева Армангүл Құдайбергенқызы

төраға орынбасары – Қасенова Әсия Абылқайырқызы

хатшы – Мукушова Зәуре Балтабайқызы

комиссия мүшелері  – Идрисов Абзал Жаңбырбайұлы, Әбденбаева АрдақҚинуарбекқызы, Бақанова Динара Бейсенбайқызы, Муссина Асыл Қаламтайқызы.

 

№ 129 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Щедрин көшесі, 60, «Павлодар қаласының Қалижан Бекхожин атындағы жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 526029

Төраға –  Тәжібаев Ғалымжан Мүбаракұлы

төраға орынбасары – Шаханова Майда Қайниденқызы

хатшы – Аманкелді Алмас Асқарбекұлы

комиссия мүшелері  – Рыбалко Татьяна Васильевна, Жунісова Жанара Қабылқаққызы, Зайцева Татьяна Ивановна, Байтемірова Сандуғаш Байтемірқызы, Искаков Смағұл Бүркітбайұлы, Кудушева Қапипа Темірболатқызы.

 

№ 130 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Малайсары батыр көшесі, 41, «Павлодар қаласының № 41 дене шынықтыру – сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ,

телефон 500337

Төраға –  Слямбеков Әсет Қалибекұлы

төраға орынбасары – Косова Людмила Петровна

хатшы – Ахметова Маржан Куандыкқызы  

комиссия мүшелері  -Әбішева Бақтылы Саматқызы, Лемешко Наталья Анатольевна, Тараканова Елена Васильевна, Тұртуғұлова Гүлсім Сағынтайқызы, Власенко Игорь Сергеевич, Губарь Наталья Николаевна.

 

№ 131 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ломов көшесі, 164/11, «Павлодар политехникалық жоғары колледжі» ЖШС

 (оқу корпусы), телефон 606563

Төраға –  Байжанова Алмагүл Қайыргелдіқызы

төраға орынбасары – Хамзин Ержан Магзумұлы

хатшы – Мошна Елена Николаевна

комиссия мүшелері  – Бойко Алексей Александрович, Масақбаев Алмас Ләззатұлы, Дюсенова Әсия Жасланқызы, Сәттар Таңшолпан Бахытжанқызы, Естаева Гүлбаршын Серікқызы, Полянская Людмила Григорьевна.

 

№ 132 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Майра көшесі, 49/1, «Павлодар қаласының № 25 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 655595

Төраға –  Доскин Бағамбай Өмірбекұлы

төраға орынбасары – Уахитова Елмира Орынбасарқызы

хатшы – Жұмабекова Сабира Қайыртасқызы

комиссия мүшелері  – Смағұлов Бекжан Теміртасұлы, Байгундинова Гүлжанна Чуюнчигалиевна, Клименко Дмитрий Александрович, Цирбунова Лариса Леоновна, Попов Алексей Борисович, Монастырева Лидия Евгеньевна.

.

 

№ 133 учаскелік сайлау комиссиясы

Кенжекөл а.,  Кенжекөл көшесі, 5, Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Кенжекөл ауылының балалар музыкалық мектебі» МҚКК, телефон 352317

Төраға –  Джагопарова Шәмшия Рахымжанқызы

төраға орынбасары – Ерлашов Айдос Құрманқалиұлы

хатшы – Шушпаева Гүлнәз Зарлыққызы

комиссия мүшелері  – Қошқарбаева Баян Рахымбердіқызы, Ақтайлаков Сапар Болатұлы, Қалиева Самал Маратқызы, Қасымов Нұрхамит Мұратұлы, Қорабаева Жұлдыз Рашитқызы, Бокош Масура Бокошқызы.

 

№ 134 учаскелік сайлау комиссиясы

Жетекші а., М. Әуезов көшесі, 15, «Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы» МҚКК, телефон 356830

Төраға -Өтегенова Зәуреш Қайроллақызы

төраға орынбасары – Тоғызбаева Айнагул Олжабайқызы

хатшы – Рахимова Райгүл Балтабайқызы

комиссия мүшелері  – Баймышева Умут Аронқызы, Каюпова Шынар Аманқызы, Батурбаева Елена Владимировна, Қапсатова Гүлжанат Мейрамқызы.

 

№ 580 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ломов көшесі, 164, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының «Олимпиадалық резервтің мамандандырылған мектеп-интернат колледжі»  КММ, телефон 552954

Төраға –  Қайдаров Жанат Өмірзақұлы

төраға орынбасары – Садвақасов Талғат Жантемірұлы

хатшы – Машикова Әсем Қаратайқызы

комиссия мүшелері  – Чукина Сәулет Мағжанұлы, Төлетаев Данияр Серікбайұлы, Қасымов Қайырбек Жұмақайырұлы, Қожанов Жаслан Бағадатұлы, Түсіпов Бахтияр Сүйіндікұлы, Алешкова Евдокия Павловна.

 

№ 581 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Академик Шөкин, 139, «С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК (кіреберіс Академик Шөкин көшесінен), телефон 673630

Төраға –  Бейсембаев Мұрат Кұлханұлы

төраға орынбасары – Бекдосова Бағлан Махмұтқызы

хатшы – Қоспақов Әйтуар Мейрамұлы

комиссия мүшелері  – Масақбаева Гүлнәра Мақсутқызы, Қалиева Орынтай Қабатайқызы, Мұхамедьярова Адел Бауыржанқызы, Қабылова Гүлдарай Қазезқызы, Сержанова Күлбаршын Махметқызы, Атимова Махаббат Анатольевна.

 

№ 582 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Яков Геринг көшесі, 78, «Павлодар технологиялық колледжі» КМҚК

(№ 1 жатақхана), телефон 659861

Төраға –  Садуақас Еркін Жарылқасынұлы

төраға орынбасары – Джубатова Суйінбике Бахтиярқызы

хатшы – Ибраева Айгүл Жаныбекқызы

комиссия мүшелері  – Аймбетова Жұмагүл Құдайбергенқызы, Қарамулина Неля Анатольевна, Әжібаева Ботагөз Қайратқызы, Сиюндыкова Гүлмира Бақтиярқызы, , Грязева Людмила Васильевна, Никитина Нина Александровна.

 

№ 583 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Баян батыр көшесі, 27, «Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 332662

Төраға –  Текжанова Ажар Тукенқызы

төраға орынбасары – Сейітқанов Салават Ботбайұлы

хатшы – Қамиева Бағлан Дүйсембекқызы

комиссия мүшелері  – Әлібаева Гүлжихан Манарбекқызы, Садвақасова Зейнеп Талғатқызы, Орт Инесса Николаевна, Байтуова Айсұлу Төкенқызы.

 

№ 584 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Семенченко көшесі, 70, «Павлодар қаласының № 26 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 602114

Төраға –  Абдылдаев Шынғыс Жұмамидинұлы

төраға орынбасары – Шкулова Людмила Алексеевна

хатшы – Некрасова Алла Евгеньевна

комиссия мүшелері  -Батырханова Бахыт Сәукенқызы, Гракова Светлана Анатольевна, Қанапина Гүлнара Бекежанқызы, Рыженко Марина Петровна, Жадрин Талғат Ерболұлы, Вавилов Виктор Сергеевич.

 

№ 585 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ткачев көшесі, 5/2, «Павлодар қаласының № 44 сәбилер бақшасы» МҚКК, телефон 657136

Төраға –  Есмағанбетов Рустам Кенесұлы

төраға орынбасары – Байзақова Айнагүл Олжыбайқызы

хатшы – Телепова Гүлнара Шадавовна

комиссия мүшелері  – Норпеисова Гүлнар Қамзинқызы, Рамазанова Айгуль Шарипқызы, Қошанова Анар Сәбитқызы, Аужанова Айымгүл Найманқызы, Алинова Майжан Тулегеновна, Сматаева Әлия Жумабаевна.

 

№ 586 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Лермонтов көшесі, 129, «Павлодар қаласының № 5 жалпы орта білім беру мектебі» ММ, телефон 549581

Төраға –  Естаева Сатира Рыскелдіқызы

төраға орынбасары – Батталова Нұргүл Қайсанқызы

хатшы – Омаров Арнұр Рамазанұлы

комиссия мүшелері  – Қалиев Жамбыл Әлбекұлы, Марденов Мұрат, Семига Николай Захарович, Қайкенов Қуандық Мақсұтұлы, Мұсалинова Сандуғаш Рахымқызы,  Ермұқанова Роза Мендегерейқызы.

 

№ 587 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Катаев көшесі, 68, «Павлодар қаласының № 17 саралап оқытатын жалпы орта білім беру бейіндік мектебі» ММ, телефон 570856

Төраға –  Машрапова Ақмарал Темірболатқызы

төраға орынбасары – Құсатаев Нұржан Нұрланұлы

хатшы – Жұмалина Жұлдыз Бауыржанқызы

комиссия мүшелері  – Паршукова Марина Геннадьевна, Қазымбетова Айман Камбешқызы, Омарова Нұргүл Сансызбайқызы, Жұманова Назгүл Қайриденқызы, Адамбаева Асемгүл Маратқызы, Баяубаева Тоғжан Бауыржанқызы.

 

№ 588 учаскелік сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Ломов көшесі, 45, «Инновациялық Еуразия университеті» ЖШС, телефон 673737

Төраға -Загорулько Надежда Ивановна

төраға орынбасары – Жукин Қайрат Қадырбекұлы

хатшы – Аношкина Лидия Николаевна

комиссия мүшелері  -Сейітханова Айнұр Құсбекқызы, Жилина Алевтина Евгеньевна, Любецкая Ирина Иосифовна, Подтихова Елена Николаевна, Зейф Станислава Викентьевна, Абаева Айнагүл Қайроллақызы.